Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Shel-chan » Ned 25.01.2015 20:13

Ved aj Sheimi sa tesi. Ale skoro nikdy nevrti chvostom. To vies, treba sa sustredit na zradlo :prd:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod moschino » Ned 25.01.2015 20:24

Shel :jop: za využitie targetu pri zatváraní
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Shel-chan » Ned 25.01.2015 20:36

Hej lebo zatvarat labou dvere vie, ale vzdy aj s vyskokom a hlavne neskoro v noci je to radost, tak som sa rozhodla preucit :jazyk:

Sent from my SGH-I927 using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Margita » Ned 25.01.2015 20:37

Offtopic:
Shel-chan píše:No kym som Elisku nepoznala tak som netusila, ze foxiky su taketo tesive :D zlata je...

to je ich charakteristicka crta, :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Tinka123 » Uto 27.01.2015 20:50

Tak my sa nezúčastníme, keď že Luckymu je ťažko sa pohnúť. Trik sme sa naučili tak aspoň sme doma zapli mozgové závity. :lol: Plánujem ho naučiť aj to cerenie zubov, len keby niekedy pochopil tomu klikru. Čítala som niekoľko stránok na internete aj tu na DF ale neviem či ho to ja zle učím alebo proste tomu klikru nechápe. Skúsim aj s Mannym či to ja zle učím ale tomu len Lucky nechápe. :lol:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod moschino » Uto 27.01.2015 20:56

keď dobre naučíš, musí chápať. Chápu aj iné zvieratá, ako kone, medvede, tučniaky, krkavce, dokonca aj sliepky, čo sú považované za hlúpe zvieratá. Čiže neverím, že by nechápal, najskôr si urobila niekde chybu pri učení :no:
skús si to ešte raz naštudovať a naučiť od začiatku, držím palce :smile:

ak sa nezapojíš, tak daj potom niekedy aj neskôr vedieť, ako ste pokročili v týchto trikoch :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod zuzkabluzka » Str 28.01.2015 17:49

Na pocudovanie sme trenovali, aj sme sa posunuli dalej a vyvinuli extra styl. Coming soon. :joint:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Haleth » Štv 29.01.2015 23:07

Ach, hlúpe video, neodhodlám sa :heh: Našťastie som zistila, že je čas do štvrtého.
Obrázok
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod moschino » Pia 30.01.2015 12:05

:haha: hlavne tá prvá, ani nevidieť, že je tak sklo
to je ako stvorené na nacapenie na bránku s "Tu strážim ja" :ha: nikto by nemal odvahu vám vojsť na dvor
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod janajka » Sob 31.01.2015 9:49

Skoda ze si nemozem pozrieť videa. Musim počkať do pondelka. Ze koho pocchvalim. :D



Dasken: Nielenže pes je inteligent ala aj ty to umíš.

Ja možno skusim nesutazne to zatvaranie suflikov. Vie uz povel PAC, ze vyklada nohy na pník, tak by som to mohla len spojiť. Nemalo by to byt zlozite. A bez klikru.



Ten nos skúšať nebudem, sa mi to nepaci jak pri tom ten pes vyzera a radšej usetrim jeho mozgovú kapacitu na iný cvik. :D :D daky praktickejsi :D
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod moschino » Sob 31.01.2015 11:11

čím viac potrénuješ, keď aj hlúposti, tak tým lepšie, pes sa naučí sústrediť, rozmýšľať... preto napr. Šusta spomínal aj 101 trikov s krabicou
ja pripojím video snáď večer
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod janajka » Sob 31.01.2015 13:22

Ale aby si ich nezacal pliest medzi sebou. :lol: Napr vedel uplne perfektne rychlo so sustredenim na konci obiehanie poza mna a prisadnutie k nohe a teraz som ho naucila otocit sa okolo svojej osi predomnou - na obe strany. A on teraz to POZA ma pokazene, ze obcas sa stane, ze namiesto POZA spravi tu otocku. Musim si davat teraz sakra pozor aj na moje ruky aby som ho nepomylila.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod moschino » Sob 31.01.2015 17:22

ono napr. pri tých 101 trikoch s krabicou nepotrebuješ, aby to vedel teraz bohvie do kedy, je to len na zabavenie a pocvičenie hlavičky. nedávaš tomu povel, netrénuješ to každý týždeň. je to len aby premýšľal, sústredil sa, zabavil...
Ak si niečo pomýlil, tak chyba nebude v tom, že má chudák veľa cvikov a povelov, ale v tom učení. Asi to nemá dostatočne upevnené, príp. si povel nespája s tým cvikom
Baxy mám len vyše 100 povelov na rôzne triky a určite nemá kvôli tomu plnú kapacitu pamäte :lol: máme aj my také, čo si pletie, ale nie je to tým, že má plnú hlavu niečoho, ale tým, že som to zle naučila, dosť neupevnila, alebo tým, že si povel nespája s daným cvikom. Tiež môže si to spojiť skôr s nejakým posunkom, čo človek ani nevníma. Aj ty máš posudok, ak som dobre pochopila?
Ono môže byť problém aj tam, že viac odmeňuješ otočky, ako to obehnutie teba. Je to novšie, asi aj menej času trvá urobiť, ľahšie, tak ponúka to. Možno si ho párkrát nechtiac odmenila nie za to, že ťa obehol, ale za to, že sa otočil a je to tam... :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod Salvika » Sob 31.01.2015 18:17

Aaa, ja mam problem so zatvorenim sufliku! Uz samotny suflik ide zavriet tazko ale ja som pevne dufala ze "opriet " malinacky nos a bude zavrety hned !! :nwm:
Taky jemny target.. u maliny :D To asi nema kazda :D
Musim asi zobrat target do ruky skusat sa hybat od nej? Alebo ina rada aby poriadne zatlacila? Lebo zatial to je take jemne ze ten suflik zavrie asi na 10 stuchnuti.
Ona aj skusala nohami,to by dala hned ale ja som chcela nosom.
Salvika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Bydlisko: Šaľa

Re: Trick Challenge 2015 - 1.kolo

Poslaťod aNeMiC » Sob 31.01.2015 20:28

Hádam stihnem natočiť video do 4. :-D Zapájam sa na poslednú chvíľu, pretože som od začiatka januára váhala... no, nemám čo stratiť :-D
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing & Trick Challenge