Chodský pes

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod aylin » Ned 07.08.2011 12:44

chúďa malé... :ua: hádam bude dobre...mladý je tak má veľké šance.... :jop: už viem,že robím dobre keď som taká opatrná pri skákaní mojej besnošky.... :pac: držím palce... :ahoj:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Ned 07.08.2011 12:57

jo to povedal aj veto že u tak malého šteniatka sa to hojí dobre tak dúfajme :ach:
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Bettina a Draculus » Pia 16.12.2011 15:50

denča nakoniec je super, že si si vybrala práve choďáka a som rada, že som mohla spoznať teba aj Amy ste obe super... Dúfam, že sme sa nevideli posledný krát a bolo by skvelé keby sme sa ešte niekedy stretli :jop: :smile:
Bettina a Draculus
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: PO

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Štv 11.10.2012 18:45

Ahojte, dávam vám do pozornosti stretnutie Chodských psov ktoré sa uskutoční túto sobotu 13.9 o 10:30 hodine. Pôjde sa na Poľanu. Samozrejme vítaní sú aj nechoďáčikovia a ľudkovia ktorí by chceli lepšie spoznať toto plemeno.
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Airine » Pon 22.04.2013 15:22

Ahojte, choďáci ma úplne dostali. Som veľmi rada že som si vybrala práve chodského psa. Sú skvelý spoločníci a rodinný psi. Nadšene budú s vami tráviť každú voľnú chvíľu a to sa mi na nich veľmi páči. Tiež sa rýchlo učia nové cviky. :smile: Pred pár dňami sa u nás narodili krásne šteniatka choďáčkov a sme s nich doslova unesený :aaa: :jupi:
Airine
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Chodský pes

Poslaťod ivanpa » Uto 05.05.2015 19:04

Dňa 2. 5. 2015 som sa zúčastnil vylučovacích pretekov na Majstrovstvá Českej republiky ZVV v Dog centre AJAX Volenice.

Mojím najväčším zážitkom a prekvapením bolo sledovať výkony chodského psa Ozzy z Dašického zátiší trinásť ročnej slečny Natálie Prokopovej.

Ozzy mal najvyššie bodové hodnotenie na pachových prácach na uvedenom preteku 95 bodov.
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Re: Chodský pes

Poslaťod elfinka » Uto 05.05.2015 19:16

To su borci :jop:

Ale inak, pre mna Chodak je prave TOP pes na cvicenie pre dieta. Rozumna velkost, nekonfliktni, lahko motivovatelni a cucha im to tiez perfektne
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Chodský pes

Poslaťod Faya » Str 12.08.2015 10:13

Je vobec nejaká chovka na slovensku? (aktívna) ? lebo mam pocit ze ak je tu fena tak nie je v chove ale len ako pes "do rodiny" nie do chovu.
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Chodský pes

Poslaťod martin_s » Štv 13.08.2015 12:50

Nejake su, u niektorych som videl ze je pisane ze su aktivne, ale neviem nakolko boli udaje aktualizovane...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Chodský pes

Poslaťod denča » Pia 14.08.2015 11:02

sú 3 aktívne..dve majú práve šteniatka :no:
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes

Poslaťod Faya » Uto 18.08.2015 12:03

sup sup... :lol: nazvy a odkazy :aaa:

Ďakujem :poklona:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Chodský pes

Poslaťod denča » Uto 18.08.2015 21:20

Lemna Minor http://lemnaminor.sk/ majú aktuálne 2 sučky a jedného psíka
Z Rimavskej doliny po ciasaráku zo 6 prežila jedna sučka,bohužiaľ bola už pridusená a akurát včera písala chovateľka, že už je za dúhovým mostom :ua: http://www.rimavskejdoliny.sk/
Anima Una odchovala zatiaľ 2 vrhy http://animauna.webnode.sk/
Zo šarišského podhradia odchovali tiež jeden vrh, ale asi už nechovajú
Neviem nakoľko majú aktualizované stránky, odporúčam pridať sa do skupín na fb Chodské psy na Slovensku , Chodský pes Čr :smile:
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes

Poslaťod Faya » Str 19.08.2015 7:22

Veľmi pekne ti dakujem...

Myslím že na FB v skupine som ale nie som si ista, nakoľko sledujem i Aussikov, leoparda, pittov a dost sa to prekryva i s ostatnými prispevkami :heh:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Chodský pes

Poslaťod MichaelaC. » Str 19.08.2015 9:56

Ahojte no áno u nás mali byť šteniatka ale nechápem čo sa stalo a prečo sa to stalo.... :plac: Bohužiaľ rozhodli sme sa pre novú snáď chovnú fenku z Čiech niekedy na jar. Takže my opäť začneme chovať tak za dva roky....
:ua:
MichaelaC.
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Chodský pes

Poslaťod Faya » Str 19.08.2015 12:44

MichaelaC. píše:Ahojte no áno u nás mali byť šteniatka ale nechápem čo sa stalo a prečo sa to stalo.... :plac: Bohužiaľ rozhodli sme sa pre novú snáď chovnú fenku z Čiech niekedy na jar. Takže my opäť začneme chovať tak za dva roky....
:ua:


je mi to ľúto :plac: :plac: :plac: :plac:

ale dúfam, že sa znova podarí a bude všetko v poriadku a zase Vás bude o niečo viacej :angel:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete