Chodský pes

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod sisulqa » Štv 20.01.2011 19:55

Do vedlajsieho panelaku pribudlo miminko chodaka 4 meacne s PP, boli pre neho v cechach a je :aaa: kraasnaaa. Ale priznam sa ze som netusila co je to za psa, pokial som sa nespytala. najprv som myslela ze nejaky vydareny krizencek NO :ach:
sisulqa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod nefritt » Štv 03.02.2011 8:27

Vikiki22 píše:nefritt, napíš nám o tvojom CHP a najlepšie by to bolo aj s foto. :ahoj:

Moje holka má 14 týdnů a po osmi letech, kdy jsem si choďáčka přála jsem se konečně dočkala. Když jsem si před 8 lety jela choďáka zamluvit, přivezla jsem si nakonec tollera (od stejné chovatelky) Tolleři nás doprovází dosud, ale ten choďák prostě byl moje dávné přání .......je to pěkně praštěný štěně :aaa: Přiznám se, že ačkoli jsme měli hodně psů, takhle aktivní štěňátko u nás ještě nebylo. Všude musí být, všechno musí prozkoumat, všechno musí "ochutnat". Takže už mimo jiné udělala díru do gauče, nohy si koupe zásadně v misce na vodu, takže voda je potom všude ............ A já jsem nesmírně šťastný člověk, že ji mám http://nefritt.webnode.cz/
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod NO-Gordon » Sob 05.02.2011 17:39

mate tu niekto skusensti s chodskym psom?chcel by som sa opytat ked je velky ci aj steka na druhych ludi ako napr NO
NO-Gordon
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Vikiki22 » Uto 08.02.2011 12:30

NO-gordon, myslím, že každý pes šteká na iných ľudí, nech to je akékoľvek plemeno. Samozrejme, chodský pes nie je taký ostrý ako NO, ale myslím, že tiež vie postrážiť.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Bettina a Draculus » Uto 08.02.2011 19:53

To je fakt :smile: chodackovia su super a som rada ze mam jedneho doma :jop:
Bettina a Draculus
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: PO

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Uto 08.03.2011 21:05

no ahojte práve sa rozhodujem medzi Chodským a Krátkosrstou koliou...viete mi povedať niečo bližšie o jeho povahe? hlavne tí ktorí majú tohto hafana doma? :ahoj:

* 24.4.2011 téma prečistená od OT. (Vikiki22)
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Pia 05.08.2011 13:48

Aj keď táto téma nie je aktívna musím sa pochváliť :lol: doma máme choďáčika 3mesačnú fenku z ch.s. U třech tují. A pridávam aj zopár foto ak sa mi to podarí. Dúfam že sa tu niekto nájde na pokec o choďákoch :ahoj:
Obrázok
Obrázok
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod aylin » Pia 05.08.2011 14:28

aká je zlatá.... :aaa: to čo má tu zadnú nôžku takú vyholenú? :plac:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pia 05.08.2011 19:21

Krásna je! :jop: Máte v pláne sa s ňou aj niečomu venovať v budúcnosti?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod QuintipaNO » Pia 05.08.2011 19:26

denča super výber, krásne plemeno :hi:
Offtopic: juchú pomaly pribúdajú
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod hruska » Pia 05.08.2011 20:20

Krasne psisko, uplne si chodacika viem predstavit u mna doma :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Ned 07.08.2011 12:06

Ďakujeme :hi: asi o týždeň by mal pribudnúť ďalší choďáčik-sučka z ch.s. Z letinské kovárny. No a teraz k tej nožičke, Amy ju má zlomenú, padla zo schodov :plac: som rada že to vôbec prežila. Stalo sa to asi pred tromi týždňami, utekali sme k veterinárovi no ten nám povedal že to je tesne pod kĺbom a treba to operovať a že nevie či sa to vôbec bude dať spraviť. Odporučil nám kliniku v Košiciach, Prievidzi a v Trnave tak sme išli do Trnavy tam jej to operovali dali jej tam platničku a šrôbičky. V utorok sme boli na kontrolnom RTG po 3 týždňoch, hojí sa to dobre len má jednu šrôbu povolenú tak musíme dávať bacha. O 3 týždne ideme znova a ak to bude mať dobre zahojené tak jej rovno vyberú aj tú platničku. Tak držte palce.
A či sa budeme niečomu venovať záleží od toho ako sa zahojí nožička :nwm: uvidíme.

Ešte s golierikom
Obrázok
Obrázok
a so ségrou :lol:
Obrázok
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Faust » Ned 07.08.2011 12:28

nefritt píše: Když jsem si před 8 lety jela choďáka zamluvit, přivezla jsem si nakonec tollera (od stejné chovatelky) Tolleři nás doprovází dosud, ale ten choďák

Ja iba uuuplne pomimo co je ten toller zac? lebo co som kukala fotky tak to podlamna vyzera ako nova scotia
Faust
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: BA, PK

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod denča » Ned 07.08.2011 12:38

toller je vlastne skratka pre Nova scotia duck tolling retriever
denča
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Banská Štiavnica-Vysoká

Re: Chodský pes (nFCI)

Poslaťod Faust » Ned 07.08.2011 12:43

aha, dakujem, uz som zas o cosi mudrejsia :smile:
Faust
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: BA, PK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete