Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Grajpe » Pon 22.02.2021 12:17

Ďakujeme posielam ďalšie foto je to model rád sa fotí.
Prílohy
IMG_20210202_124420-01-01.jpeg
_MG_4043-02.jpeg
_MG_4175-02.jpeg
Grajpe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Silvuch » Pon 22.02.2021 12:18

ten je zlaty.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod soletka » Str 24.02.2021 14:40

Rovnake farby len moj je kusok vacsi :heh: a poslednu dobu velmi zosedivel, bubak maly :hi: za chvilku 10r.
Prílohy
772CAD0A-B9A7-4665-B783-85746888F950.jpeg
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Grajpe » Str 24.02.2021 14:43

To je fešák ❤️
Grajpe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 01.03.2021 10:38

Nemám už momentálne akého kríženca pridávať :heh: tak sem hodím aspoň fotku Pigiho z Vianoc :hi: už je celý šedivý :prd:

Offtopic: A kolijáka som ešte na adopciu nenahodila, lebo je v liečbe...zapálené oko, rozhádzaná imunita a momentálne nám vyšli pozitívne giardie :ach: tak ale vzhľadom na zavreté okresy v ČR by sa ani inam než do Brna adoptovať nemohol :heh: tak aspoň využijeme čas na poriadne kurírovanie...za tie 2 týždne sa riadne zmenil :yes:
Prílohy
received_179533607242015.jpeg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 01.03.2021 10:44

čo to sú za psíky?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 01.03.2021 10:46

Tá naľavo je bývalá dočaska Eliška a vpravo je Pigi - pes našich doma :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Uto 02.03.2021 14:02

Domca píše:tak sem hodím aspoň fotku Pigiho z Vianoc :hi: už je celý šedivý :prd:

:heh: :heh: toto ti príde ako celý šedivý? môj vyzerá akoby som ho kúpala v save :pac: :haha: vyskočila na mňa na FB spomieka a som len čumela koľko mal kedysi farby :heh:
a musím pochváliť to moje psisko už veľmi pekne chodí na tej flexine sa vzdiali aj na celú dĺžku :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Uto 02.03.2021 14:06

aj kesinka vyzerá, ako keby sme ju kúpali v save :jazyk: :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Uto 02.03.2021 14:12

ale Kesinka tak vyzerá od narodenia :haha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Uto 02.03.2021 14:18

:heh: :heh: toto ti príde ako celý šedivý? môj vyzerá akoby som ho kúpala v save :pac: :haha: vyskočila na mňa na FB spomieka a som len čumela koľko mal kedysi farby :heh:


:heh: ale hej on celkovo strašne ošedivel za krátku dobu, nemá ešte ani 6 rokov snáď. Tie labky mal celé čierne ešte nedávno. Teda minulé leto už ich mal biele ale do Vianoc mu obeleli úplne :joint: Ale ja ho vidím málo, zvlášť teraz cez covid ešte menej, tak pre mňa sú to veľké skoky :lol:
Prílohy
received_3008811519154078.jpeg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Str 03.03.2021 10:01

Jo a satančatá sa majú v nových domovoch úžasne :aaa: Som strašne zvedavá, ako budú obaja vyzerať v dospelosti.
Prílohy
received_277234717256129.jpeg
Jinny (Beauty)
received_316027366523664.jpeg
Bailey
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 04.03.2021 9:48

Domca píše:
:heh: :heh: toto ti príde ako celý šedivý? môj vyzerá akoby som ho kúpala v save :pac: :haha: vyskočila na mňa na FB spomieka a som len čumela koľko mal kedysi farby :heh:


:heh: ale hej on celkovo strašne ošedivel za krátku dobu, nemá ešte ani 6 rokov snáď. Tie labky mal celé čierne ešte nedávno. Teda minulé leto už ich mal biele ale do Vianoc mu obeleli úplne :joint: Ale ja ho vidím málo, zvlášť teraz cez covid ešte menej, tak pre mňa sú to veľké skoky :lol:

ako tie nohy áno, to som si nepamätala že mal čierne(som myslela že má biele papučky :hi: )inak keď si na to upozornila aj Maxovi strašne zosvetleli nohy len tým že on ich má také svetlé to tak nebije do očí :heh:

deťúchy jak podrástli :love: aj ja som strašne zvedavá ako budú vyzerať :lol:
Bendžo má domov v TT len sa ešte uvidí, či uja pustia aby si pre neho prišiel :ach:
a hodím aj fotku Mole ako si nažíva, ten kamarát je za ňu strašne vďačný a zamilovaný je do nej po uši :heh: ale teda pribratá je dosť :angel:
Prílohy
received_2824459274461269.jpeg
received_1401056966912981.jpeg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.03.2021 10:02

Offtopic: bleee, ja mam taku profesionalnu deformaciu uz ze ked vidim toho psa na posteli tak jedine nad cim rozmyslam je ze dufam ze stena v raste nenechaju skakat same z postele :pac: :ha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 04.03.2021 10:05

:piskot: :piskot: :piskot:
Offtopic: ako ja úplne chápem a tiež mi bolo furt tak blbo ale...a tento Bendžo akože ten jak keby mal pod sebou furt trampolínu :pac: ale on na posteli nespí
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence