Videá a fotky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Bellss » Ned 28.08.2011 15:30

lusy: Nemáš zač :no: Čo som čítala tak správne by sa že vraj frisbee malo trénovať max 2x do týždňa :lol: A vôbec nevadí ako trénujete menej a podľa ukážok vám to ide aj ta super :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 04.09.2011 18:13

Povodne som to nechcel tuna davať ale potom som si povedal ze prečo nie. Je to taka rekapitulácia z našeho leta a v celku je tam dost dogfrisbee, dufam že sa bude pačiť :smile:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Ned 04.09.2011 18:29

Video klasika skvele :jop:
Na tej Dogshow v Presove tiez dako uletel disk mimo planovanu plochu? :lol:
Mne sa toto presne stalo predminuly vikend v BA, ked som hodila totalne krivy hod a disk letel az za plot. Aspon sa divaci dobre zasmiali :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Kikz » Ned 04.09.2011 18:37

JanoS11 píše:Povodne som to nechcel tuna davať ale potom som si povedal ze prečo nie. Je to taka rekapitulácia z našeho leta a v celku je tam dost dogfrisbee, dufam že sa bude pačiť :smile:


:aaa: to ja kedy uz konecne budem takto hadzat vediet?
Sklanam sa :poklona: vyborne. A nielen frisbee :smile:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 04.09.2011 20:26

No jo frisbee dobre ale v jaklovciach sme spravili usmevný výkon :lol: ale tak čo maxim neni robot tiez ma salene stavy :heh:
to Basha: To ja to robim inak stale, každé ukažky mi zaleti jeden disk do publika, sranda sledovať tých ľudi :lol: Najlepšie to bolo na tom kupku jak to padlo na deku čo na nej sedeli dve holky, som myslel že sa pototo s tých ich výrazov :heh:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod mishell » Ned 04.09.2011 20:44

Jano: jedna otázočka, od koľkých rokov a ako dlho trvalo kým si sa naučil takto hádzať? :lol:
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 04.09.2011 21:01

2 roky v nepravidelných intervaloch proste raz za čas si zahadžeš a je to :smile:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Ned 04.09.2011 22:46

Parádne video :) klobúk dole pred tými hodmi :) Ja som ten od zeme začal skúšať, ale teda moc by som sa nechválil s tým ako mi to (ne)ide :D No ak za rok(to budú dva roky čo hádžem taniere) budem hádzať aspoň z polky ako ty tak to budem považovať za neskutočný úspech :D Takže naozaj paráda :poklona:
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pon 05.09.2011 6:46

Patrik možno že ten hod hádžeš dobre, ale na to aby sa ti disk od zeme odrazil potrebuješ nielen dobrý sklon ale aj dobrý travnatý podklad. Najlepšie sa to učí na čerstvo pokosenej mokrej tráve :no: Vyskúšaj :no:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Pon 05.09.2011 8:15

No hej to je jasné... len tu je to s tým dosť bieda, keď tu nieje vonku pokosené tak to ani neskúšam, ale momentálne je tak to trénujem trochu :) ale tak snažím sa tie tréningy ladiť tak, že trénujem aj so psom a aj čisto hody bez psa :) ale tak na toto som dosť antitalent :D
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pon 05.09.2011 16:19

kup si kosačku, budeš mať pokesené stále :heh: :heh:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Pon 05.09.2011 19:13

Keby to bolo moje.. :D Ale to je verejná plocha a som rád, keď ju konečne pokosia :D akurát nám ju pokosili, ale aj tak je to hrozne krivé no :) keby mám nejakú vlastnú záhradu tak nieje problém :D kosenie ma baví :D ale dnes sme skúšali nejaké nové hody a raz sa mi aj podarilo strepať na zem, čiže o mojom antitalente netreba viac hovoriť :pac: ale aspoň som ľudí na okolo pobavil a koniec koncov som sa smial sám na sebe aj ja :ha:
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Uto 06.09.2011 5:43

Offtopic: (nemyslim to v zlom) veľmi sa podceňuješ, rob s tým niečo!!!
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod stano269 » Štv 15.09.2011 13:34

stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogfrisbee - začiatky

Poslaťod naty.sykorova » Ned 16.10.2011 20:03

Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee