Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Str 04.04.2018 18:43

Na lepenie je myslím už v 9 mesiacoch dosť neskoro.

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Str 04.04.2018 20:08

S chovatelom v kontakte nie si, ze ti neporadil alebo nevysvetlil pri kupe? Mozes pridat fotku, lebo ze by az tak stali :nwm:
Ak je prezubeny, uz je prakticky zbytocne usi lepit. Ale naozaj by ma zaujimala ta fotka, v akom stave to je

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 11:29

Ďakujem, počkám teda na ďalšie informácie

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 11:35

wegamizi píše:Ďakujem, počkám teda na ďalšie informácie
Prílohy
IMG_20180330_193616.jpg
Asi takto ;-)

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 11:41

Ou. Tak toto uz pravdepodobne dolu nedate :ua:
Skoda, ze si sa nepytala skor a fakt, toto ti mal chovatel vysvetlit. Ale je aspon jedinecny :smile: Odkial mate hafana?

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 11:44

Viete co ma zaujima? Predtym sa bradacom kupirovali usi a teraz je tu jedinec, ktory ich ma tak prirodzene a to ma byt problem? :angel: Podla mna by to mala byt vyhoda! :heh:

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 11:48

Keby boli kupirovane, tak umerne k hlave, nie taketo plachtaky". A ano, mas pravdu v istom slova zmysle. Predtym sa od tych psov ocakavala pevna chrupavka, aby po kupiracii usi stali, teraz od nich chceme chrupavky tensie, aby sa usi sklopili

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 13:18

Nyssa píše:Ou. Tak toto uz pravdepodobne dolu nedate :ua:
Skoda, ze si sa nepytala skor a fakt, toto ti mal chovatel vysvetlit. Ale je aspon jedinecny :smile: Odkial mate hafana?

Dakujem, mne to v podstate nevadi, vyze ra tak bystro :-), len som nevedela, preco ma niektory bradacik lezate a niektory stojate uska. Ma dobry rodokmen, ale na sutaze chodit nechcem, takze tie uska su v pohode. :-)

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 13:19

pigie píše:Viete co ma zaujima? Predtym sa bradacom kupirovali usi a teraz je tu jedinec, ktory ich ma tak prirodzene a to ma byt problem? :angel: Podla mna by to mala byt vyhoda! :heh:

Presne, aj moj nazor je takyto, pokial clovek nechce chodit po sutaziach, kde si mslim, ze je predpisana vyzaz :-)

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 13:21

Nyssa píše:Ou. Tak toto uz pravdepodobne dolu nedate :ua:
Skoda, ze si sa nepytala skor a fakt, toto ti mal chovatel vysvetlit. Ale je aspon jedinecny :smile: Odkial mate hafana?

Chovatelka v Malackach, ale psik ma rodicov zo Srbska

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 15:51

Tak v prvom rade ked si kupujem psa isteho plemena viem, ako ma vyzerat. V druhom rade, vystavy s tym nemaju nic spolocne, ak si kupim bradaca, chcem, aby vyzeral ako bradac :no:
A v tretom rade nechcem byt prilis zla, tak uz radsej mlcim.
Nech vam robi radost :ahoj:

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 16:10

Offtopic:
Nyssa píše:ak si kupim bradaca, chcem, aby vyzeral ako bradac

ved aj vyzera ako bradac, len so stojatymi uskami :lol: nejak som tvoj komentar nepochopila, chcela si tym povedat, ze je chyba, ze to neriesili skor, alebo co? vsak je normalne, ze niekomu na tom nezalezi. mne by tiez nie, jedine zeby som investovala vela do psa, z ktoreho planujem mat vystavneho sampiona.

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 17:35

Offtopic: ked ma to nezaujima, neriesim to ani po 9 mesiacoch :no: mna skor zaraza ze si niekto kupi sa a po x mesiacoch je prekvapeny, ze na obrazkoch vyzera inak.
O zvysku by sa tiez dalo debatovat, ale na co?

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 18:28

Offtopic: no, nie každý musí vedieť, že to treba riešiť :nwm:

Re: Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Štv 05.04.2018 22:47

Nyssa píše:Tak v prvom rade ked si kupujem psa isteho plemena viem, ako ma vyzerat. V druhom rade, vystavy s tym nemaju nic spolocne, ak si kupim bradaca, chcem, aby vyzeral ako bradac :no:
A v tretom rade nechcem byt prilis zla, tak uz radsej mlcim.
Nech vam robi radost :ahoj:

Ďakujem za odpoveď. Ale nechápem, prečo ste chceli byť zlá. Veď o nič nejde. Môj psík vyzerá ako bradáč, toto už je druhý v mojej spoločnosti. Ten prvý bol stredný, tento je malý. Moja otázka smerovala k tomu, aby som vedela názory skúsených chovateľov. Vôbec som nechcela riešiť moju pripravenosť pred kúpou psíka. Viem, čo som hľadala a som milo prekvapená. Teda ešte raz ďakujem.
Odoslať odpoveď