Kňučanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Kňučanie

Poslaťod Elis » Štv 29.03.2018 12:53

pigie píše:Ale on si ho ani nevytvori... Podla mna take miesto proste neexistuje a nikdy pre neho existovat nebude :ua:


když ja si myslim, ze to není jeho práce :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Kňučanie

Poslaťod pigie » Štv 29.03.2018 12:57

Ale ja viac pre neho urobit neviem :nwm: Miesto ma, oddychuje na nom, v pohode sa na nom usalasi, ze to pre neho nie je 100% bezpecny space, s tym ja naozaj neviem nic urobit... To psa nepresvedcis. Moze sa naucit tam rad odychovat, ale bezpecnost tym nezarucis...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Kňučanie

Poslaťod Elis » Štv 29.03.2018 12:59

Lindchen píše:Evidentne tento typ situácie zvláda


:yes:
teda to jde nejak naucit...

moschino píše:Teraz mi v tej taske knuci uz ked ho do nej doma nalozim.


a co je teda jinak - rozdil mezi taska a klec??

bych vedela -nalozi se do tasky a nekam se jde....
do klece zavres a jdes pryc.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Kňučanie

Poslaťod moschino » Štv 29.03.2018 13:23

Nejaky rozdiel naucit medzi nimi je dobry napad. On ako doma v klietke vydrzi hodiny ticho, na cvicaku v klietke/ boxe tiez. Presuvanie sa je problem. A ak ked som zacala presuvat v niecom inom, uz je aj to problem
Edit: prenosna taska je ina ako box na cvicaku, tiez je ina klietka. Velka aj doma, mala v aute. Velka byva aj v aute a tam uz v nej huci aj ked doma je v nej ticho. Obcas prepravujem aj v petboxe, ale inom ako cvicakovom a tam huci tiez
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov