Konzervy všeobecne

Re: Konzervy

Poslaťod nikuska1964 » Pon 04.11.2013 10:55

Marko...neurážaj niečo, čo si ani neskúsil...chápem, konzervy sú pomerne drahé, ale nikto tebe ani iným nekáže, aby ich psovi podával každý deň...nebudem sa opakovať, kedy je vhodné ich dávať...Pokojne si zober na dovolenku surové pečienky... :heh: A taktiež ich neporovnávaj s hypermarketovými konzervami...je to rozdiel...potvrdili nám ho viacerí chovatelia, ktorí si konzervy kúpili. Mali sme možnosť vyskúšať rôzne typy a tieto sú pre nás najkvalitnejšie a aj psom chutia...sama som ich vyskúšala tak ako aj drahé kapsičky a konzervy iných nemenovaných značiek. Konzervy sú nemecké, niečo stojí výroba, obal, doprava, ale veď to všetko si asi dokážeš sám zrátať...., či nie??? :nie: Máš lacné aj drahé veci a je to aj o tej kvalite, ale naozaj sa mi to nechce rozpisovať, lebo to by si mal vedieť...mimochodom o kvalitných produktoch a ich cenách si sám písal aj v iných témach....
Čo povieš na sumca, aj to je "humus"?
http://hafikshop.sk/barf-doplnky/masove ... duct_id=60
Na trhu je dostatok výrobkov, každý si môže kúpiť čo uzná za vhodné a ja nikoho nebudem presviedčať o kvalite...každý sa musí presvedčiť sám...A je trošku smiešne, ak niekto odsudzuje to, čo ani neskúsil...a potom to hodnotí.... :haha:
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Konzervy

Poslaťod JCD » Pon 04.11.2013 11:44

Marco Varhol píše:Marco, čo je podľa teba na Boos - hydinový mix nekvalitné? A co je na pomletych derivatoch kvalitne? 2.40 zaplatit za tento hypermarketovy typ konzervy moze len blazon.
http://ke.potraviny.eu/masove-vyrobky/i ... 10-20.html
Kvalitná mäsová konzerva Boos - hydinový mix je ideálnou pochúťkou pre vašich psích miláčikov... preco klamete klientov?
Aka je to masova konzerva?



MARCO VARHOL :::::::: Vaz slova ktore pises !!!! Pravny dosah byva velmi tvrdy!!! Nie je problem zistit si tvoju IP adresu a vsetko co je treba.Mozno ta tu niekto ma za boha a lezie ti vela ludi do zadku...No pre mna si obycajny ubohy rypal,typicky slovak,ktory nevie nic ine len kritizovat....Mozes byt rad,ze je tu niekto kto predava kvalitu a za minimalnu cenu!!! Ja mam skusenosti s oboma firmamy,aj BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne,ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty....Mozno by si mal napisat to spominanych firiem,uvidis ich reakciu....Ako pisem,VAZ SLOVA KTORE PISES !!!
Urazas a ani si neotestoval !!!
A cena??? Uplne obycajna,ziadna tragedia....pre porovnanie-ako keby som si chcela kupit mercedes za cenu trabantu....
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Konzervy

Poslaťod JCD » Pon 04.11.2013 12:03

nikuska1964 píše:Marko...neurážaj niečo, čo si ani neskúsil...chápem, konzervy sú pomerne drahé, ale nikto tebe ani iným nekáže, aby ich psovi podával každý deň...nebudem sa opakovať, kedy je vhodné ich dávať...Pokojne si zober na dovolenku surové pečienky... :heh: A taktiež ich neporovnávaj s hypermarketovými konzervami...je to rozdiel...potvrdili nám ho viacerí chovatelia, ktorí si konzervy kúpili. Mali sme možnosť vyskúšať rôzne typy a tieto sú pre nás najkvalitnejšie a aj psom chutia...sama som ich vyskúšala tak ako aj drahé kapsičky a konzervy iných nemenovaných značiek. Konzervy sú nemecké, niečo stojí výroba, obal, doprava, ale veď to všetko si asi dokážeš sám zrátať...., či nie??? :nie: Máš lacné aj drahé veci a je to aj o tej kvalite, ale naozaj sa mi to nechce rozpisovať, lebo to by si mal vedieť...mimochodom o kvalitných produktoch a ich cenách si sám písal aj v iných témach....
Čo povieš na sumca, aj to je "humus"?
http://hafikshop.sk/barf-doplnky/masove ... duct_id=60
Na trhu je dostatok výrobkov, každý si môže kúpiť čo uzná za vhodné a ja nikoho nebudem presviedčať o kvalite...každý sa musí presvedčiť sám...A je trošku smiešne, ak niekto odsudzuje to, čo ani neskúsil...a potom to hodnotí.... :haha:

Neda mi nereagovat,lebo v poslednej dobe je to tu nie ako poradenstvo a skusenosti ohladom stravy pre psikov,ale ako keby tu niekto dostal od niekoho fest dobre zaplatene,aby nicil a robil zle meno konkurencii a mohol si predavaj svoj "grc" :au: :nechutne: ..........
Som Vasou zakaznickou uz nejaky cas a tak ako ja som MAX SPOKOJNA s rychlostou objednavky,dodania,tak aj moji drobci so spokojnymi bruskami :jupi: :jop:
Nielen konzervy,ale aj doplnky k strave,susene temena(nasi drobci este nikdy neboli na cisteni zubkov,maju od 9mesiacov do 3roky a vetosi su ohureni ich chrupom!) pamlsky (hlavne tie rybycky) su bozske,vidim to na drobcoch... Mam od Vas aj kozmetiku aj jednu aj druhu a ozaj super!!! Dufam,ze Vas neodradi taky zakomplexovany chudak,ktory sa vyziva v urazani a kritizovani....Bohuzial,je ich dost (prirovnala by som ich mnozitelom s PP ),ale ovela viac ludi je takych ,ktory sa riadia svojim zdravym a triezvym rozumom... Tesim sa na Vas v Nitre(dufam,ze idete :oo: ),momentalene sme cely happy do susenych drziek,ktore sme od Vas dostali ako bonus k nasmu "mini" nakupu v Bratislave :winner: :dakujem:
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Konzervy

Poslaťod Libuska » Pon 04.11.2013 12:47

Poradite mi, co kupit drobcovi ??? Kupila som mu Grand premium ale asi mu to moc nesadlo :ua: chuti mu to ale nie som spokojna s :kak: :kak: :kak: respektive ho prehnalo z toho :ua: :ua: a k tomu som tam nasla aj kosti.

Rano a vecer ma granule a cez den ryzu s masom alebo s nejakou konzervou by som mu chcela davat :smile: :smile:

Ak by ste mi poradili aj nejake "zive" kosti, ktore moze na zubky, aby ich mal pekne a okusovanie by mu aj chutilo, bolo by to super :jop: :jop: :jop:
Obrázok
Libuska
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Re: Konzervy

Poslaťod Marco Varhol » Pon 04.11.2013 15:26

Pisem tu o konkretnej konzerve a nie o znacke. A to je mix lacnych derivatov. Ak tam bude maso potom moze byt cena realna. Čo povieš na sumca, aj to je "humus"? Tu mas priklad uplne ineho zlozenia konzervy. Takze tato konzerva je ok.
JCD skor ako nieco napises si skontroluj text konzervy o ktorej sa tu bavime. Nemiesaj hrusky s jablkami.
BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne, ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty. Hmm, kedze je to privat label tak klobuk dole pred tvojimi vedomostami.
A kde mas v tejto konzerve maso?

Wir bleiben bei unserer Aussage, dass frisches Fleisch die Basis einer artgerechten Ernährung von Hund und Katze...

Hühnermägen, Hühnerherzen, Hühnerleber

Ergänzungsfuttermittel für Hunde!
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Pon 04.11.2013 16:06, celkovo upravené 1
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Konzervy

Poslaťod sandrejka » Pon 04.11.2013 15:58

JCD píše:MARCO VARHOL :::::::: Vaz slova ktore pises !!!! Pravny dosah byva velmi tvrdy!!! Nie je problem zistit si tvoju IP adresu a vsetko co je treba.Mozno ta tu niekto ma za boha a lezie ti vela ludi do zadku...No pre mna si obycajny ubohy rypal,typicky slovak,ktory nevie nic ine len kritizovat....Mozes byt rad,ze je tu niekto kto predava kvalitu a za minimalnu cenu!!! Ja mam skusenosti s oboma firmamy,aj BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne,ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty....Mozno by si mal napisat to spominanych firiem,uvidis ich reakciu....Ako pisem,VAZ SLOVA KTORE PISES !!!
Urazas a ani si neotestoval !!!
A cena??? Uplne obycajna,ziadna tragedia....pre porovnanie-ako keby som si chcela kupit mercedes za cenu trabantu....


JCD píše:Dufam,ze Vas neodradi taky zakomplexovany chudak,ktory sa vyziva v urazani a kritizovani....


Takto sa slušne nediskutuje, nezaškodí si zopakovať pravidlá fóra. Po ďalšom porušení bude nasledovať oficiálne upozornenie.

2. Na fóre je zakázané akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, vulgárne vyjadrovanie, hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny, akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu. Týka sa to príspevkov aj súkromných správ.


12. Pri prispievaní do diskusií dodržiavajte pravidlá slušnej komunikácie, svoj názor vyjadrujte bez toho, aby ste znevažovali názor protistrany. Aj náznaky osobných útokov budú bez upozornenia zmazané, a to bez ohľadu na ďalší obsah príspevku.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Konzervy

Poslaťod katkariinka » Pon 04.11.2013 16:39

Pisem tu o konkretnej konzerve a nie o znacke. A to je mix lacnych derivatov.

Marco, narazas na to, ze v konzerve nie je maso, ale len vnutornosti?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Konzervy

Poslaťod nikuska1964 » Pon 04.11.2013 16:58

Marco Varhol píše:Pisem tu o konkretnej konzerve a nie o znacke. A to je mix lacnych derivatov. Ak tam bude maso potom moze byt cena realna. Čo povieš na sumca, aj to je "humus"? Tu mas priklad uplne ineho zlozenia konzervy. Takze tato konzerva je ok.
JCD skor ako nieco napises si skontroluj text konzervy o ktorej sa tu bavime. Nemiesaj hrusky s jablkami.
BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne, ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty. Hmm, kedze je to privat label tak klobuk dole pred tvojimi vedomostami.
A kde mas v tejto konzerve maso?

Wir bleiben bei unserer Aussage, dass frisches Fleisch die Basis einer artgerechten Ernährung von Hund und Katze...

Hühnermägen, Hühnerherzen, Hühnerleber

Ergänzungsfuttermittel für Hunde!

Marco...o či ti vlastne ide????? Konzervy sú všeobecne nazvané mäsové konzervy...aj tá pečienka, ktorú si poslal ako vzor je označená ako mäsový produkt, tak sa tu nechytajme za slovíčka, ak ťa môžem poprosiť...hádky sú zbytočné. A sám si môžeš prečítať zloženie konzervy...je tam toto: Kvalitná mäsová konzerva Boos - hydinový mix je ideálnou pochúťkou pre vašich psích miláčikov. Je kombináciou kuracích žalúdkov, ktoré obsahujú málo tuku, preto sa používajú ako diétne krmivo; kuracích srdiečok a kuracej pečene s väčším množstvo minerálnych látok.
Zloženie: kuracie žalúdky, srdcia a pečeň

Sorry ak sa ti nepáči slovo mäsová konzerva...Len sa tu píše na fóre o urážaní a ty sám urážaš náš, že klameme zákazníkov...!!!!! Všetky produkty predávame s najlepším vedomím a svedomím a s cenou produktov nemôžeme veľa urobiť.
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Konzervy

Poslaťod nikuska1964 » Pon 04.11.2013 17:03

katkariinka píše:
Pisem tu o konkretnej konzerve a nie o znacke. A to je mix lacnych derivatov.

Marco, narazas na to, ze v konzerve nie je maso, ale len vnutornosti?

Katarínka, áno, v konzerve sú len vnútornosti... Je kombináciou kuracích žalúdkov, kuracích srdiečok a kuracej pečene.
Je to len 1 z viacerých druhov konzerv, ktoré máme v ponuke...Viac o produktoch je na http://hafikshop.sk/index.php?route=common/home
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Konzervy

Poslaťod Exor » Pon 04.11.2013 17:24

nikuska1962: prečítaj si pravidlá tak, ako ti bolo odporučené administrátorom o pár príspevkov vyššie. Reaguješ výbušne a to z dôvodu kritiky výrobcu a zavádzania na obaloch. Tvoje príspevky zároveň začínajú porušovať pravidlo č.5 tohto fóra:

5. Na fóre je zakázaná akákoľvek reklama za účelom vlastného obohatenia sa (eshopy, predajne, distribútori a www linky na ich stránky). To sa vzťahuje na užívateľské meno, príspevky, avatar, podpis a popis v profile užívateľa. Za reklamu sa nepovažuje informatívne zverejnenie konkrétneho produktu alebo predajcu v bežnej diskusii. Občianska inzercia je povolená v subfóre Inzercia a podlieha tam uverejneným pravidlám. Komerčná inzercia je poskytovaná za úhradu a v prípade záujmu o takúto reklamu je potrebné kontaktovať Administrátora.

Ako by asi vyzeralo fórum, keby sa tu každý predajca alebo distribútor dookola zastával tej "svojej" značky? Marco jasne upozorňuje na rozdiel v tom texte, ktorý výrobca používa na marketing a v tom, ktorý je uvedený v zložení. Tu nejde o chytanie za slovíčka. Pri zložení takýchto výrobkov, rovnako ako aj pri zložení potravín pre ľudí, sú isté normy. Preto si výrobca dovolí šľahnúť do reklamného textu slovo mäso a na druhú stranu tej istej konzervy si to už nedovolí, pretože tá strana je kontrolovaná a normám musí zodpovedať. A toto nebudem viac opakovať - ako predajca (alebo čo to si), skús radšej venovať nejaký čas štúdiu a zloženiam toho, čo predávaš. Budeš ten produkt vedieť obhájiť aj inak ako výkričníkmi. Ak si chceš robiť reklamu na obchod, zaplať si baner, iná reklama tu tolerovaná nebude.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Konzervy

Poslaťod nikuska1964 » Pon 04.11.2013 17:36

Exor...ja sama som si tam nedala reklamu na konzervu...je to normálna diskusia, reagujem tu ako obyčajný člen fora a nie ako predajca (jedine teraz v príspevku ku katarínke som 1. krát dala link na e-shop...to sa ospravedlňujem...nie zámerne).
Ale nie je fér, že sa tu chytá za slová...vnútornosti nie sú mäso??? A nehnevaj sa, ale uráža ma, ak Marco píše, že klameme zákazníkov...Mimochodom, aj reklamu sme mali zaplatenú...
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Konzervy

Poslaťod Marco Varhol » Pon 04.11.2013 17:54

Ci zavadza alebo klame ten co pouziva nespravne pojmy je bud z neznalosti alebo zamerne. Vsimni si nemeckych obchodnikov ako to maju napisane. Na uvedenej konzerve z vnutornosti mas napisane masova konzerva?
Napisem to presne aby to bolo jasne:
Meat products means: products that have been processed so that they do not look like fresh meat, for example bacon, ham or salami. For a legal definition of a meat product go to the Official Journal of the European Union.

Toto nie je hra so slovickami ale presne pomenovanie produktu. Nemozes na produkt napisat masova konzerva ked to tak nie je. Vseobecne na cely sortiment mozes napisat co chces. Rozhodujuce co mas na obale produktu napisane. Najvacsi doraz musis dat, ze sa jedna o doplnkove krmivo.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Konzervy

Poslaťod JCD » Pon 04.11.2013 18:28

Marco Varhol píše:Pisem tu o konkretnej konzerve a nie o znacke. A to je mix lacnych derivatov. Ak tam bude maso potom moze byt cena realna. Čo povieš na sumca, aj to je "humus"? Tu mas priklad uplne ineho zlozenia konzervy. Takze tato konzerva je ok.
JCD skor ako nieco napises si skontroluj text konzervy o ktorej sa tu bavime. Nemiesaj hrusky s jablkami.
BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne, ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty. Hmm, kedze je to privat label tak klobuk dole pred tvojimi vedomostami.
A kde mas v tejto konzerve maso?

Wir bleiben bei unserer Aussage, dass frisches Fleisch die Basis einer artgerechten Ernährung von Hund und Katze...

Hühnermägen, Hühnerherzen, Hühnerleber

Ergänzungsfuttermittel für Hunde!


Mily Marco....o derivatoch si pisal ako prvy ty,tak teraz ja mozem napadnut teba a tvoje vedomosti.....dalej som nastvana na to,ze ty tu mozes kydat na druheho, tebe to pravidla dovolia a druhym nie? co si tu aj adminom alebo co?
ako som uz pisala,skor som sem chodila na vseliake postrehy,rady,napady ohladom hafanov....dnes je to uz len o tom,ze niekto ma komplexy a potrebuje si to niekde na niekom vyventilovat.....je mi jedno,co si kto povie a mysli,ci tu este budem mat "ucet",alebo nie,uz to nie je to co prv.....ty tu budes kydat na druheho a poskodzovat mu meno a ten sa nemoze ani branit? to kde sme? nie je to trochu chore? zamysli sa nad sebou,nad vsetkymi komentmi co si tu kedy napisal,nie len teraz,ale aj v minulosti....moj muz je masiar,tak viem co pisem ,co je maso,masove vyrobky,vnutornosti....nikdo to tu nikdy neriesil,okrem teba....sam seba zhadzujes....ked si taky fajinovy,co ty vies co jes ty ako clovek? to sa chodis nonstop stazovat do obchodu na kazdy vyrobok? alebo si spokojny s tym co jes? a netvrd mi prosim ta,ze si spokojny s kvalitou potravin na Slovensku....ja ta neurazam ,ani nikoho,ani nemam politicke ani neviam ake ciele,ambicie alebo co ja viem co vsetko si este moze kto mysliet,je mi jedno,ci je niekto beloch alebo cernoch,krestan alebo moslim,ale nie je pekne ak ty mas moznost si napisat a urazit niekoho,poskodit mu meno a potom sa tesit ze aky vietor si narobil,ze nas vysupnu a ty budes este vacsi boh....vies,nie kazdy ta zerie ako si ty nahovaras......
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Konzervy

Poslaťod JCD » Pon 04.11.2013 18:36

sandrejka píše:
JCD píše:MARCO VARHOL :::::::: Vaz slova ktore pises !!!! Pravny dosah byva velmi tvrdy!!! Nie je problem zistit si tvoju IP adresu a vsetko co je treba.Mozno ta tu niekto ma za boha a lezie ti vela ludi do zadku...No pre mna si obycajny ubohy rypal,typicky slovak,ktory nevie nic ine len kritizovat....Mozes byt rad,ze je tu niekto kto predava kvalitu a za minimalnu cenu!!! Ja mam skusenosti s oboma firmamy,aj BOOS aj Lunderland a poviem ti uplne seriozne,ze je to cisty produkt a nie ako ty pises derivaty....Mozno by si mal napisat to spominanych firiem,uvidis ich reakciu....Ako pisem,VAZ SLOVA KTORE PISES !!!
Urazas a ani si neotestoval !!!
A cena??? Uplne obycajna,ziadna tragedia....pre porovnanie-ako keby som si chcela kupit mercedes za cenu trabantu....


JCD píše:Dufam,ze Vas neodradi taky zakomplexovany chudak,ktory sa vyziva v urazani a kritizovani....


Takto sa slušne nediskutuje, nezaškodí si zopakovať pravidlá fóra. Po ďalšom porušení bude nasledovať oficiálne upozornenie.

2. Na fóre je zakázané akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, vulgárne vyjadrovanie, hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny, akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu. Týka sa to príspevkov aj súkromných správ.


12. Pri prispievaní do diskusií dodržiavajte pravidlá slušnej komunikácie, svoj názor vyjadrujte bez toho, aby ste znevažovali názor protistrany. Aj náznaky osobných útokov budú bez upozornenia zmazané, a to bez ohľadu na ďalší obsah príspevku.

Mrzi ma,ze to tak vyznelo,ospravedlnujem sa,ale svoj nazor na Marco nezmenim....Skor to tu bolo velmi fajin,skoda,ze v poslednej dobe je tu viac a viac rypalov,ktory ked urazaju je to vsetko ok....mozete mi kludne zrusit konto,uz sem viac nepridem....bude mi smutno,ale co narobime....budem len vo zvacsujucom sa pocte ludi,ktory odisli od tadialto prave koli istym individuam,na ktorych neplati rovnaky meter,ktory mozu vsetko od urazania,klamania cez protichodne komenty(raz napise na jednu vec plus a o nejaky cas na tu istu minus) az po poskodzovanie mena......uz to nie je dog forum co byvalo....Majte sa fajin,nech sa Vam vsetkym dari a ste sami sebov,mate svoj nazor na vec...
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Konzervy

Poslaťod nikuska1964 » Pon 04.11.2013 18:37

Marco, takže len na vysvetlenie: na obale produktu nie je slovo mäsová konzerva vôbec, takže to je ok. Je tam len preložené to, čo píše výrobca...Jedine pri všeobecnom popise na e-shope, ktorý nám robil webmaster sa toto slovne spojenie nachádza. Ale ak by to ani tam nemalo byť, nechám si poradiť... :smile: Snáď sme si to už nejako vysvetlili...Inak každého upozorňujeme na to, že konzervy nie sú na každodenné kŕmenie, ale že to je doplnok stravy, ale to som už písala...Lenže ľudia sú veľmi pohodlní, nechce sa im pripravovať čerstvé mäso s prílohami, radšej psovi hodia konzervu alebo granule...My sme na surovom mäse, neuznávam granule vôbec, konzervy nám slúžia len na cestovanie...
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

PredchádzajúciĎalší

Späť na Konzervy