Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Str 18.02.2009 14:48

Ahoj,
pozrela som si webstranku, Korocz-Papp nas posudzovala na nasej prvej vystave. Bola velmi mila,inac krasne psy :yes:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod lusillda » Štv 19.02.2009 16:57

Brusu: ta sprava s tymi kosicami bola tebe nie Goodie.takze chodievate niekedy do Ke? napriklad na anicku a tak. keby hej rada by som sa stretla a dozvedela sa nieco viac o tomto plemene. Knihy sa snazia povedat dost ale nikdy to nieje take ako priamo od majitela.
lusillda
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Štv 19.02.2009 20:21

Zajtra budem mať Tašu v KE, máme stretko s bračekom (ráno - predobedom), tak máš možnosť stretnúť 2 australákov naraz. :yes:.Asi skočíme aj na Aničku.
Naposledy upravil brusu dňa Uto 03.03.2009 22:17, celkovo upravené 1
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod lusillda » Pia 20.02.2009 13:09

skoda.ja som musela ist domov,lebo som musela ist k zubarovi.buduci tyzden som tam aj cez vikend,lebo mame krstiny.tak ak by ste sa nahodou isli preist prosim daj mi vediet,velmi rada by som sa stretla.fakt vdaka.
lusillda
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Str 25.02.2009 12:29

Goodie keď sa všetko podarí ako má, tak sa v tej Nitre vidíme :lol: :lol: :lol: . Teším sa. Pred pár dňami sme mali stretko s bratom Fetchom - a ako vajce vajcu sa podobali. Krása. Chcela som aj pofotiť, ale väčšina fotiek sú len sivé šmuhy a vytrčajúce končatiny..nič moc. Z kmpp bude myslím na jar klubová výstava. Chystáte sa?
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Str 25.02.2009 18:32

Ahoj brusu,
chystame sa na vystavu,akurat mi volal Kuris, ze mam zaplatit zapisne a clenske :no: Takze rada ta uvidim, ci uz v Nitre alebo v Remate.
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Ned 01.03.2009 21:02

Nechcem to tu zaplácať...ale musím dať nejaké fotečky z dnešnej vychádzky.Prišli sme ako prasiatka....ale stálo to za to. :ha: :lol: :ha: ObrázokObrázokObrázok
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Pon 02.03.2009 15:35

no pekne :aaa: ,
my sme vcera tiez boli so psiskami vonku,a veruze sme boli aj spinavy, ale na VAS sa nechytáme ani zdaleka.
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Sob 07.03.2009 10:30

No dnes je to ešte horšie - netušila som, že ešte môže byť. Nemám poruke foťák, škoda. Ako cigánsky psík. Pred Nitrou bude po kúpaní chodiť len na vodítku preistotu :lol: :lol: Aj Goodie je taký špindíra? Mojej vôbec nevadí blato, kaluže - ako tank....kamarátka má borderiaka, super psík, to je taký elegán - nemá rád zablatené labky :smile: :smile:
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Ned 08.03.2009 15:52

Hej,
goodie tiež rad skáče do mlák a vaľa sa vo všetkom,takže v takomto počasí to istí vaňa a sprcha. :yes:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod Alexis » Str 11.03.2009 22:27

Chystate sa na vystavu do NR 28 a 29.3? na vystave vidim vzdy len zopar aussi-kov :ua:
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Štv 12.03.2009 9:35

Hej,
ja pridem na vystavu v sobotu 28.3., snad sa nam podari sa pekne odprezentovat :no:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Štv 12.03.2009 18:26

Aj my ideme. Som zvedavá ako sa to malej bude páčiť. :no:
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod brusu » Ned 15.03.2009 17:46

Nacvičujete niečo špeci na tú Nitru?? Ako sa pripravujete Goodie? :ach:
brusu
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 134

Re: Austrálsky ovčiarský pes

Poslaťod goodie » Sob 28.03.2009 10:44

Ahoj,
mna asi trafi od stredy lezim doma,aby som vyzdravela a mohla ist na vystavu, a nic este sa k tomu pridruzela horucka :pac: Takze z vystavy nic nebude,tolke vyhodene prachy :plac:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI