Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod aponi » Pia 07.01.2011 12:35

Neviem v 80 rokoch som ešte chodila do školy,ale je to možné, všetko je módne a najma zvieratá,dúfam,že vydržím a zostanem chovať aj naďalej,nechcem sa uberať tým smerom,že keď sa nepredáva,tak sa na to vykašlem,je to moj koníček a pokiaľ ma bude rodina podporovať ,tak to určite pojde
odkiaľ máš Airona - :smile: z Filmových atelieru ?
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pia 07.01.2011 13:32

Janka (aponi), všetko dobré Vám prajem do Nového roku. :smile:
Smiem, prosím, vedieť, aký osud má Conelly? ...kam šiel, resp. ostal doma?
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Airon » Pia 07.01.2011 13:44

aponi píše:Neviem v 80 rokoch som ešte chodila do školy,ale je to možné, všetko je módne a najma zvieratá,dúfam,že vydržím a zostanem chovať aj naďalej,nechcem sa uberať tým smerom,že keď sa nepredáva,tak sa na to vykašlem,je to moj koníček a pokiaľ ma bude rodina podporovať ,tak to určite pojde
odkiaľ máš Airona - :smile: z Filmových atelieru ?



Ano, mame Airona z Filmovych atelieru, a vybrali sme ho podla sympatie a nie podla ceny, hlavne aby sme mali kamarata, rodinneho prislusnika na dlhe roky :smile:
Airon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Gemer

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod aponi » Pia 07.01.2011 13:59

airon
odo mňa to bola len čistá zvedavosť,možno som sa to opýtala v zlom čase ,v žiadnom prípade to nemalo byť viazané na ceny,modrých dog na Slovensku je málo a o všetkých viem,tak sa snažím zostať v obraze,nechcela som sa ťa ani v najmenšom dotknúť,ide len o to,aby sa mali dobre :lol:
Asgrand Anteaus
ďakujem ,aj ja prajem všetko dobré a veľa úspechov :jop:
pre Connelka si asi za týždeň prišiel chlapec,bola to láska na prvý pohľad,ako ho zbadal sa na neho vyrútil,skoro ho zvalil a už som ho od neho nemohla dostať ,vybral si ho ,bola som šťastná,má sa veľmi dobre,videla som ho asi pred mesiacom ,vyzerá to byť na dobrej ceste :joint:
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Asgrand Anteaus » Pia 07.01.2011 17:20

V tento čas si často na Conellyho spomeniem, Asgrand ide do tohto vzrastu a váhy, tak spomínam na iné prezrené šťeňata ktoré som obzeral pred zaobstaraním. Párkrát som si aj klikol na (aj jeho) registráciu a vždy len Vaše meno, tak reku sa opýtam ako na tom je... :smile:
Teší ma, ak je dobre opatrený a je oň dobre postarané.
Veľmi rád by som ho videl v odstupe času, je možné niekde vidieť jeho fotografie? (línie)
Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Airon » Pia 07.01.2011 18:10

[quote="aponi"]airon
odo mňa to bola len čistá zvedavosť,možno som sa to opýtala v zlom čase ,v žiadnom prípade to nemalo byť viazané na ceny,modrých dog na Slovensku je málo a o všetkých viem,tak sa snažím zostať v obraze,nechcela som sa ťa ani v najmenšom dotknúť,ide len o to,aby sa mali dobre :lol:

Ďakujeme, dúfam, že sa budeme mať veľmi dobre na dlhé roky :smile:
Airon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Gemer

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod aponi » Pia 07.01.2011 18:50

Bohužiaľ nemám jeho fotky,ale poviem nech mi nejaké pošlú,za mesiac sa kadečo zmenilo,už začínajú naberať taký dospelácky výraz :james:
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod 284626 » Pon 10.01.2011 13:32

Prosim Vas nevie niekto o steniatkach ND na predaj?
Dakujem.
284626
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Gogál » Pon 10.01.2011 14:19

mohol by si prosím niečo viac, akú máš predstavu, aspoň farbu, lebo toto je široký pojem a ešte dúfam že sa bavíme o ND s PP
Gogál
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 158
Bydlisko: Liptov

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod 284626 » Pon 10.01.2011 14:38

Modra farba by bola najlepsia.Je mi to v podstate jedno ci ma papiere alebo je len cistokrvna.Nechcem ju na vystavu ani na chov len pre radost.
284626
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Gogál » Pon 10.01.2011 17:23

takže...... jedno to vôbec nie je, či má PP alebo nie, ale o tom tu už bolo veeeeľa povedané, tak to nebudem komentovať, snáď len toľko že čistokrvná ND bez PP neexistuje a ja ti takú ani nebudem núkať z pochopiteľných dôvodov.
Čo sa týka ND modrej s PP, momentálne na SK nie je žiadny vrh,zatiaľ viem že plánuje nakrývať na jar (cca vo februári) chovateľka v CHS Yvanaea aponi a CHS Katharine Dumarey tiež na jar, ale neviem kedy a ešte CHS Fatradog.
Momentálne sú šteniatka v CZ - pozri tu: http://www.nemecka-doga.cz/index.phtml?page=kryti v HU: http://www.lean-on-me.eu/puppies_ger.html
v Taliansku - CHS Della baia Azzurra:http://www.baiaazzurraalani.com/cucciolate.htm v D - CHS: http://www.doggenwagner.de/deutsche-dogge_welpen.mvc určite aj inde o čom neviem, to som len tak na rýchlo čo mám v hlave, treba popozerať po nete.
Pri rozhodovaní a výbere želám veľa šťastia.
Gogál
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 158
Bydlisko: Liptov

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod 284626 » Pon 10.01.2011 19:07

Mohol by som vas poprosit aspon o uplne strucne opisanie havinka s PP a bez preco papieroveho a nie bez rodokmena.Budem hrozne vdacny vobec sa tomu nerozumiem.Dakujem
284626
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod Gogál » Pon 10.01.2011 20:02

úplne stručne sa odpovedať nedá, je strašne veľa dôvodov prečo z PP, nájdite si čas a niečo o tom prečítajte na nete vo Vašom vlastnom zázjme, týchto informácii je fakt veľa a možno Vám pomôžu vo Vašom rozhodovaní.
Gogál
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 158
Bydlisko: Liptov

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod bubka » Pon 10.01.2011 20:19

284626 píše:Mohol by som vas poprosit aspon o uplne strucne opisanie havinka s PP a bez preco papieroveho a nie bez rodokmena.Budem hrozne vdacny vobec sa tomu nerozumiem.Dakujem


skus si prestudovat tuto temu, je tam toho o PP a bezPP naozaj dost, snad ti to pomoze vytvorit si na to nazor :smile: viewtopic.php?f=30&t=1923
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Poslaťod 284626 » Uto 11.01.2011 10:25

DAkujem
284626
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI