Stena bulteriera

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stena bulteriera

Poslaťod Renata » Pon 08.01.2018 19:46

respekt sa naucit neda :no: a nahodou bulik je mily pes :lol: ako take male tela .. ale teda, ako baby hovoria, je to este stenatko, vsetko ju treba naucit, ved ma fakt len dva mesiace, to je uplne krpate a teda ehm nechcem byt za zlu, ale ze vrcanie tak maleho cuda vas dokaze vystrasit? hladat a vzdelavat sa, aj tu na fore je toho popisaneho kopec a dost dopodrobna, navstivit temu vychova a vycvik a ucit tu malu potvoru, co teda neznamena, ze nebude ako maly buldozer, ale tak kto chce kam :smile:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Stena bulteriera

Poslaťod Lara2017 » Pon 08.01.2018 20:03

Renata píše:respekt sa naucit neda :no: a nahodou bulik je mily pes :lol: ako take male tela .. ale teda, ako baby hovoria, je to este stenatko, vsetko ju treba naucit, ved ma fakt len dva mesiace, to je uplne krpate a teda ehm nechcem byt za zlu, ale ze vrcanie tak maleho cuda vas dokaze vystrasit? hladat a vzdelavat sa, aj tu na fore je toho popisaneho kopec a dost dopodrobna, navstivit temu vychova a vycvik a ucit tu malu potvoru, co teda neznamena, ze nebude ako maly buldozer, ale tak kto chce kam :smile:

Nás to nie že vystrašilo ale zneistilo,lebo manžel čítal že to nemoze,že je to zle znamenie psa,keď si to dovolí k človeku..ale tiež si myslíme že sa naučí..že to chce len cas..len doniesli sme ju a sype sa to na nás z každého smeru že sme ju brat nemali a že to je bojové plemeno atd..nepočúva/nečíta sa to dobre.hlavne keď mame dieta
Naposledy upravil Lara2017 dňa Pon 08.01.2018 20:10, celkovo upravené 1
Lara2017
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Stena bulteriera

Poslaťod wer » Pon 08.01.2018 20:10

Bohuzial, ja ine nenapisem a to by som.vam kludne stafbula (tiez "bojove" plemeno) odporucila... Tak preco teda zrovna bulik? Aspon ste dobre vybrali chovatela a rodicov? Mala som pocit z napisaneho, ze to stena sa k vam dostalo skor nahodou...
Ano, aj mne to pride zlate prasiatko, nununu, tesive, primarne ani nie su "zli"... Skor tazko predvidatelni... ja som mala teda do cinenia asi tak so 4-5... Asi kazdy jeden mal "prepinaky". Stipanie je hadam ich plemenny znak. Casto trpia separacnou uzkostou a doma nicia. Tazko sa s nimi cvici, aj napriek tomu, ze su zravi a hravi, ale neuveritelne vzrusivi a vybusni a tak, ako by som to :lol: tazsie im to mysli oproti inym plemenam. Vedia sa v sekunde prepnut, pisala som tu nedavno o prihode z cvicaku, kedy 5 mesacny bulicek v ramci hry si.zakusol do partacky... Len tak, lebo.sranda. Ani to nemyslel zle, len proste to bolo zabavne...
No.ale teda k veci, aby som len nedesila :heh: , aj ked to bude pokracovat v podobnom duchu... Psovi sa treba venovat. Nie ze mate dvor, vencit sa ma kde. Sup s nim von, zoznamovat ho, ucit. Idealne na cvicak, ak mate schopny v okoli. Naucit sa rozumiet tomu psovi a pracovat s nim. A dat mu dake vyzitie. To su povodom psy na diviaky... tvrde, neustupcive...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Stena bulteriera

Poslaťod kellee » Pon 08.01.2018 20:42

no mne bulik teda pride ako mensi, tank a k rocnemu babu, neviem co baby povedia, ale mozno by nebolo uplne odveci ucit h na klietku? to ze vrci nic nie je, nezneistit sa blbymi clankami na nete a dobry napad bude aj ten cvicak, pripadne napis odkial si, mozno budu baby vediet
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Stena bulteriera

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 21:52

Offtopic: Neodpustím si poznámku, že kúpiť si buldózera k malému decku :ua: . Fakt zbytočná komplikácia života a aby ešte nebolo zle z toho. Preboha, ľudia, prečo sa neporadíte s tými, čo sa vyznajú alebo aspoň na fóre niekde, na FB...? :ua:

Výchova takéhoto šteňaťa a dieťaťa, chce nie celého človeka, ale pomaly naklonovať sa, aby netrpel nikto, ani dieťa ani pes. Teraz budete mať prá mesiacov peklo, ale utrasie sa, ak budete chodiť so psíkom cvičiť a venovať mu čas, aby sa zamestnal. Učiť na ohrádku niekde v pokojnom mieste byt určite nie je odveci.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Stena bulteriera

Poslaťod clupko » Uto 09.01.2018 10:26

a vrcanie, hlavne u tak maleho steniatka (to je dalsia vec, kolko mala, ked ju brali od matky? 4 tyzdne? :ua: smutne...) urcite nie je nieco, co si pes "nemoze dovolit k cloveku" :ach: ved to je sposob komunikacie!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov