Šport vs. previerka pracovných vloh

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Šport vs. previerka pracovných vloh

Poslaťod wer » Sob 06.02.2016 11:25

Tak asi nielen ja :jazyk:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Šport vs. previerka pracovných vloh

Poslaťod Puk » Sob 06.02.2016 11:26

Určite nielen Ty, ale... :yes:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Šport vs. previerka pracovných vloh

Poslaťod Tchor » Uto 12.04.2016 20:28

Jeste k te "zasti" vuci sportovce - to neni zast to je nostalgie a znechuceni z toho, ze v podstate neni mozne jinak nez profesionalne pracovat se psem tak aby duraz byl na schopnostech psa. Ze se sport se vydal cestou kdy rozhoduje to jak moc dokazu se psem pilovat presnost tak aby ho to jeste neprestalo bavit a ne rozvijet prirozene schopnosti psa smerem co nejnarocnejsim ukolum kde bude rozhodovat to jake schopnosti ma pes ne jake schopnosti ma psovod atd. Proste se mi nelibi jakym smerem se sport pred cca 15 roky vydal...
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Šport vs. previerka pracovných vloh

Poslaťod wer » Uto 12.04.2016 20:56

vies co? aj mas pravdu.. dnes som sa presne zamyslala nad tym. bola som na stopach. opat len cerstva stopa a potrebovala by som vyslovene robit ovela, ovela, ovela starsie. lebo uz naozaj neviem, co mu tam mam vymysliet - haky-baky, obluky, ostre, tupe lomy, prechody zvlada s prehladom... ale ja proste nemam cas. chodim neskoro z prace, rychlo so psom, nejak sa mu povenovat a sup dalsia praca (mimo, ci doma...). to kedysi tak nebyvalo... casu bolo viacej. omnoho viacej.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia