Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pomočovanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Pia 11.01.2019 14:51

Vyhrabávam túto tému :smile: S Angie mám taký problém, že sa mi vždy počúra v ambulancií. V čakárni nie, až v ambulancií. Ona sa veľmi teší veterinárkam, zároveň sa bojí, chápem, že je to na ňu veľa emócií naraz a tak pustí. Ale ako tomu zabrániť? Doma sa jej to nikdy nestalo, len tam. Je mi jasné, že sú na to zvyknutí, ale mne je to vždy trápne :ua: Nie je to nejak veľa, pár kvapiek, ale je. Čo sa s tým dá spraviť? Nejak sama neviem ako reagovať, ono stačí, že sa jej veterinárka prihovorí a už pustí.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Vikiki22 » Pia 11.01.2019 15:13

Mne napadáva len postupné navykanie si na situáciu, aby tam išla bez stresu (Šusta).
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 11.01.2019 16:06

Mojho to uz, chvalabohu, preslo. :ha: Ale trvalo to dost dlho - fakt do pol roka a nebyvalo to par kvapiek :haha:
Menej emocii do toho dat, nech sa jej prihovaraju, az sa skludni, resp vobec.. Ale teda, na tej veterine to fakt nie je az taky problem, mne to robil aj v nakupnom centre. Calwen si zazila, behala s utierkami a dezinfekciou :ha: :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 14.01.2019 11:18

A ako postupne navyknúť na situáciu u veterinára? nejak si to neviem predstaviť :hi:
wer, hej, som rada, že je to len tam :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod karči » Ned 27.01.2019 21:10

Môj sused mal podobný problém, tak občas išiel okolo veteriny, zašiel dnu na chvíľu. Psík si po čase zvykol, bál sa, ale už sa nepomočil.
karči
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 30.01.2019 0:20

Len ona sa mi nepociká v čakárni, ale až v ambulancií :ua:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov