psia rec..

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

psia rec..

Poslaťod loren » Štv 25.05.2017 15:58

Ahoj mna by zaujimalo co znamena typ stekotu taky ten predlzeny jednotny stekot so yovretou papulkou ... neviem to inak popisat.. mam salasnickeho psa ,robi to trebars ked vyjdem s nou von a je nablyzku niekto.. vysteka ho..neublyzi ale je to neprijemne.
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: psia rec..

Poslaťod wer » Štv 25.05.2017 16:17

Neistota psa - chce odplasit hrozbu. popracovat na sebavedomi
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: psia rec..

Poslaťod loren » Štv 25.05.2017 16:21

No to sa pokusam ale nejde nam to dako :ua:
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: psia rec..

Poslaťod wer » Štv 25.05.2017 16:28

Tak ono to tak uplne odstranit nejde, ale trochu zmiernit sa da, aj ked to jednoduche nie je. Vacsinou to stroskotava na nedostatku ochotnych spolupracujucich ludi..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: psia rec..

Poslaťod pigie » Štv 25.05.2017 16:41

Offtopic: Ti popisem ten stekot. Wawawawawaaaaaaa :heh:
A ja by som aj obracala pozornost na seba. Ak urobis co ja chcem (sadni, lahni, k nohe), tak bude odmena. Nevsimaj si cudzieho, pozeraj na mna, rob co ti hovorim a ja ta za to odmenim. Ja som odmenovala chodzu s palmskom v ruke a ked nevystekal, tak ho po minuti cudzieho cloveka dostal odmenu - samozrejme na zaciatku som ho pamlskovala aj za priblizovanie do momentu, kym nezarucal. Teraz, ked cloveka vidi v dialke, tak sa tesi a caka pamlsok a nevysteka. Ale ako pise wer, nikdy to nebude 100%. Ak sa clovek vynori blizko a necaka ho, tak pome odplasit pre istotu, nie je na to pripraveny a tak chaosi. Ale to odmenovanie za klud a spravenie veci, co po nom chcem, pomohlo vyrazne.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: psia rec..

Poslaťod loren » Pia 26.05.2017 13:01

Jaj no tak za pamlsok alebo aport urobi vsetko ,vtedy ma v pazi vsetko a vidi len to :smile: len ona by sa ani nevycurala keby vedela ze mam odmenu :no: a robi to napriklad v takych pripadoch ked je vecer a ja ju este na noc vypustim sa dat vycikat pred dom a naaahodou tam vedla vo vchode mlady fajcia alebo sa spoza rohu niekto vyruti.. alebo ked ideme a niekto sa nam prihovori... pokial nas minaju bez toho aby si nas vsimli tak nema problem ani ona... od malicka som ju socializovala ale od prveho dna sa nechcela dat hladkat cudzim a to ma doteraz a tiez nema rada ked sa po nej deti vrhaju to je jej neprijemne ja mam tiez sice deti male a tie toleruje a normalne s nimi vychadza aj ked ich berie skor za seberovne...
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: psia rec..

Poslaťod Jozef Macuško » Sob 23.09.2017 12:29

Posledné dva týždne keď sme vonku ( fenka 7 mes.) tak po nás štekajú psy. Fenky nie, s tými sa hrá ale so psom sa maximálne oňuchá na sekundu a preč lebo už vrčí. Nehára sa. Čím to môže byť? Chodíme vonku prakticky stále po rovnakej trase.

Okrem toho, susedia majú veľkého čierneho psa. Keď s ním idú von alebo prídu dnu, tak moja aj v izbe už začne štekať po ňom. Ale raz sa spolu už oňuchávali na chodbe.

Čo tieto správania naznačujú?
Jozef Macuško
Okoloidúci
 
Príspevky: 23


Späť na Riešenie problémového správania sa psov