Karanténna stanica Pezinok

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Pezinok - OZ U psej matere

Poslaťod Tiaali » Pon 03.06.2013 18:15

Nera som zažila ešte v KS keď bol a už vtedy si síce v kotci poštekal, ale hneď jak sme ho vypustili tak totálny pohoďák a maznák k ľuďom :smile:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Útulok Pezinok - OZ U psej matere

Poslaťod merri » Uto 11.06.2013 10:17

Nove prirastky, ktorych sme sa ujali z kastracnej akcie v Krasnej Horke:

Ada a Aisha - mamina (cca 1 rok) so steniatkom (cca 4 mesiace), maju docasku iba kratkodobu a v koterci, surne pre ne potrebujeme dlhodobu DO, aj oddelene, potrebuju sa zotavit, su velmi vycerpane.. :ua:
Obrázok
Obrázok Obrázok
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.259880497485863.1073741868.153651754775405&type=1

Zorka - mladucka 7 mesacna ovciacka, mila, priatelska, aktivna, je velmi vychudnuta, ked sa vypapa bude z nej velka fesanda
Obrázok
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.260069364133643.1073741870.153651754775405&type=3

A "moja" Lilly - viac o nej v teme: viewtopic.php?f=66&t=20775
Obrázok
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.259912007482712.1073741869.153651754775405&type=3

Offtopic: A poprosim este raz moderatorov o premenovanie temy na Karantenna stanica Pezinok - OZ Psia dusa, utulok uz tu davno nie je a pod U psej matere nepatrime, dakujem :ahoj:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Útulok Pezinok - OZ U psej matere

Poslaťod Connie » Str 12.06.2013 3:31

Ja len aktualizujem info...šteniatko Aisha už DO nehľadá...malá skončí u nás :lol:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Útulok Pezinok - OZ U psej matere

Poslaťod merri » Str 12.06.2013 9:04

Presne tak, connie dakujeme este raz :poklona:

Stale SURNE hladame docasku pre jej mamu, Adu, do pondelka musi odist z terajsej DO. Ada sa zotavuje po sterilke, je uzasne vdacna, ma maximalne rok, 16kg, nema problem s inymi psami. Potrebujeme niekoho z PK, BA okolia, bude s nou treba este chodit k nasej vetke na kontroly, tak aby to nebolo daleko.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Str 19.06.2013 13:01

Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Str 10.07.2013 14:33

V KS su momentalne dvaja psici - nove prirastky ASTA a TOBY.

ASTA je fenka NO, zo zaciatku bojazliva, ale staci trocha trpezlivosti a je z nej uzasne oddane psica, ma velmi rada ludi, je vasniva aporterka. :smile: Bude potrebovat co najskor aspon docasku, kde naberie sebavedomie a doveru k ludom.
Obrázok

TOBY je maly krizencek, moze v nom byt bradac, shih tzu,.. Taky maly neposeda, zvedavy, vsetko musi vidiet, a hlavne onuchat. :smile: Asi ho niekto vyhodil, je ostrihany, zatial sa povodny majitel nehlasi.. Hlada docasku a novy domov.
Obrázok
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Pia 19.07.2013 22:00

V KS su dalsi dvaja psici, k Aste a Tobymu pribudli CHESTER a CHIKO

CHESTER je (asi?) pitbull, kozu a srst ma v katastrofalnom stave, po celom tele a najma medzi vankusikmi ma zapalene mokvave rany, je strasne spinavy a vsetko ho svrbi. :ua: SURNE potrebuje DOCASKU, kde sa bude moct dat zdravotne do poriadku, v koterci a este v tychto teplach sa bude jeho stav len horsit.. Okrem toho ma vsade jazvy, ani nechcem vediet v akych podmienkach doteraz zil.. Napriek vsetkemu ludi zboznuje a je velmi vdacny a oddany.
Obrázok
Obrázok

CHIKO je maly rozkosny mixik, strasne mojkavy a tesivy, skor pokojnejsi a uplne bezproblemovy, nekonfliktny k inym psikom, bude z neho skvely vdacny spolocnik.
Obrázok
Obrázok
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod hisham » Pia 19.07.2013 22:02

Zháňam maličkého dobručkého psíčka rodičom do domu s prístupom dnu a Chiko mi na FB hneď padol do oka :smile: Už som im ho poslala, som zvedavá, čo povedia :smile:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Pia 19.07.2013 22:08

Jeej, tak dufam, ze sa zapaci! :aaa:
Chiko zatial zozal velmi pozitivne ohlasy na FB, uz su aj jedni predbezni zaujemci, ale tam by to nebolo hned.. To by bolo super, keby z KS putoval hned do noveho domova. :yes:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod hisham » Pia 19.07.2013 22:14

Sama som zvedavá. Mám pocit, že ak budú váhať, tak im ho proste prinesiem a bude :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Pia 19.07.2013 22:19

Nech nevahaju, on je absolutne skvely. :yes: Uplne zlaticko, taky psik co bude len radost robit. :yes:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Štv 25.07.2013 17:21

Najmensie nove prirastky v KS, nasli sa vyhodene.. Steniatka Molly a Polly, sucky max. 1,5 mesacne, uplne rozkosne uzasne. Su este take babatka, ale ajtak velmi zvedave a sebavedome. Zajtra cestuju do docasky do CR a hladaju nove domovy.
FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.277602492380330.1073741886.153651754775405&type=3
Obrázok
Molly
Obrázok
Polly
Obrázok

A Chiko ma oddnes docasku u hisham, este raz dakujem, bude sa mat u vas uuuzasne! :poklona:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Uto 06.08.2013 12:47

Dvaja novi psici v KS:
Flyn - hladkosrsty jazvecik, vek max. 1 rok, mladucky psik, straaasne mojkavy, nekonfliktny. Uplne zlaticko. :love: Nechce sa mi verit, ze by bol vyhodeny, takze kto mozte pls zdielajte na FB, nech sa pripadne najde povodny majitel.
Obrázok
Obrázok

Marwel - cesky fuzac/nemecky drotosrsty stavac?, vek cca 2 roky, zlaty pritulny. Tiez myslime, ze sa len zabehol, takze najprv sa budeme snazit najst povodneho majitela..
Obrázok
Obrázok
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod Silvuch » Uto 06.08.2013 12:53

co obnasa docasne opatrovatelstvo? pes je u opatrovatela po dobu, kym si nenajde novy domov?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Poslaťod merri » Uto 06.08.2013 13:08

Jj, docasky sa snazime vzdy hladat take, kde moze pes pobudnut do adopcie. :yes: Docasne opatrovatelstvo obnasa v podstate iba to, aby mal pes kde byvat. Hradime vsetky naklady na veterinara, a ak je potrebne, zabezpecime aj krmivo, prevoz, vsetko suvisiace.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky