Pudel / Caniche (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod Bobicek5 » Pon 08.10.2007 23:10

Ano, foto som pridala este na zaciatku temy, ale ako vidim, dnes sa nezobrazuje :ua:
Bobicek5
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Poslaťod Sirík » Uto 16.10.2007 20:55

nezobrazuje sa lebo je zrusena jedna stranka kde sa davali fotky a tak vsetci co robili cez tu stranku...no su bez fotiek
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod LiENKA » Str 20.02.2008 17:47

Ja mam trpazličiu apricotku (: v decembri oslávila 15tku. Zatiaľ sa jej darí veľmi dobre, len keby menej chrápala.
Obrázok
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Pudle

Poslaťod MisheliQ » Str 20.02.2008 18:28

A takto vyzerá tá malá fešanda, kamoškina sučka, Channel...
ObrázokObrázokObrázok
nie sú to avšak aktuálne fotky, pretože pred mesiacom ju dali vystrihať úplne, aby jej narástla kučeravá srsť..ktorú už má, presne takú tú typickú pudlikovskú...krásnu :D
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Pudle

Poslaťod Bibiana » Str 20.02.2008 21:40

Občas stretávam veľkého (to je že královský, či nie?) bieleho pudliaka.. Je to výstavný kúsok, čo som počula aj úspešný, no na môj vkus má trošku nespoločenskú povahu, štekal na nás a vrčal a ziapal ešte hodnú chvíľku potom čo sme prešli okolo (asi sme sa mu nezdali dosť nóbl :lol:).. Tak ďakujem pekne :nie:
A kamarátka má 13ročnú kríženku pudla, to je nádherná milá pojašená stvora :smile: Mám aj foto keď bol Falu ete pipik tak nascanujem a pridám :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pudle

Poslaťod Sirík » Str 20.02.2008 23:04

noo kazdy psik ma inu povahu nie kazdy je taky isty..niektore uplne milucke a ine agresivne az hroza..vlastne skusenosti
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Re: Pudle

Poslaťod Bibiana » Str 20.02.2008 23:07

To je samozrejmé :no: Vôbec som tým nemyslela, že sú všetci pudloškovia zlí.. Písala som o konkrétnom jednom..
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pudle

Poslaťod Sirík » Str 20.02.2008 23:45

jasne viem :smile: ja poznam jedneho kokrspaniela co hocikedy ked ho napadne tak ta uhryzne ale myslim ze to je tym ze je rozmaznany
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Re: Pudle

Poslaťod Bibiana » Str 20.02.2008 23:49

Hahaha, tak koker je prípad sám o sebe :heh: Suseda má kokeršpaniela a ten keď je rozrušený (či už s tým, že ide iný pes, alebo jej manžel alebo deti sa vracajú domov) tak začne trhať všetko naokolo.. Normálne zakusne do vodítka, resp. do ruky a nervačí.. Ale nie na toho psa ale na vodítko a ruku paničky :pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pudle

Poslaťod zeane » Štv 21.02.2008 10:55

No, ja poznam pudlov niekolko - samozrejme jednu prdlivku mam doma a ta je sice spociatku nedoverciva, ale ked sa zoznami tak pri stretnuti je to ta najvacsia kamoska ktoru v psom svete mate... Ovsem pozor je to "lady" a tak vobec nie je lahke ziskat si priazen... Vobec vacsina pudlov sa chova takymto sposobom - kym vas nepozna tvari sa ako spravny slachtic (nufak na opacnu stranu a neexistujete, alebo vas preventivne vysteka aby ste si nedovolovali) a potrebujete dost trpezlivosti aby ste tento postoj zmenili. Ovsem ked vas zaradi na svoj zoznam spriatelenych, tak by vam dal aj svoj najmilsi tenisak. :jupi: Aby ste mu ho hadzali... :lol:
Na druhu stranu poznam (nastastie len jedneho) trpaslicieho pudla ktory by bol ochotny na vas na fleku zautocit len keby nebol tak pevne drzany na vodzke... :plac: Je to smutne, ale je nesocializovany, rozmaznany a nevychovany. Ale to sa stava pri kazdom plemene. :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Pudle

Poslaťod archelsa » Pia 14.03.2008 23:49

www.archels.szm.sk
stránka o jednej super malej pudličke a ešte menšom westíkovi :lol:
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Re: Pudle

Poslaťod Rehssi » Pon 21.07.2008 16:09

tu je stranka mojho pudlika www.gogo.weblahko.sk
Pudlika si neviem vynachvalit, urcite tomuto plemenu zostanem verna. Patria medzi najinteligentnejsie plemena vobec, preto su tak casto vyuzivane v cirkuse, ohromne lahko sa cvicia. Ani moj Joffko nezaostava, na cvicaku bol vzdy medzi prvymi, co pochopili novy povel :jazyk:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Pudle

Poslaťod zeane » Uto 05.08.2008 7:24

len tak - vďaka diskusii v inej téme ma napadlo, že amíci sú všetkého schopní a vypísala som do :google: slová poodle a merle...
http://www.clanofthepoodle.com/merle.html

myslíte si so mnou, že tí ľudia nie sú normálni? :pac:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Pudle

Poslaťod Fraga » Uto 05.08.2008 7:34

Zean nie, nie sú to isté si myslím o merle (tigrovaných) jazvečíkoch :pac:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pudle

Poslaťod Bibiana » Uto 05.08.2008 12:33

Nejakí sú tí pudloši špinaví.. Vytiekol na nich atrament či jako?
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI