Varená strava: základné pravidlá

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Whip it » Uto 17.04.2012 12:54

Vsetkeho treba s mierou a umerne velkosti psa. Na krmenie su idealne kuracie kosti ako ti uz Sunny odpovedala. Krky by ti mali zbastit obaja a nemaju ani tak ostre kosti v sebe. Na take to domace zuvanie a hranie im radsej kupuj velke hovadzie, ktore nerozhryzu. Ale to uz sme trosku OT... :smile:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Doggie Love » Uto 17.04.2012 13:43

Super, dakujem za info :smile: Dufam,ze ich nejako neotravim. Idem este postudovat o kostiach,ake davat,kolko a kedy. Dost sa bojim tych kosti,aby sa im to niekde nezapichovalo. Boooze..to je roboty ako na kostole :angel:
Doggie Love
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Vieden

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Adynko » Pia 09.11.2012 21:31

Prosím vás neviete mi povedať môj pes mal záchvat a povedali nám že to bude asi z varenej stravi neviete niečo o tom? :otaznik:
Adynko
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 09.11.2012 22:08

Záchvat z varenej stravy? Moji psi na nej frčali 2 roky a teda záchvat nemali ani jeden a už vôbec nie z varenej stravy. Kto ti to povedal, že je to z varenej stravy?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod extreme » Sob 19.01.2013 16:08

Môžem dať v jednej dávke viac druhov mäsa spolu (hovädzie + divina) ?
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod lucik » Sob 19.01.2013 17:28

môžeš, prečo by si nemohol? ak pes nemá problémy zažívacie.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod kaciatko2121 » Ned 27.01.2013 16:48

Offtopic: http://zena.atlas.sk/preco-nekrmit-psika-vasim-jedlom/zdravie/vyziva/807609.html na pobavenie alebo na zaplakanie? tomu sa hovori asi reklama na granule
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod matushka » Ned 27.01.2013 18:03

Offtopic: Najviac ma pobavilo toto Domácemu miláčikovi preto dajte úplné embargo na čokoládu, chmeľ, cibuľu, hríby, mliečne výrobky, sladkosti, ovocie, ryby, rybie kosti, kysnuté cesto, ľudské výživové doplnky, vitamíny, sladidlá a ochucovadlá Tá čo to písala sa určite aj vyzná, potom mne príde mama hovoriť že čítala na internete, že to čo mu dávam je zle a radšej nech mu dám granulky :heh:
matushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Žilina

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod harexkal » Str 13.03.2013 16:52

Zdravim ludia hafan moze zemiakovu kasicku?{len z mliekom} dneska som mu dal kusticek s prstu a zalizoval sa ale viem ze zemiaciky moc by nemali....Ide len o to ze moj pes neni "prilohar"....a evidentne mu ta kasa chuti ci je mozne mu to davat casto alebo vobec nie?
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Sunny » Str 13.03.2013 17:08

Varené zemiaky kľudne môže, neublíži mu to, akurát si z nich dokopy nič nezoberie, ako zje, tak vy :kak:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod harexkal » Str 13.03.2013 17:45

ooo super :} tak len ako som pisal vyssie neni prilohar,cize do tej kasicky mu hocico zakamuflujem....ten spinos uz tu ryzu moc nelubi a uz ani cestovinky radsej sa tam bude rypat a vyzierat masko akoby to mal zjest.......Dakujem pekne !!!
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod ada.h » Pia 05.04.2013 15:02

Ja kosti nedavam ale je na kazdom ako sa rozhode ,k tomu zachvatu z varenej strav aj nasa uz mala niekedy staci trochu teplejsie alebo pokazene nevediac,ale stava sa to.
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Laro22 » Str 10.04.2013 21:02

Zdravím, krmim 2x do dňa ráno a večer, je to ok? aký hodinový interval by mal byť medzi raňajkamy a večerou?
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Dana D » Štv 11.04.2013 11:51

Presne taký, aký vyhovuje tebe a tvojmu psovi :yes:
Pes má po jedle niekoľko hodín oddychovať, čiže kŕmiť zásadne po vychádzke alebo inom intenzívnom pohybe.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Varená strava: základné pravidlá

Poslaťod Laro22 » Štv 11.04.2013 13:30

Ok, no mne to vyhovuje o 6:30 ráno a 18:00 večer tak asi pri tom aj ostaneme,len som chcel vedieť či to nie je moc daleko od seba...
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava