Motivácia

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Motivácia

Poslaťod Connie » Str 03.04.2019 19:32

Elis píše:a nemůže byt problém na te zachranarine, ze se tam pretahla a zkysla? třeba ještě jako uplne mala?
ze vylozene jen k tehle cinnosti ma negativni postoj?

Offtopic: když teda vynecham zazracni vliv wer a cvicaku :lol:


Ja fakt neviem, prebrali sme všetky možné teórie... podľa mňa sme niekde niečo posrali (teda, ja som niečo po :kak: ) a potom pridlho riešili jednu a tú istú vec. Len keď ja sa bez tej štekačky vlastne neviem pohnúť... :prd:

Offtopic: Wer by podľa mňa mala začať trénovať aj záchranarinu a raz dva by ma na jej zázračnom cvičáku zbavila problému :haha:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Motivácia

Poslaťod Lindchen » Str 03.04.2019 19:35

Možno by sa zastaviť mohla aj tam? Ako externý pozorovateľ. :angel:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Motivácia

Poslaťod Margita » Štv 04.04.2019 6:01

Ma zachrarine sa štekanie nepodporuje?raz som stretla jednu a jej pes si všetko vyžadoval stekanim
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Motivácia

Poslaťod Elis » Štv 04.04.2019 8:16

To ale nebyl problem zachranariny :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Motivácia

Poslaťod Connie » Štv 04.04.2019 22:09

Margita píše:Ma zachrarine sa štekanie nepodporuje?raz som stretla jednu a jej pes si všetko vyžadoval stekanim


Áno, podporuje. No podľa mňa si väčšina psov vie spojiť kedy má štekať a kedy nie. :ha: Alici to pár týždňov trvalo, zo začiatku jačala na všetko... Potom si to v hlave upratala a štekala iba na tréningoch. Connie to pochopila hneď.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Predchádzajúci

Späť na Základná výchova a výcvik psa