Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Chodský pes (nFCI)

Ned 07.08.2011 12:44

chúďa malé... :ua: hádam bude dobre...mladý je tak má veľké šance.... :jop: už viem,že robím dobre keď som taká opatrná pri skákaní mojej besnošky.... :pac: držím palce... :ahoj:

Re: Chodský pes (nFCI)

Ned 07.08.2011 12:57

jo to povedal aj veto že u tak malého šteniatka sa to hojí dobre tak dúfajme :ach:

Re: Chodský pes (nFCI)

Pia 16.12.2011 15:50

denča nakoniec je super, že si si vybrala práve choďáka a som rada, že som mohla spoznať teba aj Amy ste obe super... Dúfam, že sme sa nevideli posledný krát a bolo by skvelé keby sme sa ešte niekedy stretli :jop: :smile:

Re: Chodský pes (nFCI)

Štv 11.10.2012 18:45

Ahojte, dávam vám do pozornosti stretnutie Chodských psov ktoré sa uskutoční túto sobotu 13.9 o 10:30 hodine. Pôjde sa na Poľanu. Samozrejme vítaní sú aj nechoďáčikovia a ľudkovia ktorí by chceli lepšie spoznať toto plemeno.

Re: Chodský pes (nFCI)

Pon 22.04.2013 15:22

Ahojte, choďáci ma úplne dostali. Som veľmi rada že som si vybrala práve chodského psa. Sú skvelý spoločníci a rodinný psi. Nadšene budú s vami tráviť každú voľnú chvíľu a to sa mi na nich veľmi páči. Tiež sa rýchlo učia nové cviky. :smile: Pred pár dňami sa u nás narodili krásne šteniatka choďáčkov a sme s nich doslova unesený :aaa: :jupi:

Re: Chodský pes

Uto 05.05.2015 19:04

Dňa 2. 5. 2015 som sa zúčastnil vylučovacích pretekov na Majstrovstvá Českej republiky ZVV v Dog centre AJAX Volenice.

Mojím najväčším zážitkom a prekvapením bolo sledovať výkony chodského psa Ozzy z Dašického zátiší trinásť ročnej slečny Natálie Prokopovej.

Ozzy mal najvyššie bodové hodnotenie na pachových prácach na uvedenom preteku 95 bodov.

Re: Chodský pes

Uto 05.05.2015 19:16

To su borci :jop:

Ale inak, pre mna Chodak je prave TOP pes na cvicenie pre dieta. Rozumna velkost, nekonfliktni, lahko motivovatelni a cucha im to tiez perfektne

Re: Chodský pes

Str 12.08.2015 10:13

Je vobec nejaká chovka na slovensku? (aktívna) ? lebo mam pocit ze ak je tu fena tak nie je v chove ale len ako pes "do rodiny" nie do chovu.

Re: Chodský pes

Štv 13.08.2015 12:50

Nejake su, u niektorych som videl ze je pisane ze su aktivne, ale neviem nakolko boli udaje aktualizovane...

Re: Chodský pes

Pia 14.08.2015 11:02

sú 3 aktívne..dve majú práve šteniatka :no:

Re: Chodský pes

Uto 18.08.2015 12:03

sup sup... :lol: nazvy a odkazy :aaa:

Ďakujem :poklona:

Re: Chodský pes

Uto 18.08.2015 21:20

Lemna Minor http://lemnaminor.sk/ majú aktuálne 2 sučky a jedného psíka
Z Rimavskej doliny po ciasaráku zo 6 prežila jedna sučka,bohužiaľ bola už pridusená a akurát včera písala chovateľka, že už je za dúhovým mostom :ua: http://www.rimavskejdoliny.sk/
Anima Una odchovala zatiaľ 2 vrhy http://animauna.webnode.sk/
Zo šarišského podhradia odchovali tiež jeden vrh, ale asi už nechovajú
Neviem nakoľko majú aktualizované stránky, odporúčam pridať sa do skupín na fb Chodské psy na Slovensku , Chodský pes Čr :smile:

Re: Chodský pes

Str 19.08.2015 7:22

Veľmi pekne ti dakujem...

Myslím že na FB v skupine som ale nie som si ista, nakoľko sledujem i Aussikov, leoparda, pittov a dost sa to prekryva i s ostatnými prispevkami :heh:

Re: Chodský pes

Str 19.08.2015 9:56

Ahojte no áno u nás mali byť šteniatka ale nechápem čo sa stalo a prečo sa to stalo.... :plac: Bohužiaľ rozhodli sme sa pre novú snáď chovnú fenku z Čiech niekedy na jar. Takže my opäť začneme chovať tak za dva roky....
:ua:

Re: Chodský pes

Str 19.08.2015 12:44

MichaelaC. píše:Ahojte no áno u nás mali byť šteniatka ale nechápem čo sa stalo a prečo sa to stalo.... :plac: Bohužiaľ rozhodli sme sa pre novú snáď chovnú fenku z Čiech niekedy na jar. Takže my opäť začneme chovať tak za dva roky....
:ua:


je mi to ľúto :plac: :plac: :plac: :plac:

ale dúfam, že sa znova podarí a bude všetko v poriadku a zase Vás bude o niečo viacej :angel:
Odoslať odpoveď