Nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Vikiki22 » Sob 02.01.2016 17:05

pigie píše:Len pre registrovanych nema ziaden zmysel - ved registrujem a mozem citat.

Ale kto je tu prvý krát len na čítanie a nejde sa registrovať, nemusí vôbec vedieť, že je tu aj Voľná diskusia. :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 02.01.2016 17:07

Ved OK, len z mojho pohladu je to taka zabrana fakt len pre takych, co idu precitat o psoch a maju balast vo volnej diskusii odstraneny :heh: Ak nieco niekto ide hladat akoze naozaj :angel: Tak proste smola :heh:
Ale ja suhlasim, aby to nevypadalo, ze to je blbost, len davam pohlad z druhej strany.
Naposledy upravil pigie dňa Sob 02.01.2016 17:08, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Sob 02.01.2016 17:08

práveže tam je ten krok naviac (registrácia), ktorú neurobí 94% ludí, ktorí sa dostanú na DF. Na druhej strane sa aj v tých volných témach rozoberajú aj psačie veci, čo by bola škoda lebo ked to zamknem tak sa k tomu clovek cez google nedostane
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Sob 02.01.2016 17:09

a kto stalkovat chce, tak si to najde :D
netreba pisat nic, co von nechcete :jazyk: :heh:

k tapatalku, plati sa zan cosi alebo treba cosi robit navyse, ked sa zvazuje zrusenie?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 02.01.2016 17:09

Ved google bot je registrovany, ci? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 02.01.2016 17:18

Administrátor píše:práveže tam je ten krok naviac (registrácia), ktorú neurobí 94% ludí, ktorí sa dostanú na DF. Na druhej strane sa aj v tých volných témach rozoberajú aj psačie veci, čo by bola škoda lebo ked to zamknem tak sa k tomu clovek cez google nedostane

A prehadzat z volnej tie najcitlivejsie temy do nejakej pre registrovanych?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Sob 02.01.2016 17:23

alebo žeby vlastna DF aplikácia? :hih:
k tomu tapatalku, len som toho názoru ze nechcem aby užívatelia používali cudzí produkt ked môžeme mať vlastný :jazyk: tak teda túto tému zatial nechávam otvorenú a uvidíme čo poviete na mobilnu verziu

pigie, alebo skor tie psacie do tém kam by mali patriť? :heh: myslím že to bude menej pracné :heh:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Sob 02.01.2016 17:27

je to na vas, ale teda je to jednoznacne prehladnejsie, cistejsie, jednoduchsie ako mobilne verzie, aj ked ktovie, co spravite. Ale zatial som nevidela nic lepsie jak tapatalk
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 02.01.2016 17:29

Administrátor píše:pigie, alebo skor tie psacie do tém kam by mali patriť? :heh: myslím že to bude menej pracné :heh:

Tak to uz je na tebe :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Sob 02.01.2016 17:33

Nieee, tapatalk mi neberte! :hmm: To som fakt proti. Tapatalk mam tisickrat radsej ako klasicku verziu na compe a ani lepsiu mobilnu si neviem predstavit... Jedine, ze by to bolo take iste. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Silvuch » Sob 02.01.2016 17:44

Presne.. Ja na mobilnz verziu df ani nechodim. Neznasam. Tapatalk aj fici aj je super rieseny.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bery » Sob 02.01.2016 17:48

Tieš mám rád tapatalk, bola by blbosť to rušiť.
Bery
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Sob 02.01.2016 17:57

vsak sa vam ani necudujem, ta "mobilna verzia" ktoru ma df aktualne je katastrofalna :ua: hovorim, nechavam to otvorene, plnohodnotna mobilna verzia bude tak ci onak, potom mozete zhodnotiť ale verim ze sa vam bude pacit viac ako tapatalk. Potom sa uvidí :yes:

ešte jedna vec, chcela by som vyriešiť správy. Nepáči sa mi priečinok "Na odoslanie", je to mätúce a robí to dojem že správa nebola odoslaná. Taktiez prijaté správy, ktoré neboli prečítané, aby stále ukazovalo. Sa mi pár x stalo že som si klikla na správy, neprečítala a potom zabudla, kedže mi tam nič nesvietilo, že to tam mam neprečítané. Tiež sa mi nepáči pri odosielaní príspevku/správy medzistránka "vaša správa bola odoslaná" - príde mi to zbytočné, ale obávam sa, do týchto funkcii systému nechceme moc rýpať, budem to musieť premysliet.

ĎAKUJEM za vašu spätnú väzbu, postrehy, nápady a všetko :poklona:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Snezienka123 » Sob 02.01.2016 18:52

Barbor, pridávam sa ku gratulácii, k novej majiteľke fóra...nech sa ti darí a nech ťa systém a používatelia čo najmenej hnevajú :no:

...a k nápadom...ja by som mala jeden, no neviem, či je to vôbec realizovateľné. :nwm:

Mne osobne veľmi chýbajú niečo ako záložky, ktoré by som si pridala k niektorým témam. Super sú už fungujúce "neprečítané" príspevky, ale nie je to celkom ono. Ak mám rozčítanú nejakú tú odbornejšiu psačiu tému, ktorú by som rada prelúskala celú, musím si prácne poznačovať, kde som prestala čítať a nie vždy som na úrovni nových/neprečítaných príspevkov, takže tam by sa záložka hodila...prípadne ma niekedy odkaz na tému hodí do jej konkrétnej časti, ktorú som ja ešte nečítala, a podľa odkazu/linku neviem identifikovať, či je to mnou rozčítaná téma a občas to risknem, hodí ma to na aktuálny príspevok k danej téme a už sú mi neprečítané príspevky nanič, už sa neviem veľmi vrátiť k pokračovaniu a musím ťažko hľadať...
Inde si značiť rozčítance, nie je celkom ono :ach:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod vavrena » Sob 02.01.2016 19:28

Aj ja sa teším dobrým budúcim zmenám, a čo sa týka tých obrázkov - a jednoducho images.dogforum by sa dalo spojazdniť? Myslím, že to nám všetkým chýba :ua: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady