Steniatko z utulku

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Štv 04.12.2014 21:57

Ahojte , mate niekto stena z utulku ? Potrebovala by som sa par veci spytat ....
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Margita » Štv 04.12.2014 23:15

ved poloz svoju otazku
stena z utulku nie je ziadna diagnoza,ci je z utulku alebo by si si ho vzala od nejakych ludi ktorym sa nedopatrenim narodil doma na zahrade je uplne jedno,lebo v konecnom dosledku by vsetky stenata od tych ludi skoncili aj tak v utulku
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Štv 04.12.2014 23:34

Ide o to, ze stena nasli 2.12. na ulici .. V ten den ho zaockovali, vysetrili atd. 3.12. vecer som si ho zobrala , cely vecer bol ako z retaze odtrhnuty, trhal mi veci v dome, hral sa s hrackami, papal, vykakal sa, vypisal, ked som sa s nim hrala hrzol ma, a to ma strasne silne zuby, dost boli ked hryzie. Ma asi 2 alebo 3 mes. Je to miesanec jack russel. Dnes cely den spi, iba ked ho vytiahnem von na prechadzku tak neochotne ide... Uz sa s hrackami nechce hrat, mna uz nehryzie. Chcela by som vediet, ze ci je to normalne spravanie, ze prvy den je uplne blaznivy, hravy, a druhy den len by spal ... Neviem, ci to moze byt od ockovania, lebo 2.12. ho ockovali, dnes rano som nasla na zemi 4x zvracal. V utulku vraveli, ze je zdravy. Teplotu som mu merala , ma 39,1 celzia, podla googlu je to u steniat normalne. Len som si vsimla, ze ked oddychuje, akoze lezi , ale aj ked spi, tak rychlo dycha... Ja uz mam taku paranoju, ze dufam, ze nieco nema s plucami ako moj stary pes :( .... Do utulku som volala, ci mam ist este k inemu dr , ona ze netreba, lebo ze bol 2.12 u ich doktorky... Len ten rychly dych, a cely den psanok, tak to si neviem vysvetlit. Ja som mala za cely zivot len jedneho psa, ten mal 13 r ked zomrel, preto si nepamatam, ze ako sa spravaju stenata, vtedy som mala 13r.
Vedel by mi to niekto vysvetlit ?
Dakujem :)
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Štv 04.12.2014 23:37

Okrem toho, ked ho hladkam tak ako keby vzdychal tak potichucky ,ako keby mal plne brucho, ale dnes som mu dala len lahku sunku, myslela som si, ze bohvie co mu dali v utulku najest, a preto ma asi bolesti brucha, tak preto stona .. No neviem, nevyznam sa :(
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Margita » Štv 04.12.2014 23:46

hlavne nestresuj :lol: mas ho dva dni,bohvie ako dlho bol na ulici,odkial pochadza...daj mu klud nech sa udomacni,a nepride mi na to ostatnom nieco nenormalne
hlavne klud :smile:

inak aj moj vzdycha ked ho hladkam,ale tak hlasno az slastne :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Štv 04.12.2014 23:58

ano, ale po tom, co sa mojmu posvi stalo, mam uz paranoju, ze aj maly ma nieco s plucami :( , ja pojdem zajtra asi k doktorovi, aby ho ocekol od hlavy po paty .... Mne to len pride cudne, ze jak rychlo dycha, ved u nas sa ma bajecne, dnes som mu kupila pipajucu kracku, sampon pre steniatka, uz som ho aj okupkala, pekne vonia, a aj kabatik lebo ked sme vonku, zima mu je ...A to, ze bol vcera vysinuty, a dnes cely den spi .... Dufam, ze je fakt zdravy, ale utulok by nemal klamat .... A mam este jednu otazku, ale hanbim sa ju napisat....
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Pia 05.12.2014 0:01

Ta otazka znie, ze vcera ako bol vecer tak vysinuty, tak chcel ist silou mocou na gauc, gauc mame kozenny, je chladny, preto su na nom deky, a aj deky na zakrytie, ked kukame telku, a psicek ani si nevies predstavit co robil ..........
chytil deku zacal ju hryzt, a ako keby ju zmolil, ajprv som si myslela, ze cucka ako keby mlieko, ale potom pozeram a on sexoval deku ..... normalne mu aj pipik vysiel .... Toto sa mi nechce verit, ze mlada uz na toto mysli ..... A to cely vecer sexoval s dekou, no dnes lezi cely den na gauci a deky sa ani nedotkol ..... Co to moze byt , znamenat??
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Barbor » Pia 05.12.2014 0:05

Z akeho je utulku? Kludne mi mozes pisnut do SS ak nechces sem
Ja by som radsej išla aj 'svojmu' vetovi. Pre istotu.
A urcite mu daj cas, ako margit pise :smile: a kludne sa opytaj cokolvek. Vobec aa nemas preco hanbit :yes:
K otazke- nic si z toho nerob, nie je to nic neobvykle...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Pia 05.12.2014 0:17

barbor, neobvykle ??? Ved ma 2.5mesiaca ... Ved to ako keby si dvoj rocne dieta ....... Dufam, ze to nieje nieco s psychickou psa , bihvie, co zazil
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Barbor » Pia 05.12.2014 0:44

Podla mna je to normalne, bezne. Moja psica to tiez robila, par x ked sa hrala s hrackou. A neporovnavaj psa s dietatom, pes je zviera, to je nieco uplne ine ako dieta. Ale ked uz, tak aj male deti masturbuju a nie je to nic nenormalne.
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Pia 05.12.2014 0:59

To, ze deti masturbuju, tak to som nevedela .... Ja som myslela, ze tak akurat teenegeri , nemam deti, ani na okoli, ja byvam v dedine medzi starcami, preto nemam s tym skusenosti :)
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Margita » Pia 05.12.2014 7:50

moj mal taketo plysoveho dinosaura co bol vacsi ako on,a obcas na oneee toto :lol: ale len ked mal tie 3mesiace a to len vtedy ked sa moc rozkokosil,a cely den sme nic nerobili,tak asi z pretlaku energiu ,ale pipisa vonku nemal,to ho nemal este vonku aspon som si nevsimla a uz ma 2 roky :heh:
mali psi maju male srdce ktore tlcie rychlejsie ako velke srdce velkym psom,nechaj ho hlavn nech sa pekne udomacni,a paranoju si zavri niekde do krabicky,teraz zacina nova etapa

inak niekde som citala,ze aj batolata-chlapci mavaju erekciu :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod Efa » Pia 05.12.2014 11:38

k tomu zrýchlenému dýchaniu - psom sa často aj sníva a podľa toho môžu rôzne intenzívne dýchať alebo občas aj poštekovať, alebo vydávať iné zvuky či pohyby ... nech je maličký u vás spokojný a hlavne nech je zdravý a robí vám radosť :ahoj:
každé jedno šteňa čo som si kedy doniesla domov som vzala čo najskôr k veterinárovi aby ho prezrel - považujem to za samozrejmosť :no:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod KatarinaM » Pia 05.12.2014 20:44

A este si hryzie zadnu nohu .... Je to koli zubom ?
KatarinaM
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Steniatko z utulku

Poslaťod moschino » Sob 06.12.2014 7:41

Aj moj hryzie zadnu nohu a zuby uz ma vsetky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov