Nemecký stavač (krátko-,dlho-, drsno/drôtosrstý)/De... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Celaskon » Ned 13.12.2009 11:57

Dnes skoro ráno sa nám Boro stratil, veľká pravdepodobnosť, že bol odcudzený. :ua:


Fotky tu: http://photobucket.com/Boro

Obrázok
"Living with a dog is easy - like living with an idealist." - H.L. Mencken
Celaskon
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Nitra/Brno

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Basha » Ned 13.12.2009 12:15

Drzim palce, nech sa coskoro najde :ua:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod leuska » Ned 13.12.2009 14:23

Aj ja drzim palce :plac: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Celaskon » Pon 14.12.2009 16:11

našieeeeeel sa :smile: :aaa:
"Living with a dog is easy - like living with an idealist." - H.L. Mencken
Celaskon
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Nitra/Brno

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod shishi » Pon 14.12.2009 17:27

super, tesim sa s tebou :no:
:ahoj:
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost. N.N.

www.buonacasa.sk
shishi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Katka:) » Ned 10.01.2010 18:15

a kde vlastne bol? kde ste ho nasli? :nwm:
Katka:)
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Michalovce

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod ariel » Pon 11.01.2010 9:27

:oo: nadherne psy! polovnik, od ktoreho mame weimara mal aj nemeckeho stavaca, no ak si dobre pamatam, bol cierno biely :otaznik: skoda, ze nemam otca polovnika :smile: hned by som si ku weimarovi pribrala aj toto nadherne plemeno
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod liho » Sob 16.01.2010 14:02

zdravím všechny příznivce tohoto plemene, již delší dobu pořádáme pravidelné tréninky pro lovecká plemena(přinášení zvěře, vystavování,možnost tréninku v bažantnici)a přípravu na zkoušky. Pokud by měl někdo zájem ráda sdělím více info.(Bratislava, Trnava, Nitra)
Hezký den
vycvik@liho.sk
liho
Nováčik
 
Príspevky: 42

Re:

Poslaťod labka2212 » Sob 13.02.2010 22:17

Clea píše:A vedeli ste, že je problém kúpiť toto plemeno na Slovensku? Naša teta si kúpila toto plemeno a mali problém kúpiť štena s preukazom pôvodu na Slovensku. Nakoniec kupovali v Čechách a čakali na neho skoro rok.


No my máme NDLS a mali sme aj šteniatka, a myslim si že je to problém nielen kúpiť toto plemeno ale aj predať, pretože veľa ludí ho nepozná. Ale je to nádherný a hlavne verný pes a dobrý "poľovník"
labka2212
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod veroninika » Uto 11.05.2010 9:39

My sa tiez venujeme chovu NKS, samozrejme ze v prvom rade sa snazime nase steniatka dostat do ruk polovnikovi, ale ak prejavi zaujem aj rodinka s detmi alebo starsi par, ze by ho chceli k rodinnemu domu, a dalsich zaujemcov z radov polovnikov nemame, tak sme radi, ze sa dostanu do ruk ludi, ktorym sa toto plemeno paci a budu mat z neho radost :jop:
Dakujem, zdravi Veronika
www.spodagatov.sk
veroninika
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Velky Lapas

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Deina » Pia 14.05.2010 18:12

veroninika píše:My sa tiez venujeme chovu NKS, samozrejme ze v prvom rade sa snazime nase steniatka dostat do ruk polovnikovi, ale ak prejavi zaujem aj rodinka s detmi alebo starsi par, ze by ho chceli k rodinnemu domu, a dalsich zaujemcov z radov polovnikov nemame, tak sme radi, ze sa dostanu do ruk ludi, ktorym sa toto plemeno paci a budu mat z neho radost :jop:

och keby som mohla beriem Begie hned - je nadherna! Myslim, ze by ku mojej Lilly pekne sadla :) Maju nemecke stavace nejako odlisnu povahu od vyziel? och... ak mojim druhym psom nebude dalsia vyzla urcite to bude prave nemec... Len kedy ten druhy pes bude aktualny...? :))
Stretávky maďarských vyžiel v Košiciach - http://www.kosickavyzla.webnode.sk
Deina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Kosice

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod hermy69 » Str 26.05.2010 13:17

Čo sa týka tohto plemena, celkovo tu na Slovensku nie je až tak veľa chovateľov a prívržencov tohto plemena. Chystám sa zadovážiť si tohto psíka na jar budúceho roku a uvažujem, či nebude rozumnejšie si po psíka vycestovať do ČR. :nwm:
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod hermy69 » Sob 19.06.2010 18:17

Nemá náhodou niekto osobnú skúsenosť s CHS ze Štipek??
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod Roman/ Delly » Ned 20.06.2010 6:25

Deina píše:och keby som mohla beriem Begie hned - je nadherna! Myslim, ze by ku mojej Lilly pekne sadla :) Maju nemecke stavace nejako odlisnu povahu od vyziel? och... ak mojim druhym psom nebude dalsia vyzla urcite to bude prave nemec... Len kedy ten druhy pes bude aktualny...? :))


Ja mám kamaráta v CZ, ktorý vlastní psíka NKS. CORD má úžasnú povahu, osobne mi príde NKS povahovo ako vyžlička. Všetko však záleží od výchovy..
Z tej správnej cesty nikdy nezídeš, keď budeš konať podľa svojho citu a svedomia. (Goethe)
Roman/ Delly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 306
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Nemecký stavač / Deutsch Drahthaar-Kurzhaar-Langhaar

Poslaťod energitc » Pon 23.08.2010 7:39

veroninika píše:My sa tiez venujeme chovu NKS, samozrejme ze v prvom rade sa snazime nase steniatka dostat do ruk polovnikovi, ale ak prejavi zaujem aj rodinka s detmi alebo starsi par, ze by ho chceli k rodinnemu domu, a dalsich zaujemcov z radov polovnikov nemame, tak sme radi, ze sa dostanu do ruk ludi, ktorym sa toto plemeno paci a budu mat z neho radost :jop:


chcem sa spytat, do bytu by ste ju nikomu nedali?lebo vela ludi si psa zoberie hlavne, ze do rodinneho domu a pes je cely den akurat na dvore a pritom ludia, co maju psika v byte sa mu venuju, sportuju s nim, nalozia do auta hned po robote a fiiiiiiiiiii ho prec do lesa.to by bolo dost smutne, kebyze je to obmedzovane stylom len polovnikom alebo len do RD nie?

su to krasne psy, vdaka lulu som mohla mat aspon na chvililinku jednu stendu doma a taka uzasna rozumna bytost s takym velkym srdcom :jop:
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI