Šok z prístupu Slobody zvierat

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod moschino » Ned 01.03.2015 17:10

Coho sa boji? :nwm: tak nech nepovedia jej meno, aj tak to uz koluje po fb... A cim viac ludi o tom vie, tym vacsi pozor si daju, aby to nezopakovali

Uff, inak celkom na prd mat psa modneho plemena, ratlikov je v utulkoch kopec, tych neberu do talianska za "lepsim zivotom", nechavaju mrznut v kotercoch
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod janajka » Uto 03.03.2015 7:50

janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Lindchen » Uto 03.03.2015 8:03

Neviem, ako tento konkrétny prípad, ale už dlhšie je akosi okolo SZ stále niečo :ach: . Proste tá organizácia bude mať čo robiť, aby si obnovila dobré meno. To ma mrzí, ak si niekto takéto veci vymýšľa, ktovie, kde je vlastne pravda... Už len tá vec s kocúrom od Whip it :nwm: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod katkariinka » Uto 03.03.2015 8:18

Co bolo s kocurom?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Lindchen » Uto 03.03.2015 8:20

V Mačkách je to pár týždňov dozadu. Nechcem to skresliť, skúsim pohľadať, dám link z témy.

EDIT: Tuto to začína viewtopic.php?f=17&t=6370&p=1159706#p1159706
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod katkariinka » Uto 03.03.2015 8:49

To mi je luto :/
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Whip it » Uto 03.03.2015 9:25

Odkedy sme mali spominany problem my a bavila som sa o tom s ludmi, ktori do toho vidia viac nez ja, tak som sa podozvedala kadeco. Od pofidernych prijmov, cez zaujimave cisla kadaverov vyvazanych kazdy mesiac az po namnozenie barscoho cistokrvneho na vyvoz von. Ja sama som naivka (ze pocitam, ze vsetci sme cestni a spravodlivi) a nevidela som to na vlastne oci, ale uz by ma to vobec neprekvapilo, keby to bola pravda.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Lindchen » Uto 03.03.2015 9:40

A to im nikto nevie buchnúť po prstoch? :oo: To je fakt hrozné, na úkor zvierat robiť špinavosti. Keď si ľudia robia zle medzi sebou, ale zainteresovať do toho aj zvieratá? :nono: . Je mi z nich zle. Fakt sa človek viac bojí toho, že sa pes dostane do Slobody, ako toho, že ho zastrelí poľovník alebo skope nejaký opilec, to je vážne alarmujúci stav :hmm: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod hruska » Uto 03.03.2015 9:43

to fakt aby sa clovek bal, ze mu strateneho psa najde utulok :prd: :kak:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod moschino » Uto 03.03.2015 10:00

hm, sa báť, že časom si budú robiť hocičo a o čistokrvného psa po nahlásení niekoho sa pôjdu potrhať o "záchranu" a kríženca nechajú pobehovať po hlavnej ceste...
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Lindchen » Uto 03.03.2015 10:10

Vďaka bohu za iné organizácie, ako SAOZ a podobné, ktorým naozaj záleží.
Rast organizácie a profesionalizácia prináša takéto vedľajšie efekty - kšefty, lahostajnosť, neschopnosť zamestnancov, klamstává... Osud všetkého, čo rastie a je dotované (aspoň tu v SR).
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod hruska » Uto 03.03.2015 10:12

ja zacinam mat celkovo tak trocha skaredsi nazor na utulky a naozaj by som vzala psa skor kdesi z bazosa ako z utulku, smutne ale je to tak :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod Lindchen » Uto 03.03.2015 10:17

Hej, viem, viackrát si písala, aj ja som sa stretla pri mačkách s takými čudnými vecami, aj keď nie charakteru podvod a podobne, ale iné.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod hruska » Uto 03.03.2015 10:18

tam je toho viac, ako pises, nemusi si ist o podvody, ale aj tak.. Ale urcite sa najdu aj seriozne organizacie :yes:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Šok z prístupu Slobody zvierat

Poslaťod luciiik » Uto 03.03.2015 10:38

Najdu najdu, osobne poznam, ale naozaj iba par, za ktore by som dala ruku do ohna. :ua:
Mna uz sloboda zvierat aj blokla. :heh: A nie som jedina. Len preto ze som mala par nevhodnych otazok. :joint: Ich praktiky su naozaj zvlastne prazvlastne. Ale kde je televizia tam su ihned. Zvlastne je ze je uz tolko podnetov, tolko zlych skusenosti, tolko dokazatelnych veci a oni si aj tak stale nazivaju s najvacsimi sponzoringmi a dotaciami. A ine utulky ziju a funguju zo zlomku tych penazi co maju. A nevyhrazaju sa zatvorenim utulku ako sa vyhrazali v bratislave, ked im siahli na peniaze z kazdeho strateneho zvierata - tusim konkretne z macky. Ine utulky nedostavaju za najdene zviera ani :kak: a tu su.
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky