Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: zranie vykalov.

Poslaťod lucik » Štv 10.04.2008 19:47

v tom pripade my sme este nenasli vhodne krmivo.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Van » Štv 10.04.2008 21:21

lucik, ale u vas je to ine, ty ju drzis na lahsie...tak mozno je len babulke malo...aj ked je na surovom :no:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: zranie vykalov.

Poslaťod lucik » Štv 10.04.2008 21:36

no skusim ju parkrat fakt ze nazrat (este pouvazujem coho, aby jej nebolo z toho zle, ale aby mala plny zaludok) a uvidime, ci bude potom zgunat kde-co.. dnes mi vytiahla z Vahu mrtvu sliepku.. najskor som jej to chcela zatrhnut, potom som si spomenula, ze niekedy budeme potrebovat nosit zver, tak som ju privolala aj s tou slepicou, povedala nech ju polozi a necha tak.. a posluchla, potvora :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Van » Štv 10.04.2008 22:34

heh, gipsynka trenuje kde sa da, len panicka sa flaka :jazyk: Inak, mozno to nieje tak, len ja som to vypozorovala u nas co sa roznych granul tyka a pokial ide o varene/surove...teraz sme zas na granulkach prevazne, lebo dosli zasoby maska a tak nechcem vo velkom kupovat, ked dufam, ze pride kopec k silwuske :D no a ked nema masko ale granule, tak chodi este polhodku zobrat, ci nahodou nieco nedostane, aspon ucho na zutie alebo kus chleba...potom sa mu to tam zrejme nabobtna alebo mu dojde signal do mozgu (netusim) a lahne si spat :lol: ked dostane varene/surove, tak je toho ovela viac a vtedy je spokojny... :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: zranie vykalov.

Poslaťod NemesiS » Sob 12.04.2008 19:08

no tak akurát sa sherinka navečerala, a čo nevidím....vypustila pár bonbónov a hor sa znova... :pac:
asi si myslela že v tom niečo ešte nájde, čo sa dá zužitkovať
vôbec nič neostalo, nestihol som dobehnúť :pac: :pac:
dúfam že už ju to nenapadne...
to je druhýkrát, čo to spravila, odkedy je u mňa.
dúfam že s tým nebude problém....
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: zerie co najde vonku

Poslaťod she » Ned 13.04.2008 13:50

ja mam presne takyto isty problem s mojim hafanom.Fenka je ok,ta ak nieco da do papulky,tak kusok dreva,alebo nieco podobne,tak na povel pusti,to pusti.Ale hafo je taky nenazranec pazravy,ze ked nieco schmatne,tak uteka prec a neprivolam ho za ten svet,az ked to dozerie,.tak pride ku mne.
mam z toho pekne nervy,pretoze minule som ho 10min nahanala po sidlisku a on mal v papulke kost vacsiu,ako on sam....chcela som mu kupit nahubok a stopovacku,ale neviem,ci by to pomohlo...........
she
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Bratislava-Ruzinov

Re: zerie co najde vonku

Poslaťod Silwuska » Pon 14.04.2008 8:39

Jednak ti nahananie psa nijako nepomoze...akurat sa mu to bude pacit a bude to robit castejsie, pretoze na seba strhne tvoju pozornost a este sa aj nazere...
Dvak stopovacka pomoze, kup pripni (nahubok nechaj doma, kedze je mozne to psa oducit) a jak nieco chmatne hodit nesmies, hodit klucik, privolat, cuknut a odmenit... :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Silwuska » Pon 14.04.2008 11:26

Lucik skus jej miesat zo zemiackami papanicku...tie pesik nestravi, len prebehnu, ale bude nasytena...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Nia » Pon 14.04.2008 22:29

tak aj nas endusko si rad pochuti...ale cudzie nezvykne len svoje...totalny narcis :heh: . veterinar nam dal aj take nieco bio, co mu doplni vitaminy, no to akoby este viac mu chutilo. toto robil ked bol maly.teraz uz len obcas.teraz vacsinou zasteka, ked s amu podari niekde prichystat prekvapko. ja len dufam, ze tento fakt nechutny zlozvyk prestane robit
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Babula » Uto 15.04.2008 8:29

tak pridam aj moje skusenosti...
Ked sme Bellu doniesli tiez sme mali ten isty problem - papala vlastne vykali..

Nooo som sa potom opytala chovatela ci to robila aj doma, a sme sa dopatrali az tam
ze ich mamka kym boli v koterci pocas tej doby ked este nechodili von, tak upratovala
budu a koterec ze spapala vsetku spinu co nasla a Bella to odkukala od nej...

Stacilo rychlo to upratat este pred tym ako ona a povedat parkrat fuj... teraz to uz len
onucha a necha to tak a sa nam aj stalo ze sa jej to asi ani nepacilo... zeby to smrdelo ?´ihi :aaa:
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: zranie vykalov.

Poslaťod unicorn » Uto 15.04.2008 15:25

moj hafko vobec nikdy nezral vykaly. ale minuly vikend sme sa boli prejst popri jazere a sli tade asi nedavno aj koniky a nechali tam svoje exkrementy. tak a ja zrazu pozeram ako sa mojmu havovi rozpolila v papuli "cokolodka", ako sa ju snazil nabrat. :lol: :lol: hned dostal FUJ a bolo dobre, ked sme sa tou cestou vracali, uz ho tie vykali nezaujimali. asi len chcel zistit co toje. bolo to prenho nieco nove :D
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Amaguk » Uto 15.04.2008 15:32

niektori psi povazuju konske hovinka za pochutinu. Nas predchadzajuci pesko Robin sa s nimi isiel zadrhnut, tak mu chutili :ach: :pac: :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: zranie vykalov.

Poslaťod unicorn » Uto 15.04.2008 15:40

ano konske hovna su najkvalitnejsie cokolodaky, ake dokazu bylinozravce vyprodukovat. neverili by ste. ale my ked sme kupili zahradu a este nebola oplotena, tak krizom cez nu sem tam niekto presiel na koni a nechal nam tam cokoladky, tak sme sa tesili, ze budeme mat kvalitne hnojivo, ale ked sme prisli na druhy den, tak uz tam nebolo, niekto nam ukradol hovna :aaa:
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: zranie vykalov.

Poslaťod NemesiS » Uto 15.04.2008 17:49

ľudia, môj problém naberá na obrátkach.
ona po sebe zožerie hovná tak raz za deň, no každý deň!!!!
aj teraz idem zo školy, a akurát srala.
tak reku že sa prezlečiem, a odpracem to.
ako som sa prezliekol, pozerám že hovna už niet. :nechutne:
kurník, také nervy do mňa vošli, že by som trhal. :hmm:
čo s tým do prdele robiť?
už som jej včera kúpil aj gelacan plus, dúfam že zaberie.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: zranie vykalov.

Poslaťod Silwuska » Str 16.04.2008 7:59

Ak to robi v takomto mnozstve tak tam bude nejaky problem...nejaky nepomer vitaminov alebo tak...

Cim krmis? kolko? co davas okrem toho?
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov