Switch to full style

Pravidlá fóra

Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<
Odoslať odpoveď

Aportovanie

Uto 14.08.2007 11:47

ako mam naucit mojho hava aportovat*on vobec nece ani do papule nic iba zradlo :hi: :ach:

Uto 14.08.2007 14:36

a keď mu hodíš loptičku tak nič??

Uto 14.08.2007 16:31

nejavi o to vobec zaujem ? :oo:
ja som to od zaciatku tak urobil, hodil som maso [vyhoda bola v tom, ze si to zjedol] a potom uz pocuval na aport jak saleny... :P ale ked nepomaha skus ho vzdrazdit na nejaky predmet a :aplause:

hadz mu zo zaciatku predmet, ktory ma najradsej neskor ho mozes striedat :)

Uto 14.08.2007 20:34

Lenka.Buddy píše:a keď mu hodíš loptičku tak nič??

vobec ani zaujem on iba aby som ho skrabkala a hladkala sice sa obzrie a maximalne ocucha ale viac nic :plac:

semy píše:nejavi o to vobec zaujem ? :oo:
ja som to od zaciatku tak urobil, hodil som maso [vyhoda bola v tom, ze si to zjedol] a potom uz pocuval na aport jak saleny... :P ale ked nepomaha skus ho vzdrazdit na nejaky predmet a :aplause:
hadz mu zo zaciatku predmet, ktory ma najradsej neskor ho mozes striedat :)

skusala som aj to lenze on ani maso nefunguje on ho sice zje lenze potom uz len nic nerobi len caka kym mu hodim dalsie a ak to neni maso tak sa za tym ani neobzrie :plac:

Uto 14.08.2007 21:45

tak ale keď ho to nebaví skús s ním teda niečo iné

Uto 14.08.2007 21:49

ale čo*on je strasne ale strasne lenivy*ked pride ku mne zvali sa a caka kym ho poskrabkam :plac: a vtedy som uplne smutna ze nema zaujem o nic ine :slzy:

Str 15.08.2007 8:53

a ako je starý??

Str 15.08.2007 17:33

V inej téme písla že má 10 rokov. To už je trošku neskoro ale. Už chce aj on mať svoj klud. V prírode sa psy dožívali max. 8 rokov :ua: tak zober to aj z tejto stránky.

nic si z toho nerob

Str 15.08.2007 18:59

moja havina je velmi hrava, aktivna, ma iba 2 roky ale aportovat tiez nevie. Ona jednoducho nechape pointu. Ked jej nieco hodim, bezi za tym,ale ani vo sne jej nenapadne, aby mi to doniesla spat :-) aj som jej skusala tu hracku priviazat na spagat a ked to chytila do ust tahat k sebe ale v tom momente to vzdy pustila. Tak som to vzdala... Ak niekto viete poradit budem rada :)

Štv 16.08.2007 21:28

vlciacik píše:ale čo*on je strasne ale strasne lenivy*ked pride ku mne zvali sa a caka kym ho poskrabkam :plac: a vtedy som uplne smutna ze nema zaujem o nic ine :slzy:


ty si mu pan... musis s nim chodit castejsie na prechadzky aj pbehavat... on postupne zabudne ze bol lenivy... neboj... len mu musis davat kazdy den aspon hodku na prechadzku...

Štv 16.08.2007 22:48

kadzeho psa sa neda naucit aportovat bud ma zaujem alebo nie:-))je to ako z ludmi kazdy ma zaujem o nieco ine tak ako aj psiky niektory sa radsej nahanaju iny pretahuju a iny aportuju :-)))takze nenutte vasich psikov k tomu co nechcu moja rada

Pia 17.08.2007 7:27

Elisa dobre povedala...moj pes sa miluje pretahovat s cimkolvek, a nahanat hlavne...aport ho aaaabsolutne nebavi...ked mu nakazem prines tak to radsej pusti a najeduvany ide prec :lol: ale vobec mi to nevadi,ved mi ide o to aby on sa tesil a nie o to aby som ja mala navrch...

Sob 18.08.2007 8:49

Ja keď som mojho psa dostala tak sa aportu bál ( už mala vtedy asi 3 roky) a teraz keď vidí aport sa ide zblázniť. Určite sa to dá len ako bolo v inej téme písané že ma 10 rokov tak už nevidím žiadny význam prečo a načo ho s tým v tomto veku trápiť.

Str 05.09.2007 10:05

moj havo ma 7ludskych rokov...a odmalickaho skusam naucit aport ale vobec nece a nece uz jedine ked mu dam na zem zradlo...vtedy zezere a caka kym mu dam dalsie...jedine co vie je:poprosit o zradlo,zrat...preskakovat plot ktory ho deli od dalseho2.dvora,otvarat dvere,,nechat sa skrabkat a hladkat,utekat,neposluchat a to je zhruba vsetko :hi:

Sob 08.09.2007 19:57

Moj Aris hra velmi rad "futbal".Zistila som to ked som mu hadzala lopticku.Očko(krizenec)vsak kasle na to.A preco chces vlastne svojho psa ucit aport???
Odoslať odpoveď