Nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pia 05.02.2016 19:37

Uz tu bolo povedane. Schvaluje sa len prvy prvotny prispevok noveho uzivatela, s nim sa zobrazia automaticky aj dalsie, ked sa povoli... Takze len na ten prvy clovek caka, ak si moderatori nevsimnu, dlhsie :no: Potom sa uz neschvaluju ziadne.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Pia 05.02.2016 19:40

a je to naozaj nutne? bo kedysi sa neschvalovalo a moc viagry som tu nevidela
a tak jak musite klikat na schvalenie by sa klikalo na mazanie pripadnych debilin
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dartanan » Pia 05.02.2016 19:44

Ja som tiež toho názoru že zmazať blbosť sa dá vždy aj zablokovať prípadného idiota.
dartanan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pia 05.02.2016 19:46

Byval tu cas, to si pamatam, ze do rana bolo aj 30 novych tem o blbinach od nejakeho uzivatela... A to posobilo velmi divne. Ja som radsej za schvalovanie prveho prispevku.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Pia 05.02.2016 19:47

Neviem, či môj názor má nejakú váhu v tomto smere, ale tiež sa mi zdá lepšie. Tiež si pamätám tie časy a bol do des, stačilo pár minút a všetky aktívne témy boli zahltené nejakou somarinou...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pia 05.02.2016 22:45

viki reakcia hodna moderatora :ha:
A ako obmedzi spamovanie schvalenie prveho prispevku? schvali sa prvy a dalsie uz moze praskat ako chce.. aj 30 tem za hodinu..
Teda nie ze by som bol proti, ja len ze ked je niekto blb nezastavi ho nic :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod usagi » Pia 05.02.2016 23:48

CraObs píše:viki reakcia hodna moderatora :ha:
:


:heh: A v skutočnosti aké milé dievčatko to je :heh: :joint:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Sob 06.02.2016 7:39

CraObs píše:A ako obmedzi spamovanie schvalenie prveho prispevku? schvali sa prvy a dalsie uz moze praskat ako chce.. aj 30 tem za hodinu..

Obmedzí a výrazne. Neviem, či si tu už vtedy bol, keď bol peak týchto spamovačiek a skutočne to ustalo. Ten človek sa sem proste o xy hodinách alebo dni proste nevráti.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 06.02.2016 8:03

Viki a ty prosim prehodnot svoj post moderatora. Myslim, ze uz do davno prislo do bodu, kedy robis viac skody ako uzitku.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Vikiki22 » Sob 06.02.2016 12:04

Viac škody ako úžitku kvôli tomuto príspevku? Kde som ako moderátor spravila ešte nejakú chybu? :nwm:
Za moju reakciu sa ospravedlňujem, možno bola prehnaná, ale tak isto bola prehnaná aj z pohľadu užívateľa, si myslím.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dartanan » Sob 06.02.2016 12:18

Ja som len reagoval na to ze som sa este na ziadnom inom fore (a to som minimalne na desiatich) nestretol s takym niecim. Respektive keby to trvalo kratsie... do hodiny tak OK, ale jeden den? A napokon ked niekto bude chciet napise druhy,treti prispevok nejaky-nevhodny. Ale to bol len moj sukromny nazor. Ak to bola prilis zla reakcia tak sorry.
A este nieco, neprisiel som sem vyvolat nejake hadky....ale kvoli psikovi ktoreho sme si pred vianocami kupili. A teda prisiel som si sem po rady.
dartanan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod martin_s » Sob 06.02.2016 12:27

Ked som bol este moderatorom ineho fora tak tam prave padlo schvalovanie prvych prispevkov (a nazory boli ze aj viac ako len jedneho) ako napad na zlepsenie... Tam totiz nebolo zapnute schvalovanie. A tak to potom aj vyzeralo... A objavovali sa aj reklamy na viagru, neziskovky, pozicky atd. ... Tu to bezi "na pozadi" takze bezny uzivatel nevidi kolko nezmyslov, pokusov o reklamu, duplicit atd. sa objavuje v prvych prispevkoch... A ze aj schvalovanie trva niekedy dlhsie viem tiez pochopit (aj ked je rozdiel v tom ze tu je aktivnych moderatorov viac, tam som bol aktivny viac-menej iba ja na cele forum, obcas niektory z 2 adminov a tak stihat vsetko sa nedalo)...

Co sa tyka reakcie Vikiki - nechcem sa nikoho zastavat, nepoznam a nesledujem jej pracu ako moderatora (na to som tu prikratko) ale viem jej reakciu naozaj pochopit...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Sob 13.02.2016 19:09

mozno by nebolo odveci "zmazat" images.dogforum.sk su ludia co sa stale cez to pokusaju nahravat fotky..
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Dasha » Str 02.03.2016 15:12

Mne by sa tu hodil kalendár všetkých psích akcií na jednom mieste.
Výstavy, výcvikové akcie, všetky možné tréningové, alebo seminárové akcie a tak. Farebne odlíšené, ale bolo by to v jednom kalendári. Pridávalo by sa to tam na základe toho, že niekto dá info o tom, že sa niečo koná (moderátorovi/om, adminovi). Výstavy sa asi dajú zistiť normálne a teda nahodiť rovno na celý rok, ale keď by niekto vedel o niečom inom, tak by sa to tam nahadzovalo dodatočne. O mnohých špecifických skúškach, či tréningoch sa len tak ľudia nedozvedia, ak sa nepohybujú v okolí tých "správnych ľudí" :lol:
Tie s vlastnou témou budú aj s odkazom.
A mohlo by to byť prístupné z tej hlavnej lišty. Napríklad ako je tam teraz kalendár, kde sú narodeniny dogforákov, tak by tam bol kalendár akcií.
Hm?
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sunny » Str 02.03.2016 15:16

Ten kalendár mal pôvodne presne na taký prehľad slúžiť, ak sa dobre pamätám, tie narodky sú tam viac menej ako bonus.
Len asi nie je stanovený nikto, kto by sa o to staral a akcie tam nahadzoval.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady