Škótsky teriér / Scottish Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod Dasty » Sob 03.11.2007 23:32

v nitre? jooo ja som tam tiez chcela ist ale rodicia ma nepustili.....skoda no pockam si na dalsiu :hi:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Silwuska » Pon 05.11.2007 9:04

:plac: opet som sa zalubila...boze teraz neviem co mam spravit?? ukradnem psa lusy, alebo petke??? ten je taky nadherny...juuj uz ho len vyboskavat!!!
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Silwuska » Pon 05.11.2007 9:20

Mohla by si nieco popisat o jeho povahe?? velmi ma zaujmaju tieto psiky...a co som citala od pani Frybove o Robinovi druhom...tak neviem neviem ci by som takeho satana chcela mat doma :heh: ...ale nie...su krasny...citala si tu knihu??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod petra » Pon 05.11.2007 9:32

Prestahovali sme sa 1.ugusta 2007 do rod. domu a k rod. domu musi byt pes. Syn po nom strasne tuzil a ja tiez :smile: . Kupili sme ho ako 6mesacneho. Ale je taky perfektny, ze nam pripada ako keby tu bol s nami uz velmi dlho. Je trosku tvrdohlavy ale inak super. Vonku poslucha pokial neuvidi ineho psa. Ale je to este steniatko musi sa toho este vela naucit. Chodime snim von na Prednadrazie lebo tu pri nas nie je take miesto na behanie.
petra
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Poslaťod petra » Pon 05.11.2007 10:12

Este som ti neodpovedla na otazku o knihach. Co ja viem su dve knihy, Skotsky terier-Faltova Hana a Malinkaty kreten od Frybovej ale ani jednu som necitala lebo ich nemozem zohnat. Keby nahodou niekto sa chcel zbavit tychto knih urcite ich kupim. Ozvite sa??!!
petra
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Poslaťod Silwuska » Pon 05.11.2007 11:43

no ja ti tu knihu mozem jedine pozicat...ono sa to vola malinkaty kreten?? nie robin druhy?? uz si to mylim citala som ich velmi davno...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Iwka » Pon 05.11.2007 16:31

od Frydovej je super kniha Robin... o foxošovi
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: skotsky terier

Poslaťod bonynka » Štv 07.02.2008 10:42

krasny skotik :jop:
vahala som medzi skotom a ceskym terierom, no nakoniec som si kupila cecha
ale povahou je to viec skot :no:
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: skotsky terier

Poslaťod Silwuska » Štv 07.02.2008 11:59

aky je medzi nimi povahovy rozdiel?? :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: skotsky terier

Poslaťod bonynka » Štv 07.02.2008 12:12

no podla toho co sa pise, by cesky terier nemal byt az taky tvrdohlavy a mal by byt zevraj kludnejsi pokojny spolocnika skot je tvrdohlavy a zivy psik, ale co som sa stretla so skotmi ked sme boli s mojou ceskou, tak to bolo ako jeden, akurat jeden mal usi hore a druhy dole :) zloby su to obaja, cesky vobec nie je taky kludny ako sa pise, a vobec nie je tak lahko cvicitelny, je to absolutne typicky terier tak ako skot :) aspon ten moj,ale aj co som od druhych pocula :no:
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: skotsky terier

Poslaťod Silwuska » Štv 07.02.2008 12:17

No ono je celkom vtipna uz slovna kombinacia terier a kludny :heh: to co mam doma ja kludne sice je, ale posluchat to neposlucha :angel:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: skotsky terier

Poslaťod bonynka » Štv 07.02.2008 12:31

moja babka ma bradaca stredneho, ono sa to urcite neda porovnat ked niekto ma psika doma ako ked je na zahrade ako u mojej babky, ale je pravda ze je to kludny psik, len chudak je trosku v strese od kedy mu nejake decka hodili pirata za krk... :hmm: ked ho porovnam s mojou terierkou alebo skotom, tak to je ako cert a anjel :smile:
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: skotsky terier

Poslaťod Silwuska » Štv 07.02.2008 12:40

Boze to je hrozne :hmm: ved s toho mohol chuda aj ohluchnut :ua:

Ono to bude isto aj vekom, Maco ked bol stenucha, tak sa nedal zastavit...v kuse v pohybe..dokonca aj v spanku nahanal macky :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: skotsky terier

Poslaťod bonynka » Štv 07.02.2008 12:57

zlaty :) v spanku nahanat macky, to robi aj moja westica :lol:
urcite aj vekom ,ale on ked bol maly /bradac) tak bol velmi dobre steniatko
to som ho mala nejaky cas doma, neporovnatelne s ceskym
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: skotsky terier

Poslaťod lusy » Štv 07.02.2008 16:34

Silwuska píše: to co mam doma ja kludne sice je, ale posluchat to neposlucha :angel:


to by si s nim musela viac cvicit :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI