Aportovanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Poslaťod Ulfheiðr » Str 31.10.2007 12:17

Lenka.Buddy píše:nie..iba keď nájde nejakú loptičku tak ju z papulky nedá :heh: ale inak nič..akurát raz sme brali loptičku a aportoval z vody
ink ho nezaujíma nikdy..keď tak len v tej vode :ua:


no co, vsak na to bol golden urobeny :smile: moj by tiez rad aoportoval s vody, ale kačičky. Keby sa tej vody nebal...
Inak som trochu pomala, ja viem, ale az teraz mi docvaklo, ze o stopovacku sa nebude potkynat, ked ju bude mat na postroji :angel: ako tvoj Bady.
Al ema to jednu nevyhodu, musim ju furt prat, lebo kde to on povlaci, smrdi to jak bezdomovecke dupa :ha:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 12:24

lusy píše:a tebe teraz ide o trenovanie aportu? alebo o to, aby sa zaujimal o lopticku? ved trenovat aport mozes zacat aj s palickou


no len on paličku zobere a začne obhlodávať..tú neprinesie..chcela som aby sa mi viac zaujímal o hračky aj vonku..lebo aj keď sme boli na cvičáku..uzol mu bol úplne ukradnutý :ua: uvidíme čo sa bude dať robiť..ak nezačne pršať tak dnes zobereme stopovačku a loptičku s pamlskami do vačku..
silwuš viac ako 10 metrov musíš dohodiť :heh:
úlf jj goldeni sú prinášači z vody..ale teraz ho do vody moc lákať nebude,lebo sa dosť schladilo :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 12:36

Lenka...no tak dohodit dohodim,ale v tej chvili mi nejak zlyhala ruka...alebo to bolo zato ze som neznasala telocvikarku a robila som naprieky??? :hi: ...no ide o to, ze ked sme vonku tak hracky ma u prdele...jedine co ho zaujme su granulky, ale to mu ich musim kazdu chvilu pichnut pred cumak aby si to uvedomil, lebo po chvili na nich zabuda (boze nema on sklerozu??? :oo: ) a zacina ignoracia...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 12:39

no presne aj oj sa o hračky vonku nezaujíma..a jemu sú aj granulky ukradnuté.. :ua: ani za inými pamlskami nejak moc nebere
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 12:44

Lenka.Buddy píše:no len on paličku zobere a začne obhlodávať..tú neprinesie..chcela som aby sa mi viac zaujímal o hračky aj vonku..lebo aj keď sme boli na cvičáku..uzol mu bol úplne ukradnutý :ua: uvidíme čo sa bude dať robiť..ak nezačne pršať tak dnes zobereme stopovačku a loptičku s pamlskami do vačku..


ja by som s aportom na tvojom mieste este nezacinala. teda ako vyzadovat nech ti to nosi, ked vlastne este nema taky zaujem o lopticky. skor by som to skusila bez stopovacky.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 12:45

a ako teda začať??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod lusy » Str 31.10.2007 13:22

tiez mozes rozdelit povel aport na niekolko casti ako som tu uz v nejakej teme pisala. a to drz a ku mne. s tym, ze zacnes nacvicovat najprv drz. ale na tvojom mieste by som skor skusila zobrat lopticku na spagate a tahala ju pred nosom psa.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 18:01

no dnes sme teda na vychádzku brali aj loptičku..zo začiatku sa aj sústredil a aj za ňou behal :jupi: no a potom začal vyrývať,tak som ho teda nechala nech si konečne poriadne zahrabe :heh: vykopal takú perfektnú jamu velikú..a keby ste videli aký bol čistučký potom..ešteže pri bolerázi je už taká bledšia hlina :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Martula » Štv 01.11.2007 15:50

My mame tiez vlciakov...vies niektore psy maju aportovanie v sebe... mali sme vlciaka ktory by za aportom skocil aj do ohna ... niektori to v sebe nemaju tak ti to budu sotva nosit ... ked si zoberes cloveka ktory nece fajcit tak ho velmi tazko do toho prinutis tak je to podobne aj s hafanmi :ahoj:
Martula
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Poslaťod Iwka » Štv 01.11.2007 16:46

Ani Meggy najskor nemala o aprt nejaky zaujem. V posledenom case sa zvysuje a dnes mi aportovala vonku loptu asi polhodinu a furt ju to neprestalo bavit. zatial aportuje za pamlsky.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod vlciacik » Štv 01.11.2007 19:38

no moj ked bol mali ece ako tak aportoval ale teraz?nie a nie :heh:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod lusy » Štv 01.11.2007 19:43

Martula píše:... niektori to v sebe nemaju tak ti to budu sotva nosit ... ked si zoberes cloveka ktory nece fajcit tak ho velmi tazko do toho prinutis tak je to podobne aj s hafanmi :ahoj:

porovnavas cloveka, ktory je proti fajceniu a psa, ktory nechce aportovat??? :lol: celkom vtipne. kazdopadne aportovat mozes naucit aj psa, ktoremu ta hodena lopticka vela nehovori. len to bude trvat o nieco dlhsie ako so psom, ktory je do aportu blazon.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 01.11.2007 19:54

vlciacik píše:no moj ked bol mali ece ako tak aportoval ale teraz?nie a nie :heh:


možno sa mu už nechce..už sa robí dôchodcom :heh: šak na čo ho do toho nútiť??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod vlciacik » Str 07.11.2007 17:34

mozno sa nim robi ale ked sa nahana tak to je ece svarny mladenec :heh: alebo ked sa chce blaznit :heh: ale moja segra to dakedy robila tak,ze zrolovala casopis a dovnutra dala zradlo :lol: a fungovalo to :ha:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod bady » Štv 20.12.2007 20:13

Bady akosi aportuje sám od seba ked mu hodím lopticku alebo nejakú hracku automaticky ju prinesie sám od seba ku mne,este k tomu pridám povel prines a bude parádička :jupi: :jupi:
bady
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Kostoľany pod Tribečom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Základná výchova a výcvik psa