Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod hruska » Str 30.09.2015 10:22

Offtopic: ja mam tiez po poslednej docaske nazor aky mam, ale aj tak, zaujimave, ze miesto sa najde, ale.. :D daju sa najst aj presne casovo ohranicene docasky s bezproblemovymi psami, ale to je ozaj jedno, len som sa pousmiala.
Ja by som hned krpca vzala, len ozaj nemozem :ua: ale ked pojdete nahodou okolo, urcite sa stav, ani ho neukradnem, bo fakt teraz nemozem dalsieho psa ani na den :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod elfinka » Str 30.09.2015 10:27

Co je na tom divne? Napriklad mam doma chlapa nepsickara, ktory by nejakeho druheho neznameho psa velmi tazko predychaval, ale postrazit znamemu bezproblemoveho psa na par dni by problem nebol.
Offtopic: Druha vec ze mne by svojho psa na postrazenie nikto s aspon polkou mozgu nevenoval, ale to je uz ina rozpravka :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod Barbor » Str 30.09.2015 10:31

Hruška neboj sa :no: ja som dočasky robila tiez...a presne to co popisuje mairi je to preco ich nerobím. Nepotrebujem si ohroziť mojho psa, lebo zažila som uz aj take ze "pes je zdravý" a došiel cely od vší a bĺch :ach: nehovoriac o tom problemovom správaní :no: ked som svojho psa nemala, bolo mi to jedno, nech pride akýkoľvek. A tiez súhlas s elfinkou :no: tiez mam takého chlapa doma :heh:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod hruska » Str 30.09.2015 10:36

Offtopic: sak hovorim, ze furt dajake ale vsade je :lol: ja som uz tiez skoncila s docaskami (a dost mozne ze aj s utulkacmi) a aj kvoli nie najlepsim skusenostiam, skoda, ze psi doplacaju na ludi..
akoze blchy sa na psovi z von daju cakat, a neviem jak ini, ale ja ich za chorobu nepovazujem a o vsiach na psovi som este ani nepocula, ale toto je ozaj na inu debatu, nikoho nenutim docaskovat, adoptovat, neodsudzujem, ze to nerobi, len som skonstatovala. Sorac :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod Barbor » Str 30.09.2015 10:42

Ehm, really? :pac: Doniest domov blchy a nechať ich naskakat na vlastného psa a vobec zablšit cely byt? Lebo nie, nebývam v paláci aby som mohla psa oddeliť :ach: asi som moc fajnova ze? :no: o iných chorobách radsej nehovorím... :no:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod hruska » Str 30.09.2015 10:45

Offtopic: no si, co ti mam povedat :D blchy su fakt najemenej, skoda, ze nemam zdokumentovanu foxu, jak ku mne dosla a jak vyzerala vana po vykupani a nikomu sa nic nestalo, ani po byte sa nerozsirili, ale to je fuk a ozaj nie sem, sorry za zasratie temy.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod deny » Str 30.09.2015 11:30

Barbor píše:Dojdite kuknut, deny tu bude, ked bude mat cas tak si pride skontrolovať psíka :smile: môžeme ist venčiť :heh:

vrátim sa k téme, áno správne, budem sa nachádzať v BA, len nemôže byť so mnou, ale ak stihnem tak si prídem pozrieť a vyvenčiť vlastné psisko :yes: . Časy zatiaľ neviem, program dostanem až pár dní predtým. Ale verím, že sa nájde nejaký čas, teoreticky v pondelok doobedu a v piatok medzi jednou a 15.30, keďže sa chystáme až neskorším vlakom domov :smile: Ja síce viem, že nik nechce vidieť mňa, ale nech vidím ako sa bude správať :ha:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod deny » Str 14.10.2015 20:35

Kto kazdy chcel v BA stretnut Kobeho a Deny? Budeme tu uz asi od piatku vecera a sobotu doobedu mame volno. Je niekto kto sa s nami stretne na ten cas a pomoze nam nestratit sa? :ha: Budeme sa nachadzat v Petrzalke.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod clupko » Štv 15.10.2015 9:11

dajme venc za ekonomickou! :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod deny » Ned 13.12.2015 18:52

Bosorák má dnes rok, ale to letí :love:
DSCN3674 kopiee.jpg
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod hruska » Ned 13.12.2015 19:13

najkrajsi

este vela rockov stastnych prajem :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod hisham » Ned 13.12.2015 19:43

Dokonala fotka. Vsetko naj :winner:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod deny » Pon 14.12.2015 18:18

Ďakujeme :smile: a hlavne poslušných rokov mu prajem ja
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod deny » Sob 05.03.2016 10:11

Po dlhšom čase nejaká fotodokumentácia, vipet dlhosrstý tatranský..
Prílohy
kobs2.jpg
kobs1.jpg
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dlhosrstý vipet / Silken windsprite (Longhaired Whippet)

Poslaťod Federika » Uto 02.08.2016 20:46

No asi sme sa zalubili :hi: Pred par mesiacmi nas opustila greyhoundka a trochu sme sa zacali rozpravat akeho psa do buducna pripisat na zoznam. A aj ked zatial sme sa zhodli, ze si este pockame, moj drahy stale rozpravkuje o barzojovi. Ake su pokojné a elegantné. Len ja sa s tym neviem stotoznit :lol: Ale dnes sme vdaka tejto teme asi nasli spolocnu rec. Myslim, ze pre mojho chlapa splnenie kriteria chrt - dlhosrsty, pre mna splna kategoriu "dostatocne pes", aby bol cvicitelny a skladny :heh: Malý je úžasný!
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete