Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Margita » Uto 06.04.2021 11:00

Silvuch píše:teriery su specialna kategoria, pekne, ale ta povaha. :lol: Inak foxa uz beriem ako stredneho.

Offtopic: Darina ma asi 36cm :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod clupko » Uto 06.04.2021 11:06

Offtopic: vsetko uvedene splnaju aj nase macky :joint: aj na zavolanie pridu. akurat, ze krpatu chyta zoomies kazdodenne. ale inak presne - male, mojkave, mile, nekuse, neskriabe, nenici veci, lahko motivovatelne na jedlo, drzi sa pri cloveku.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod wer » Uto 06.04.2021 11:16

Ale s tymi asi nechodis po vyletoch... :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Margita » Uto 06.04.2021 11:18

Offtopic: clupko, to aj na Adelu sedí :lol: akurát, že nepatrí. medzi tzv pekne psy :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod clupko » Uto 06.04.2021 11:52

wer píše:Ale s tymi asi nechodis po vyletoch... :lol:

Offtopic: nie, ale vsak nemozem mat vsetko :heh: to by z nich boli idealne psy potom :ha: vsak ani psa nenajdes asi takeho, co by splnal vsetko, ci? mozno teraz tato mala bude burat predsudky, ale existuje pes, co bude pekny, maly skladny, nestekajuci, pritulny a mojkavy, poslusny, aj super na vylety? :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod wer » Uto 06.04.2021 11:53

No podla mna prave toto..
Vzhlad - to uz je subjektivne..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Silvuch » Uto 06.04.2021 12:03

inak pravdou je, ze vela bielej na hlave sa mi nepaci, najlepsie minimum bielej, a to je tazke najst a tie ausiky ceske, co splnali tieto kriteria, tak ze 60ta v poradi, rovnako z nemeckych choviek :haha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Renata » Uto 06.04.2021 16:22

wer píše:Take nenarocne. Boze, vobec to nekuse, necha sa to mojkat, nebeha to ako oplasene, drzi sa to pri cloveku.. :haha: By som tiez uz asi potrebovala oddychovku :heh:
aj ja by som chcela nieco take :hi: a vobec netusim co :nwm: nieco k detom, starsia by tak rada "pracovala" s nejakym psikom, a s tymi posahancami velkymi co mam, to nejde a nechcem jej pokazit vztah k psom :plac: ona je taka jemnucka princeznicka, a to ked da povel boseronke stenacej trafenej, tak ju ide prerazit od radosti a ofcak tiez, mladsia je v pohodeeee, ta tomu nalozi po gebuli, aj ked je to pat krat vacsia, ale starsej by som nieco mile, male, mojkave, tiche, kludne, take do periny, aj na prechadzku, co sa vlastne uz vo zvysku svorky strati :hi: a tak som premyslala, labut? hmmm pigie? co povies? :heh: :heh: (strasne srandujem, po tych opisoch a popisoch tvojej labute to asi nechceme :hi:

edit: inak silvuch ty si to kupovala k sebe, alebo k deckam? :hi: ja len, ze ty si stale mala velke psy a take smrncovne sikovne, sportove a teraz taky maly nunik ?
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Silvuch » Uto 06.04.2021 16:34

sebe, lebo som chcela spolocnika na tury a vylety, a k detom, a tie moje osiale, to sa neda. Kazdy vylet s nimi je ohubu + Elo strasne nechce, aby som ich brala, lebo Juraj mal dobry napad jedneho mu pozicat a dopadlo to s rozbitou bradou :pac: , a kedze ich mam dost, tak som chcela nieco nenapadne male, co si ani nevsimnem. :lol:

a ty mas teda bosika?? :aaa:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Renata » Uto 06.04.2021 16:50

ano ano, mam bosikovu 7 mesacnu, ale je to buldozer, hryzie, skace, lieta, a hryzie a skace a lieta a tak :lol:
Silvuch píše: nieco nenapadne male, co si ani nevsimnem.
presne toto by som aj ja chcela, ze raz za cas taka oddychovka :hi: a ta starsia moja, co je ako princeznicka :heh: by chcela tak robit nieco so psom, behat, cvicit, povelovat, mojkat sa ... a tato truba bosikova, co mam teraz, tak to je strasny buldozer, ako ona ju sice posluchne, ale ako buldozer, pri vitani ju zvali na zem, napriklad sa ucili povel daj pac, no skoro jej pol ruky urvala, jak sa na nu hodila, a to ju potom nebavi. Tak nieco mile, male, pohodove, nech ju to neznechuti, len nic ma nenapada, lebo ked je to male, je to terier a ked je to male a nie je to terier, tak je to upistane :heh:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Margita » Uto 06.04.2021 17:04

Taky teriér neterier je český :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod hriva » Uto 06.04.2021 17:11

Offtopic: moja dcéra hrozne piští že chce pomeraniana :pac: buldockovia sú podľa nej hnusne psy. Chce niečo malé pekne a chlpaté :pac:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Slausa » Uto 06.04.2021 17:38

Renata, prvá myšlienka, papilon. Prcek, ale s vrtulou v zadku, vraj boc zbalena do par kil
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod Renata » Uto 06.04.2021 17:41

Offtopic: a mne by napriklad maly frbul nevadil :hi: len tym, ze je to modne plemeno, tak sa toho bojim, lebo to hocikto mnozi na hocicom a potom to tak aj vyzera, mne osobne by ako maly pes nevadil, ja by som si kludne z malych zobrala aj stafbulika (slintam vo vedlajsej teme, ked zavidim slawin :D ale to je zas terier a buldozer, len v mensom vydani :heh: ale pomeranian nieeeeee nieee prosim nieee :heh: u nas na ulici venci pani troch, asi to bude nejaka chovka, ale to je taka mala p.covina pre mna, ja k tomu nemam absolutne ziadny vztah, male, vybuchnute a este aj spic :heh:
Margit cesky terier neterier sa mi nepaci, ale ani trosku :hi:
Slawin hmmm porozmyslam, len neviem, ci sa nebojim az tak jemneho psika (myslim teraz stavbou tela
Naposledy upravil Renata dňa Uto 06.04.2021 17:46, celkovo upravené 1
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Miniature American Shepherd/ Miniatúrny americký ovčiak

Poslaťod wer » Uto 06.04.2021 17:44

Mam len 1 skusenost s pomarancom, neviem, nakolko to je relevantne... navyse to bol bezpapierak. Ale teda presne rodicia kupili malej dcere, ze chce cvicit, tak nieco male zlate.. To bol tak hnusny pes - typicky samec - presadzoval sa, suky obhanal, so samcami (aj velkymi) sa chcel bit.. uplne taky tvrdy pes, co by sa mu fakt zisiel taky dobry preplesk a nie nunu cvicenie - na to dlabal, mal ine zaujmy.. strasne mi bolo luto toho dievcatka, lebo inak sikovna bola..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete