Rotterman (RTW x doberman)

Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Domca » Sob 28.07.2012 11:26

Rotterman - krizenec dobermana a rottweilera....Dnes som na to narazila, no nic viac som o tomto krizencovi co sa tyka vyuzitia (samozrejme ak aj nejake je, co aj tak pochybujem....) nezistila.... :nwm:
Najviac info co som nasla je toto:

The Rotterman is not a purebred dog. It is a cross between the Doberman Pinscher and the Rottweiler. The best way to determine the temperament of a mixed breed is to look up all breeds in the cross and know you can get any combination of any of the characteristics found in either breed. Not all of these designer hybrid dogs being bred are 50% purebred to 50% purebred. It is very common for breeders to breed multi-generation crosses.



Obrázok



Obrázok
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Mackie » Sob 28.07.2012 11:55

neozaj to potrebuje samostatnu temu?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Domca » Sob 28.07.2012 12:30

Su tu temy pre Labernese (bernak x labrador), Labahoula, Puggle, Bradvecik....to su vsetko krizence neviem preco by tu nemohla tym padom byt aj tato tema....chcela som len vediet nazory inych a ci sa uz niekedy s takymo krizencom stretli, tot vsetko... :nwm: Ak to vsak tak prekaza nech je tema kludne zamknuta a vymazana....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Tasha » Sob 28.07.2012 20:56

stretnúť stretli, ale tak ako som to tvrdila pri všetkých týchto ,,plemenách" je to obyčajný kríženec. čo sa tým chce dosiahnuť??? obidve pracovné plemená. zbytočné krížence. v amerike by sa už mohli uvedomiť.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Patuska » Pia 28.12.2012 19:12

Ach jaj, ako keby tých krížencov už nebolo dosť.. :ua: mongoloidný národ :hmm:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Buchťa » Pia 28.12.2012 19:33

Naprostý souhlas :yes: :yes: :yes:
Takže já si založím stránku pro Falca (kříženec IW a slov.čuvač),třeba s názvem Iwčav a pak ještě jednu stránku pro Bonu (kříženka Jihorusa a českého horského psa),třeba název Jičep.
Komu se ty názvy nelíbí,prosím,vytvořte lepší.
Fantazii se meze nekladou :haha: :haha: :haha:
:ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod zeane » Pon 31.12.2012 3:35

Offtopic: to si mi mala čo povedať... Pre IW a SČ by som navrhovala Iwač, alebo prípadne Čuwdav a čo to? juhorus s ČHP? Hmmm že by Čechhojrus? Ty bláho Buchti, toto mi už nerob, ja nedokážem odolať...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Domca » Pon 31.12.2012 12:13

Offtopic: ale aj napriíklad Írsko-slovenský čukodlav :joint: alebo Juhorusko-česko-horský pes :lol: to su uz luxusne plemena buchti, to ani nespominaj lebo sa ti o nich este pobiju :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Buchťa » Pon 31.12.2012 14:37

Děvčata,klobou dolú,fantazii tedy máte :jupi: :jupi: :jupi: :poklona:
Čuwdav,Čukodlav,Iwač,Čechhojrus :haha: :haha: :haha: ,tak to jsou vážně originálky :yes:
Ty má "luxusní" plemena,kdyby si někdo pújčil,tak mi i zaplatí,jen aby je mohl velmi rychle vrátit :aaa: :aaa: :aaa:
Je to má šlechta útulkářská :jop:
klidně vymýšlej te dál,pak se dohodneme na názvu a založíme těmto "novým plemenúm" vlastní stránky :jupi: .
A nebo,že bych někoho natáhla na Bazoši (ale to již není moc korektní :ua: ).
:ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod majjuna25 » Str 02.01.2013 15:27

Offtopic: Čechorus :jazyk:

Írsko-slovenský čukodlav :haha: :jop:

Keby si Bonu s Falcom skrížila, mohol by vzniknúť celkom originálny "Biely Európan" :jazyk: :angel:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Buchťa » Str 02.01.2013 16:45

Majjunko,že se děvčatúm podařily dobré názvy :aplause: ?
A co takhle kdyby měla štěňata název - "Evropští bělouši" (bělouši je Tvé pojmenování drobcú :haha: ),ale to mi již připadá takové koňské :ua: (otec Irsko versus Slovensko - matka Rusko versus Čechy a narozeni v Maďarsku :haha: :haha: :haha: - tak to je tedy slátanina!!!)
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Domca » Str 02.01.2013 16:48

Offtopic: Rovno mozes s nimi expandovat za hranice :heh: urcite by si zozala uspech :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Buchťa » Str 02.01.2013 16:56

:poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:

Jenže já jsem takový trkvas,že bych se ani s jedním štěňátkem nedokázala rozloučit (doma je doma) a kdo by nás pak živil :pac: :pac: :pac:
A mého už nebudu zkoušet měnit :heh: ,kdo by již chtěl PZF (poměrně zachovalá fosílie = má drobnost) :jazyk:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Patuska » Sob 05.01.2013 10:30

Buchťa píše:.. Čuwdav,Čukodlav,Iwač,Čechhojrus ..


Offtopic: :haha: .. Inak aby sa náhodou za takých 20 rokov nestalo že budú aj takéto plemená a dokonca aj dosť rozšírené .. :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Rotterman (RTW x doberman)

Poslaťod Nanda » Pon 14.01.2013 19:44

Naozaj čudná mixka ešte som takého psa v živote nevidela :oo: A podľa mňa úplne zbytočná. Ako keby im nestačili psi aký sú a nie oni ešte robia nové. :pac:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Ďalší

Späť na Krížence