Adopcia psíka zo zahraničia

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Adopcia psíka zo zahraničia

Poslaťod krumplik » Str 25.12.2013 12:14

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Rozhodli sme sa s manželom osvojiť si nejakého psíka z útulku a pri tom ako sme hladali, narazili sme na sos z Madarska...kde odobrali chovatelovi 19 dalmatínov. A kedže máme doma tiež takého flakatého nájdenca z ulice, tak by sme chceli k nemu nejakú partáčku. Už sme aj písali email do tejto organizácie, no nik nám akosi neodpisuje..viem, že sú vianoce všetko trvá dlhšia ako cez pracovné dni...no chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto s takouto adopciou skúsenosti. Ked som hladala na ich stránke ako adoptovať, bolo tam, že ak je to adopcia do zahraničia, tak treba osloviť aj nejakú organizáciu na záchranu dalmatínov v tej krajine, no ja som nič také nenašla. Vedeli by ste mi niekto pomocť? Vopred dakujem za odpovede:))
krumplik
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Adopcia psíka zo zahraničia

Poslaťod Buchťa » Sob 28.12.2013 17:12

Krumplik, pokuď se Ti stále neozvali, pošli mi link na tu organizaci (rbuchtikova@gmail.com).
Muž tam zavolá a nebo napíše a zjistí, co a jak. Žijeme v HU a múj drahý má hu, hu jazyk, jako druhou mateřskou řeč.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491


Späť na Útulky