Krizence a bastardiky

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Bresto » Pon 28.07.2014 22:48

Zdravím,
som nový na fóre, doma máme od 24.7. pribl. jednoročného kríženca borderkólie a bradáča.
Tohoto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.532961053485284.1073742031.162216013893125&type=3

Popis presne sedí, pomaly si u nás zvyká. Veľmi ochotný učiť sa, od príchodu domov už stihol zvládnuť sadni aj ľahni.
Doma zaštekal až na tretí deň, keď sa hral s našim kocúrom :lol:
Cudzích ľudí sa zatiaľ bojí, postačí ho brať na prechádzky, kde je viac ľudí alebo ich mám aj osloviť, či sa s ním nechcú trochu pomazliť, poškrabkať...? Aby si zvykol na kontakt aj s cudzími ľuďmi.
Pekný deň všetkým
Bresto
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Uto 29.07.2014 22:14

Bresto :ahoj:

Raidon je nadherny! :aaa: krasne psisko,obdivovala som ho uz :lol: :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Uto 29.07.2014 23:13

Ahojte, po xy rokoch zasa tu :lol:

Raidon je kus psiska :love:

Možno ste už poniektorý videli na fb (ktorých mám v priateľoch) že máme nového pesana, nie je to síce kríženec - ale je to útulkáč. Malého čivaviaka. :dancing:
Má 9 rokov (cca), na ľavom očku má šedý zákal, a na hlave 3 jazvy z toho má jednu riadne hrubú, druhú má pri oku, a tretiu niekde na začiatku krku od konca hlavy. :hmm: Boh vie čo si zažil všetko chudáčik. Je u nás už 5 dní, a s Mikym vychádza v celku fajn. 3 dni sme boli na chalupe a prvý deň Ajko na Mikyho vrčal keď sa ku mne priblížil. Preto som ho venčila mimo dvor. A v sobotu ráno vstanem a pozerám kde je Ajko že tato ho zobral von. V tom momente som všetkých svätých videla :prd: Potom už aj po dvore behal ale pod mojím dozorom keby niečo. A v nedeľu ráno bolo asi "najlepšie" keď som vstala - Ajka nikde a všetci vo vnútri, keď mi povedali že sú oni dvaja sami vonku no čakala som len to najhoršie. Prídem von a tam Miky lehnil na tráve a Ajko stál pri schodoch. A v ten deň bol Ajko skoro non stop vonku. Užíval si konečne slniečko a čerstvý vzduch. :yes:
IMG_3451.JPG

Strážcovia :heh:
IMG_3434.JPG

IMG_3189.JPG

Prepáčte za dlhší text a spamy :angel:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tiaali » Str 30.07.2014 15:11

Tak po veľmi dlhej dobe sa hlásime aj my :ahoj: :smile:

S Arwen si užívame leto tak jak má byť, akurát som si nedávno všimla, že začíname mať výraznejšie problémy so zadnými nohami :ua: tak teraz veľa beháme, skúšame plávať a snažím sa ju čo najviac osvaliť, kým nenašetrím na RTG a nezistíme o čo presne ide

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

a teda pochválim sa aj našim novým prírastkom, aj keď je to doslova maličký prírastok oproti Arwen :heh:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Diandra » Str 30.07.2014 16:23

Nazdar,
ja už som tu dáááávno nebola, už som aj zabudla ako to tu chodí. Ale keďže sú prázdniny a ja kvasím doma tak sem asi občas zabehnem. Inak, písali ste o tej riase kelpe, ja ju mám a ono je to dobré aj na srsť takže vrele odporúčam. Objednávali sme to s kamoškou cez ten eshop ktorý má tatranská afrika(?) tuto z fóra. Neviem už presne.
Offtopic: Inak, Gucci, obdivujem aj na fejsbuku tvoje mačiatko, je fak nádherné, ja mám teraz tiež malého kocúra a tiež ten istý problém, hryzie to ako nenormálne :lol:

Tiali, keď niekedy vidím také krpaté mini tvory tak mi je až smiešno aké to je neskutočné zlaté :smile: A držím palce s Arwen nech potom ten RTG bude fajn :smile: Je to vážne krásny kus psa, ja zbožňujem takéto pitoidné

Prikladám aj nejaké fotky, tých nie je na df nikdy dosť, to si ešte pamätám od čias keď som sem pravidelne chodievala
toto je taká milá zo zimy
Obrázok
toto je pravá nefalšovaná retardovaná Lila, keď som sa ju snažila nainštalovať do profilovkovej pozície.
Obrázok
slinka
Obrázok
lils s našim kocúrom Žofrem. Nasledovala päsťovka do ňufáka (Žofre Lile samozrejme)
Obrázok
toto sme boli vonku s kamošom Alexom a vyšla takáto exkluzívna fotka
Obrázok
a Mini sa zo slasti keď je vo vode postavili uši!!!!
Obrázok
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Str 30.07.2014 17:14

Diandra krasne fotky! :aaa: :hi:

My nemame nic dokopy nove, az na blbe vysledky od veta ohladom tych noh.....Tak nie ze jeden klb v :censored: ale oba na prednych nohach ma Kika uplne znicene, zhrubnute, na pravej odtrhnuta slacha :plac: .....Netusim ako moze mat tie klby v tak strasnom stave, nikdy som s nou nerobila ziadny sport, ziadna vysoka zataz.....len na genetiku mi to vychadza :ua: K tomu ona ma taku postavu dlhsie telo, kratsie nohy, tak asi jedno s druhym.....Dobrali sme lieky, ATB + este jedny a ideme nabehnut na alavis.....V priebehu buduceho tyzdna nam ma prist ortopedicky pelech tak som nan strasne zvedava :aaa:

Nanda gratulujem k prirastku :jop: rozkosny je
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod alekan » Str 30.07.2014 20:12

ahojte všetci :ahoj: , ale ste to tu rozhýbali a vyprovokovali ma pridať tiež pár fotiek od nás :lol:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
teraz som riešila problém psice s uchom, ale už sa zdá, že je všetko ok, čakám na návrat vetky z dovolenky a babuľa ide niekedy začiatkom budúceho týždňa na sterilku- držte nám palce :ua:
blahoželám všetkým, ktorí ste si priviedli domov nových psíkov- nech vám robia len radosť :jop:
alekan
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 487

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Štv 31.07.2014 10:12

alekan - To sa mi len zdá alebo sa kočka nejako osvalila? :no:

V útulku máme zasa o niekoľko psov viac :hmm: Včera prišiel ďalší, so svrabom v ušiach, tak sme museli pustiť jeden koterec aby nenakazil dvoch psov čo s ním boli vo výbehu. Tak teraz sú so výbehu 4 psy... ale hlavne je že sa znesú :yes:
IMG_3485.JPG

Tých ostatných dvoch odfotených nemám, ale je to koker a nejaká malá kríženka :smile:

A najlepšia novinka čo mám je toto :love: :jupi:
obrázok413.jpg
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tiaali » Štv 31.07.2014 12:15

Diandra ďakujeme, bull psy budú u mňa už asi navždy srdcovka aj napriek tomu, že som sa už s ňou dosť natrápila a ešte aj dosť natrápim :smile:
no šteňa momentálne váži niečo cez kilo a pol a to už dosť narástla :ha: inak má fakt super povahu, riadne sebavedomá a mega rýchlo sa učí a hlavne má obrovskú chuť sa učiť a spolupracovať s človekom, na to že má tri mesiace je to úplná paráda :smile:
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod alekan » Štv 31.07.2014 12:55

[quote="Nanda"]alekan - To sa mi len zdá alebo sa kočka nejako osvalila? :no:

nanda nezdá sa mi, dokonca išla s váhou asi 2 kilečká dole- akosi menej žere :no: , aj suseda minule poznamenala, že "Jej, aká je tučná, nebude mať šteniatka?" :lol: - skoro som opadla, ešte to by mi chýbalo, celé háranie som ju poctivo strážila, žiadne šteniatka nechcem :ach:
ale sa vám ten útulok plní :ua: , kedy sa konečne začnú ľudia správať zodpovednejšie ...

tiaali- viem si predstaviť ako sa ti psica vryla do srdiečka- buloidné sú aj moje srdcovky :love:
alekan
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 487

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Domca » Štv 31.07.2014 15:06

Ha, no pridam aj ja par z poslednej doby :lol:

Z utulku

Vixy a Jacky

Obrázok

Krasavica Arwenka :hi: By som ju hned brala keby mozem :lol:

Obrázok

Jess

Obrázok

A hodim sem ked uz aj ten moj ksicht :heh:

Obrázok

Obrázok

:ahoj:

Nanda tiez mam to tricenko :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Štv 31.07.2014 22:33

To tričko je úplne geniálne :hi: Aj mikinu chcem!!! :jazyk:

Dnes sme boli na trocha dlhej prechádzke a zastihol nás poriadny lejak :ach: Tak som si vypratala ruksak a šup tam čivavu :haha:
A najviac ma dorazilo to že malé dievčatko ide okolo Ajka a prejdu ďalej za nás a len počujem že : "Mami to bolo mačiatko že?" :pac: Určite by mačiatko behalo za mnou len tak po chodníku.
IMG_3600.JPG

Ten NO je tiež z útulku :yes:
Čivaviaka tam nie je moc dobre vidno :heh:
IMG_3588.JPG

:ahoj:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pia 01.08.2014 14:41

Nanda píše:To tričko je úplne geniálne :hi: Aj mikinu chcem!!! :jazyk:


Ja mikinu uz mam :lol: :winner: od Vianoc :lol: :hi: je uplne uzasna, nosim aj do utulku :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Tinka123 » Sob 02.08.2014 15:33

Jéj, gratulujem všetkým k novým prírastkom. :smile:

No, my sme doma z dovolenky Lucky prvý krát plával išlo mu to dobre. :lol: Vody sa už tak nebojí aj po kraji potoka prejde. Včera keď sem venčili (ešte na dovolenke) stretli sme takých s dvoma psami niečo ako labradori čierny a biely tuším feny alebo aspoň tá biela. Tá biele sa rozbehla po mojom psovi. Lucky obrovský skok cez ňu. Našťastie sa nič vážne nestalo. :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Kríženci a bastardíky

Poslaťod Nanda » Sob 02.08.2014 22:54

Domca - Tá s tou packou na chrbáte? A s nápisom v predu dog soul? :hi: keby si ju dám do útulku ja, tak idem domov delá špinavá a roztrhaná :pac:

Dnes sme boli na ródeu na ranči Štastná 13 :smile: Miky zvládal kone a kravy bezproblémovo, musím ho pochváliť, aj sme sa trošku predviedli pred kamarátmi. Miky si tam našiel frajerku - našťastie sterilizovanú ale dať mu dala, ale aj tak som sa bála že keby čosi. :lol: Tak si môj chlapina užil :angel:
"Pokus o westernovú fotku" :prd:
IMG_3697.JPG

Westerňák môj chlpatý :love:
IMG_3727.JPG

Trapošili sme :hi: :heh:
IMG_4091.JPG
IMG_4093.JPG
IMG_4104.JPG

:ahoj:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Ďalší

Späť na Krížence