Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Anuci9933 » Štv 23.01.2014 21:00

tí, čo tam šli museli vedieť, čo chcú robiť ale ok máš pravdu ešte to nikto nevyštudoval
Anuci9933
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod MisheliQ » Štv 23.01.2014 21:03

Chcú sa venovať psom a koňom :joint:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Bellss » Str 02.04.2014 20:36

Nechce sa mi to celé čítať dozadu, tak odpoviem tak všeobecne :smile:
Som druháčka v tomto odbore, čiže som tam od začiatku a patrím medzi prvých "pokusných králikov" v tomto odbore.
Nešla som tam preto lebo mám veľa voľného času a bohatých rodičov :no: Práve že aj na túto školu si musím nejako zarobiť a dá to dosť zabrať. Šla som sme pretože som od malička so psami, vyrastala som s nimi a vždy som sa chcela o nich veľa učiť. Na kynológiu som nešla preto lebo nemala som žiadne základy z biológie, chémie a podobných predmetov. Chcela som ísť aj na VVL ale ako som spomínala vyššie nemala som isté predpoklady. Tak isto ako odbory kde som sa hlásila predtým (umenie) sú slabo uplatniteľné tak je aj tento. Lenže všetko závisí aj na ľuďoch. Na tom čo chcú v živote dokázať, ako veľmi sa budú snažiť a čo je ich priorita. To že vyštudujem tento odbor neznamená, že nechcem ísť študovať aj iný alebo si myslím, že má canisterapia uživí. Mám absolvovaný aj canisterapeutický kurz a stále sa vzdelávam ohľadne CT aj mimo školy. Je to niečo čo ma zaujíma a čo chcem vedieť.
Ak človek vie do čoho ide a nejde sem oreto aby LEN vyštudoval, tak to je v pohode. Nie všetci sme sa narodili pre sociálnu prácu, matematiku veterinu a podobné odbory dnešnej doby :smile:

Máte niekto ešte nejaké otázky? :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Canisterapia a Hipoterapia - nový odbor na UVLF

Poslaťod Wikinusha » Štv 26.07.2018 10:24

Ahojte,

nájde sa tu niekto kto tento odbor ide študovať od septembra 2018? Ja som prijatá na externé štúdium :jupi:
Wikinusha
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Ostatné