Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod Elis » Pia 08.02.2019 23:24

kives píše:mojmu tabletky musim napchat az do krku.


jsem objevila kouzlo herkulesu, policanu apod. v tehle salamech mi to sežerou. ale je fakt, ze jsou dve :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6395
Bydlisko: Praha

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 09.02.2019 7:33

Jo, aj pri tomto sa clovek boji, ze pride o prsty, ale mam v nich len tie tabletky. A probican davam tak, ze pes nevie vydrzat az dam dole viecko a odmeriam davku, takze si vyskoci na zadne, opre o mna predne a kuka na to zblizka, ze kedy UUUUUUZ konecne sa s tym doprplem. Neviem dokedy ho takto ustojim, ale zatial zabava pre oboch :heh:

A Hugo mi vypreparoval tablety zo vsetkeho, ten musel mavat prsty v krku kazdy den chudak. On to este aj z taveneho syra vylizal :haha: Inak Fry male tabletky tak isto zere, ale velke hryzie a ked hryzie, tak ked nechutia, tak necha tak. Tento nehryzie nic :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod wer » Sob 09.02.2019 8:20

Elis píše:jsem objevila kouzlo herkulesu, policanu apod. v tehle salamech mi to sežerou. ale je fakt, ze jsou dve :lol:

Offtopic: ja som mala taku taktiku na paxa, ze som si pripravila viac kusov nejakej smakociny, do jednej to vopchala a davala som mu to potom v rychlom slede. Len dostal jedno a uz som mu podavala druhe, takze to len zhltol, aby sa rychlo dostal k dalsiemu kusku. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 09.02.2019 8:21

To sa da, ked treba raz za cas. Ked davate x krat za den, tak pridu aj na toto :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod wer » Sob 09.02.2019 8:23

Tak paxovi som davala denne. Prave mi prislo hnusne mu to furt pchat do krku. A nechal sa oklamat :lol:
Tomuto to proste vhodim do zradla a este aj misku vylize. Pax by bol schopny vyseparovat hrasok :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 09.02.2019 8:28

Tak bud rada, Hugo velmi rychlo odhalil aj rychly sled :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod kives » Sob 09.02.2019 15:07

wer píše:
Elis píše:jsem objevila kouzlo herkulesu, policanu apod. v tehle salamech mi to sežerou. ale je fakt, ze jsou dve :lol:

Offtopic: ja som mala taku taktiku na paxa, ze som si pripravila viac kusov nejakej smakociny, do jednej to vopchala a davala som mu to potom v rychlom slede. Len dostal jedno a uz som mu podavala druhe, takze to len zhltol, aby sa rychlo dostal k dalsiemu kusku. :ha:

wer, presneeeee :heh: . ale musi byt mala pevna tbl, do prvej piskoty zatlacit a rychlo podat dalsie min dve :heh: .
zo salamy by mi to vyplul.
aj ked dostal do jedla pangamin, min polku tabliet clovek nasiel na dne po veceri :pac:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 10.02.2019 16:13

Lubim ho. Aj ked fundla v nom tazko hladam :heh: Tesivy je velmi, tak aspon to z neho ma. A po ludoch neblaci, to je najhlavnejsie :haha:
Prílohy
IMG_6636.JPG
IMG_7431.JPG
IMG_7167.JPG
IMG_7515.jpg
IMG_7935.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod Lindchen » Ned 10.02.2019 16:19

To je torpédo. :heh:
(Stano nejako pochudol, či? Alebo pigie pribrala? :heh: :heh: )
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 10.02.2019 16:43

:heh: Pigie pribrala urcite :haha: , ale Stano nepochudol, ale urcite bude rad, ze si to niekto mysli :haha: Prave naopak, sa nas oboch snazim dokopat k spolocnemu chudnutiu, lebo uz to presahuje vsetky medze :prd: (A v rure sa mi pecie slane pecivo :haha: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 14.02.2019 15:23

Add, lihanie medzi gaucom a taburetkou. Nepreslo ho to, odsunie si :joint: Fry je z toho na prasky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 14.02.2019 16:39

No dobre, dnes presne 6 mesiacov. A KONECNE prve odlozenie vonku :heh: (A stale ma pevne viecka, ma ma maaaaa, dufam, ze mu uz take ostanu, tomu sa strasne tesim :jupi: )
Prílohy
IMG_8466.JPG
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod kives » Štv 14.02.2019 16:46

pigie píše:Add, lihanie medzi gaucom a taburetkou. Nepreslo ho to, odsunie si :joint: Fry je z toho na prasky :heh:

no hej, to aj môj má také heslo, že čo nepôjde silou, pôjde ešte väčšou... :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 14.02.2019 16:56

Ta tsss, inak by to bola labut, nie? :haha: Ta prida zvuk miesto sily, ked sa jej nieco nelubi :prd: Inak to je tu cista psychiatria, sa nevedia zladit absolutne a ani sa nikdy nezladia, to uz viem, ani s Hugom to neslo :heh: Ale prestal riesit absolutne hule v hlave. Uz ma konecne co riesit a tym padom mi to ani nevadi, lebo aspon viem pricinu :haha: :haha: :haha: Ked pocujem teraz vrkot ani tam nemusim ist, len poviem LYO MIESTO! a okamzite to prestane :haha: A to jak cvaknutie vypinacom :haha: To co som nevedela utisit 4 roky, zrazu ide :heh:

Inak Hugo v Lyovom veku :smile: Taky bude Lyo o mesiac velkostne :haha:
Prílohy
IMG_1797.JPG
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod Minnie » Štv 14.02.2019 17:11

Pekny macik :no: Ta ofina strapata sa mu casom uhladi ako u Huga na spodnej foto?
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI