Parkour dogs

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: parkour dogs

Poslaťod stano269 » Sob 20.10.2012 20:00

práveže sa k sebe vôbec nehodíme.. nemyslím len povahu.. Peggy ma nemá rada! :ach: a to ako fakt.. ale to asi rpeto lebo sŇou robím toto čo robím.. a dávám jej všeljaké poveli keď sme vonku alebo jej nedovolím ísť všade.. rodičia ju len rozmaznávajú.. a keď uvidí rodičou sa úúplne teší a keď mňa po týždni tak len zapiští.. ale tie až tak ako keď uvidí rodičou po práci.. hej a na bordderu sa teším aj ja :piskot:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: parkour dogs

Poslaťod Slausa » Str 13.03.2013 12:46

zopár s tých vecí z prvého videa vie aj Rokúšik. Napr. skoky ce všetko možné (špecialita je výskok na asi 1.7 metra vysoký kurín kde sa schová a zostane tam v tieni) :heh: alebo cez plot k susedom či preliezanie cez 8 cm vysokú dierku v pletive.
akurát sa učí vault od stromu :jupi: :cool: a to ma v kohútiku asi 35 cm :lol: :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: parkour dogs

Poslaťod AgiKokre » Pon 21.10.2013 12:28

michala888 píše:počuli ste otom ? videli ste to ? :smile: vyzerá to zaujímavo :no: síce sa to asi nikde necviči ani nič podobné ale príde mi to ako dobrý nápad a je to pekné :smile: zaujímajú ma vaše názory na to :smile:
http://www.mojevideo.sk/video/15acd/par ... _tret.html :oo: :oo: :oo:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: parkour dogs

Poslaťod Memphis » Pon 08.06.2015 19:45

Vyzera to zaujimavo, neviem ci existuje nieco ako oficialny klub Dog Parkuru u nas alebo v zahranici ?

Idealne hlavne pre pittbulovite typy psov, ale urcite aj akykolvek psy co radi behaju by sa v tom nasli :no:
Memphis
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Predchádzajúci

Späť na Iné Športy