Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Mojho kastrovaneho psa sexualne obtazuju ine psy

Poslaťod sovienka » Pon 09.04.2018 9:03

Po dlhsej dobe pouzivania mozem povedat, ze sprej funguje - ale! Musime ho so sebou nosit von, pretoze po tom, co pes urobi niekolko krat potrebu, tak je potrebne mu prislusne miesta prestriekat. Mimo toho to funguje vyborne ked to clovek pouzije aj ako slzak pri mimoriadne dominantnom a perzistentnom psom Don Juanovi - v momente ked skoci a chce "nakryvat", tak mu to strieknut z bezpecnej vzdialenosti smerom do tvare - zatial 100% ucinnost :D :D Psovi to neublizi a zatial to kazdeho naucilo slusnemu spravaniu. Len treba obcas vysvetlit sokovanemu majitelovi, ze sa naozaj nejedna o slzny plyn.

Sprej prenikavo pachne ako citronela, ani po dlhodobom pouzivani nejavi hafan ziadne znamky podrazdenia. Nepouzivame to samozrejme pri kazdej vychadzke, len ked ideme na vencovisko. Som velmi spokojna, je to presne to, co sme potrebovali.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov