Psie záprahy

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Psie záprahy

Poslaťod Amaguk » Štv 23.10.2008 16:33

Offtopic: naaa, sak povec rovno, ze ti ide o zurkovanie! nescela som to hned na teba vykecat... :jazyk: :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Štv 23.10.2008 16:43

Offtopic: Ja som stará známa trieda :pivko: :friends: :haha:
Ale nieeee, skôr mi ide o tú atmosféru pretekov, krásnych hafanov, krásne prostredie a tak. Žúrka je už len čerešnička na torte :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 23.10.2008 20:51

Možno by nebolo odveci zriadiť nesúťažnú kategóriu "hobby". Proste kto chce, by sa prebehol a nemusel by kvôli tomu naklusať na MSR. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Štv 23.10.2008 21:08

To by bolo super :jop: Aj keď snáď všetci hobbíkovci majú dosť sebakritiky, aby sa zrovna na MSR netrepali (teda mňa osobne by tam nedostali ani záprahom :ha: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 23.10.2008 21:12

Čo však Revište sú majstrovstvá Slovenska. :nwm:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Štv 23.10.2008 21:41

Ehmmm, to sem si nevšim :hi: Ale tam stejne pôjdem maximálne očumovať a fotiť :angel:
Ale ako tak pozerám, tých na suchu veľa nie je, jedny majstráky + Memoriál a toť vsjo. Škoda :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Pia 24.10.2008 8:31

Sunny píše: všetci hobbíkovci majú dosť sebakritiky, aby sa zrovna na MSR netrepali

Vsetci nie :joint: :ahoj:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Pia 24.10.2008 8:33

:zz: No vás medzi hobbíkovcov nerátam, vy ste hviezdy :jop: Ale keby som tam nabehla ja s bikom a Gilinou, tak na mňa asi budú kukať doooosť divne :oo: :joint:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Pia 24.10.2008 8:36

Prestaaan, nelutuj sa.. ked budes dost zaberat na biku, ona to zvladne.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Pia 24.10.2008 8:44

Ja sa neľutujem, len som realista :smile: A keď porovnám dĺžku Giliných pacičiek a vašich pacičiek... Možno by to zvládla aj v takom rýchlom tempe, ale zase nechcem si ju uštvať, za to mi to nestojí. Ale raz vám tam nabehnem s nejakým severanom a potom sa traste :zima: :joint:
(Už očumujem na mushingu ponuku šteniat, tak ufidíme, čo sa naskytne :smile: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Pia 24.10.2008 8:51

a hlavne ked ich tam potom zapriahnes vsetkych piatich to bude urcite najzaujimavejsi zaprah :lol:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Pia 24.10.2008 8:54

Offtopic: Monču zavesím niektorému čoklovi do batohu na chrbát a bude to tam dirigovať :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod danka.d » Pia 24.10.2008 8:59

Ulf,

MSR je len nalepka :) Keby si kazdy kto bol v Mosovciach spekuloval nad tymto, tak tam polovica pretekarov nepride :) Mrkni na vysledovku....v kazdej kat. su max. 2-3 ludia co cielene trenuju na preteky , t.j. priem. 25+- podla kategorie a poradie konci na 12-14km/h (naratala som 9 ludi, ktori este nepretekali...teda pokial viem). Ja som svoje prve dva roky jazdila na bezkach s malamutom pol hodinu po ostatnych, ale bavilo ma to. Aj musheri sa delia na sportovcov a "hobby" -stov, a vzhladom,kolko peniazkov do toho musia vrazat, sa nikomu nic neda zazlievat. To ti povie kazdy musher-> prid, kym nevyskusas, nepochopis :) stoji to zato, bud sa ti to zapaci alebo nie, ale vyskusat rozhodne treba. A vysledok nie je podstatny, podstatny je dobry pocit, ze si zabehas so psikom, si medzi ludmi, ktorych bavi to iste co teba a zabavis sa.... :ahoj:
danka.d
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava

Re: Psie záprahy

Poslaťod katka » Pia 24.10.2008 10:53

Jj..Dani..svätá pravda. Dúfam, že nášho Braňka Slaného poteším, keď si na budúci rok prídeme aj my zašportovať dakde s Bačiakom. Jasné, že prídeme nie pol hodinku ale určite viacej po ostatných, ale ide o tú srandu. Musím dačo s tým pesom robiť, lebo keď som ho videla, aký bol skoro hysterický pri nedeľňajších štartoch...musím mu to aj ja dopriať :heh:
Už je supiš počko, tak ideme zapriahať bike. Dám potom vedieť, lebo sa bojím, že ma niekde zavlečie. Aj keď asi ho podceňujem, lebo zabáčať a ísť rovno ho buzerujem na každom venčení a ide mu to ako hodinky. :jop:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 24.10.2008 11:17

Hm, tak dneska to celkom odprášil. Šprintoval 10 km jak sprostý (ako vravím, zase dostal Thorovym kladivom po hlave). Len škoda že sa mi pokazil tachometer tesne po štarte. A v cieli, ako bonbón na záver, dve bežiace srnky :haha:
Šak sa uvidí ako to bude.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy