Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod Snezienka123 » Str 23.01.2013 8:01

Práve pozerám Lussynkine fotky a teda je to sila, ako sa malá zmenila. Myslím tým farebne, ako jej zhnedla hlava oproti tej prvej fotke. To je bežné, že sa takto Biewer-i menia? Potom je dosť lotéria, vybrať si šteniatko, ktoré sa mi farebne pozdáva a nakoniec sa vyfarbí úplne inak :lol: ...ja som si myslela, že si farbu, pomer bielej a ostatných farieb ako aj ich rozloženie zachovávajú...malá sa zmenila, že vyzerá ako iný psík :lol: ...farebne sa mi páčila viac ako malinká, ale aj tak je krásna :yes:

Lussynka:
Obrázok
Obrázok
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod Smoukinka » Ned 27.01.2013 14:04

nádherny psicek :jop:
[
Smoukinka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Párnica

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod Lussynka » Uto 05.02.2013 10:33

Ďakujem Vám všetkým hrozne moc :hi:
Lussynka
Okoloidúci
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Nitra



Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod biewer » Štv 11.04.2013 20:14

Milí priatelia, pozývame Vás na Špeciálnu klubovú výstavu biewrov, ktorá sa bude konať 18.05.2013 v Borinke pri Bratislave.
Propozície a prihlášku si môžete stiahnuť na stránke www.biewer.sk, v časti Klubové akcie 2013.

Po výstave si spravíme malú módnu show, preto budeme radi ak sa zapojíte a donesiete svojim štvornohým miláčikom ich oblúbené šaty, sukne, overaly, bundičky...nápadom sa medze nekladú.

Samozrejmosťou bude milé občerstvenie!

Tešíme sa na Vás :D
biewer
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod nikuska1964 » Pon 15.04.2013 9:20

Ďakujeme za pozvanie :smile: . Na klubovku určite prídeme s Jessynkou aj Kittuškou. Veľmi sa tešíme na stretnutie s príjemnými ľuďmi. :smile:
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod Snezienka123 » Pon 15.04.2013 9:35

Môžu sa zúčastniť aj diváci (nečlenovia klubu, majitelia iného plemena)?
Ak áno, dozvieme sa niekde presne kde a o koľkej sa výstava bude konať? Zatiaľ som to medzi informáciami na stránke Biewer klubu nenašla.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon (nFCI)

Poslaťod biewer » Štv 18.04.2013 7:10

Ano, na klubovku sa moze prist pozriet hocikto, sme radi kazdemu, kto sa zaujima o tychto psikov :D.

Vystava bude 18.5.2013 od 13.00. Príjem psíkov bude od 11.00. Vystava sa koná v Borinke, pod lesom na vyhradenom pozemku. Vacsinou davame tabulky so sipkami uz od Stupavy, aby sa to lahsie naslo.

Propozicie ohladom vystavy, ale aj ine informacie zverejnujeme bud na facebooku- Biewer club Slovakia alebo na stranke www.biewer.sk
biewer
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Poslaťod edicia » Ned 30.03.2014 10:21

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci mi viete odporucit kvalitnych chovatelov biewer yt na slovensku. Planujem si v buducnosti zaobstarat toto plemeno (steniatko nemusi mat PP). Vedeli by ste mi niekoho odporucit?
edicia
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

BIEWER

Poslaťod guerera » Pon 07.04.2014 15:12

Dobry den

som rad ze som nasiel forum o Biewroch

Mam doma jedno 3 mesacne zlaticko (foto v profile)
guerera
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Poslaťod JCD » Sob 26.04.2014 19:21

edicia píše:Dobry den, chcela by som sa informovat, ci mi viete odporucit kvalitnych chovatelov biewer yt na slovensku. Planujem si v buducnosti zaobstarat toto plemeno (steniatko nemusi mat PP). Vedeli by ste mi niekoho odporucit?

Biewer je tak ako hoci ake plemeno,s pp je kvalita a bez pp ...... Tomu je umerna aj cena...ja sa k psikom bez pp vyjadrovat nebudem,vsetko je o chovatelovi... Kedze kazde steniatko je krasne a standard biewerika si kazdy vysvetluje po svojom,urcite by som to u bez pp neriskovala....cena nie je vzdy prvorada,je to len zlomok kolko bude stat zivot steniatka....cim lacnejsie,tym je vacsi predpoklad na veterinu,kedze vieme aky je dnes svet zvrhnuty a vsetko sa toci len o tom na com sa da zarobit.....urcite by som pozerala steniatka odchovane pod FCI a nie pod IBC a inymi.....
JCD
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Poslaťod edicia » Sob 03.05.2014 11:39

JCD prosim a viete mi poradit CHS ktora ma steniatka? ja chcem hlavne zdrave steniatko preto nechcem kontaktovat ludi z bazosu...
edicia
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Poslaťod Bad » Štv 15.05.2014 11:51

JCD píše:urcite by som pozerala steniatka odchovane pod FCI

a odkdy je BYT plemeno uznané FCI? Nebo jsem něco zaspala...?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Biewer jorkšíir / Biewer Yorkie, Biewer a'la Pom Pon

Poslaťod nikuska1964 » Štv 15.05.2014 14:41

Bad píše:
JCD píše:urcite by som pozerala steniatka odchovane pod FCI

a odkdy je BYT plemeno uznané FCI? Nebo jsem něco zaspala...?

Biewer je plemeno neuznané FCI a môže sa vystavovať na výstavách FCI ako neuznané plemeno. V ČR nie. Všetky dôležité informácie sú na http://www.biewer.sk :smile:
nikuska1964
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete