Videá a fotky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Rehssi » Pon 15.08.2011 18:37

Patrik nadhera! Podla mna aj hody ti vychadzali- na to, ze to bola sutaz, kde je clovek nervozny, vytremovany, dezorientovany a neviem co vsetko este :heh: to bolo uplne perfektne! Mne sa hody zhorsia aj ked ma toci vlastna kamera vramci treningu :heh: takze za takyto vykon na prvom preteku mas odo mna velku :poklona:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Pon 15.08.2011 19:18

Rehssi - ďakujeme :) no tie hody podľa mňa katastrofa... o dosť viac mohla Begi pochytať, keby hádžem normálne, no a hody som nezvládol hlavne v minidistance čo je súčasťou freestylu no... ale tak určite tá nervozita robí svoje a hlavne my sme moc hody netrénovali, my sme sa sústredili na tie triky a to sa prejavilo :) ale ako som už povedal je to veľmi cenná skúsenosť a teraz už makáme na hodoch :) a ešte raz veľmi pekne ďakujem :) a gratulujem k veste :) my sme si ju tiež objednali a doniesli nám ju na súťaž do Brna, čiže ďalšie pozitívum z tej akcie :D
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Str 17.08.2011 11:26

BATfrisbee:
Obrázok
OBLUDAfrisbee:
Obrázok
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 22.08.2011 9:10

...tak pridám aj zopár fotiek :lol: . Autorkou je Janka Doležíková.


Obrázok
Žeby Kizy opäť začala používať zadné? :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sonča & Baffy » Pon 22.08.2011 15:48

Wickyy & Classy píše:...tak pridám aj zopár fotiek :lol: . Autorkou je Janka Doležíková.


Obrázok


u nás tento over raz skončil tým, že pes mi prednou labou takmer vypichol oko... bo neviem hádzať. :lol:
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Dogfrisbee

Poslaťod lusy » Sob 27.08.2011 18:13

keby lusy nebola taka gramblava tak by sme sa mozno dali aj na dogfrisbee :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sonča & Baffy » Sob 27.08.2011 20:24

Doprdele, to je dokonalé, ja mám super psa na vaulty, overy a podobné prkotinky, to miluje, ale aby takto krásne chytala disk vo vzduchu, na to asi nedorástla či čo :joint: Neviem čím to je, ale keď disk hodím, ona po ňom proste neskočí, ale keď ho držím v ruke, tak je schopná vydriapať sa na mňa a odraziť sa odo mňa.
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Dogfrisbee

Poslaťod stano269 » Sob 27.08.2011 21:08

Lucy-už som ťa obdivoval na FB ste jednoducho výborný :aaa: :jop:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogfrisbee

Poslaťod lusy » Sob 27.08.2011 21:35

to akoze my??? :haha: to ani zdaleka nie sme.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Dogfrisbee

Poslaťod stano269 » Sob 27.08.2011 21:49

No ved Deril ako pekne chytá a čo som pozeral mynule ja DD aj vedy som len tak pozeral že ako dobre spolupracujete. :jop: :jazyk:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogfrisbee

Poslaťod lusy » Sob 27.08.2011 22:13

dakujem :hi:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Sabča » Sob 27.08.2011 22:19

Lusy, super :jop:
Co by som ja dala za take ukazkovo krasne chytanie diskov :oo: ... Fakt parada!
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Ned 28.08.2011 10:23

Skvelé video :) aj hody boli podľa mňa fajn a to chytanie vo vzduchu fakt paráda :) naozaj chytá tie disky nádherne :)
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Bellss » Ned 28.08.2011 14:39

lusy píše:keby lusy nebola taka gramblava tak by sme sa mozno dali aj na dogfrisbee :lol:


Kto je u vás grambľavý? Veď ste skvelé :poklona: :aplause: nádherne chytá a normálne žasnem s akou ľahkosťou hádžeš ten tanier :jop:


Po dlhšej dobe sa mi podarilo sfotiť Steff v akcii :lol: Je dosť ťažké aj fotiť a aj hádzať :lol: Takže niektoré hody sú možno nepodarené :pac: :ach: A fotky sú aj trochu väčšie lebo sú v rozmere 850 x 500(alebo ako to presne je) a tuto z nich trochu sekne :ach:


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod lusy » Ned 28.08.2011 15:25

Kto je u vás grambľavý? Veď ste skvelé nádherne chytá a normálne žasnem s akou ľahkosťou hádžeš ten tanier

:heh: ja ten tanier fakt hadzat neviem. ale dakujem za pochvaly. ale ako to tu chvalite, tak asi by sme mali zacat trenovat castejsie a nie 2-krat do mesiaca. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee