Paterdalský teriér / Patterdale terrier (CKC)

Re: Patterdale terier

Poslaťod Vikiki22 » Sob 13.12.2008 21:59

To je pravda. Ale preháňať by sa, podľa mňa, ani tak nemalo. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Patterdale terier

Poslaťod herriett » Ned 21.12.2008 21:00

ahoj Tani, dlho som tu nebola, dufam, ze sa mas dobre. Musim sa trosku pochvalit - nasa Fila uspesne zvladla duricske skusky v prvej cene :jupi: Takze sa tesime, je to taka nasa sikulka... A ten tzv. maly Ares - je uz vacsi ako Fila, nejaky je agresivny- skace do inych psov, pusti sa aj do fenky- takze sa mu budeme musiet viac venovat, aby ho to preslo. A mimochodm prajem ti krasne vianoce, samozrejme aj psikom a uspesny novy rok. :smile:
herriett
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Košice

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Str 24.12.2008 19:11

herriett píše:ahoj Tani, dlho som tu nebola, dufam, ze sa mas dobre. Musim sa trosku pochvalit - nasa Fila uspesne zvladla duricske skusky v prvej cene :jupi: Takze sa tesime, je to taka nasa sikulka... A ten tzv. maly Ares - je uz vacsi ako Fila, nejaky je agresivny- skace do inych psov, pusti sa aj do fenky- takze sa mu budeme musiet viac venovat, aby ho to preslo. A mimochodm prajem ti krasne vianoce, samozrejme aj psikom a uspesny novy rok. :smile:

no ozaj dlho si nebola,gratulujem k uspechu ja som minule tiez dostala spravu ze Eddy vyhral duricske skusky,a prajem tiez vsetko naj do Noveho roku :yes:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Sob 20.06.2009 17:24

http://www.youtube.com/watch?v=y9QuXa6loYg westpulling v podani patosa :lol:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Sob 18.07.2009 19:46

par foteciek Harley,Hombre ,Heros a HuriccaneObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod Offca » Pia 07.08.2009 14:15

Táni, nepredala si jedného grizzlíka do BA?
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Pia 07.08.2009 19:15

ano v Blave byva Hennessy :smile: vlastni ho jedna mila rodinka ,kupili ho dcerke ,a ja som rada ze ma taku super majitelku Henko :no: Obrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod Offca » Sob 08.08.2009 20:00

Táák to býva kúsok odomna :love: a volajú ho nejak Deny alebo Beny.. (sa mi zdalo) Krasavec si cupitkal navoľno a našej pozornosti a stráášne potešil :hi:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Sob 08.08.2009 21:24

to ma fakt tesi,ono patici su strasni maskoti :smile: svojich majitelov doslova zboznuju ale ozaj im to nebrani dat sa pomojkat od dobreho cloveka,to oni vycitia ku komu mozu mat doveru,inak su opatrni vo vztahu k neznamym,ale co je hlavna crta ich povahy maju respekt aj k malym detom a daju sa od nich kvakat ,tahat a tesia sa z toho :ach:skratka exoti su to medzi psami :ahoj:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod herriett » Str 12.08.2009 19:56

Ahoj Tani, dlhooo som tu nebola. Videla som steniatka - sú fakt naaaadherne. Naozaj krasni patici. Ja sa musim pochvalit, nas Ares dostal na vystave CAJC, dokonca aj BOB - takze nas velmi potesil. Ale chcela som sa s tebou poradit - velmi vazne rozmyslame nad kupou stafordsirkeho bulteriera - k nasim dvom ciernym diablikom. Poradis mi? Nas ares je trochu agresivny - tak neviem, ako by sa znasali.
herriett
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Košice

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Str 12.08.2009 20:14

Ahojky,no gratulujem k uspechu,dobra volba stafbulik,moje patosky sa znasaju dobre s Ajkou aj s ostatnymi okrem Dasky,ta sa s Bonkou nema v laske ale toleruju sa,ak ti mam poradit stafik sa znesie s vasinou psov a male steniatko uzna autoritu ineho psa,no popravde ked vyrastie neda si brnkat po nose a urcite patosa usmerni :no:
to iste bolo medzi mojimi Bonka si myslela ze je veduca a vyryvala az jedneho dna s nou Ajka pozametala dvor a odvtedy je pokoj,ako patosi aj stafbulici su mierumilovni do chvile ked uz je toho dost,ale v pohodke pokial tvoj psik robi machra treba mu to ked budete mat stenika zarazit a skratka nesmie byt protivny,ono sa to utrasie casom,bez dozoru ich nenechavaj zo zaciatku,a odporucam skor sucku ta je predsa len prisposobivejsia a tiez pes nema taku potrebu dokazovat kto je sef dvora :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod herriett » Str 12.08.2009 20:19

Spolieham sa na to, ze na steniatko si obaja zvyknu. Oni su super havkaci, len Fila velmi nemusi drze feny a Ares, predsa len, ma iba rok, si mysli, ze je majster sveta :lol: Minule skocil do kaukazaka a rovno na papulu. Esteze ten kaukazak bol take "teliatko" a radsej cuvol. Dufam, ze z toho vyrastie, inak neviem-neviem. Mne sa stafbul veeeelmi paci, je to strasne krasny pes - mimochodom ares sa nan aj trochu podoba - nie je taky robustny, ale inak..... :jop: Takze aj feny sa ti znasaju - to je super. Nechystas sa na vystavu do presova?
herriett
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Košice

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Str 12.08.2009 20:24

Prave som nad tym uvazovala no mame pokazene auto,cerpadlo v kybli :ua: takze budem rada ked ma mangel hodi na svetovku :ach: v oktobri a mozno risknem aj decembrovu Nitru,hadam to prezije :heh:
ja by som pochodila vystavy len ked su stenata nechem riskovat,a ked mozem ist uz je neskoro,a tak vsak casu dost no rada by som Presov skusila este som tam nebola a ty ides?
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Patterdale terier

Poslaťod herriett » Str 12.08.2009 20:30

ano, chystame sa s Aresom. Fila sa asi bude prave harat, takze ona neprichadza do uvahy. Trosku ma odradza, ze to nebude vonku, ale co uz. A potom, mame to za rohom. Je to krasny pes, tak hadam este nieco domov donesie :lol: Ale pomaly ho budeme pripravovat aj na polovne skusky. V obore je perfektny, ale chcem, aby trosku dospel. Inak, prijali ma na veterinu - odbor kynologia, tak dufam, ze to pri mojich certoch vyuzijem :heh:
Naposledy upravil herriett dňa Str 12.08.2009 20:36, celkovo upravené 1
herriett
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: Košice

Re: Patterdale terier

Poslaťod Tatiana » Str 12.08.2009 20:36

Gratulujem,tak budes studirovat?no urcite sa zadari,vsak ked to mas blizko treba to vyuzit,pri psoch je vyhoda ze sa neharaju :lol: inak ja keby mam cas tiez chodim aspon na brloh kusok od nas,no nestiham,do buducna uz neplanujem vrh patikov ,aj teraz som kryla iba kvoli objednanym stenatam-suckam a narodilo sa osem psov,takze zakon schvalnosti funguje dokonale,este mam doma pat certov,a vies si predstavit co vedia dovadzat :nwm: no v pohodke uz to prezijem hadam v zdravi :heh:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete