Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 19.04.2018 8:47

Pre pobavenie. Pes vs. umela kacica... Je v tom jazere dlhsie, nez on je na svete. Tento rok ju objavil... A ten strach a zaujem dokopy vypada takto... Sorry za foto, mobilova narychlo :heh:
Prílohy
IMG_5063.jpg
IMG_5063.jpg (134.6 KiB) Zobrazené 3999 krát
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 20.04.2018 14:58

Ja potrebujem pre toho psa valium alebo co. Dnesok je zas taky, ze na chleba natriet... Uplne peckovy. Uplne tichy a to k nam dosla este aj navsteva a tvaril sa jak grof, este si aj zivol pri prichode. Ja tomu psovi fakt nechapem, preco raz tak, raz inak? :plac: Preco dlhodobo nemoze fungovat TAKTO ako dnes :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kellee » Pia 20.04.2018 19:22

ja by som fakt chcela vediet o jemu bezi v hlave :aaa:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 20.04.2018 19:27

Monoskop :heh: Nic ine :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Pia 20.04.2018 19:57

:haha: :haha: :haha:
opľula som monitor :heh:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Elis » Pia 20.04.2018 20:52

i ja :haha: :haha:

me zas první, co napadlo byl popcorn
https://youtu.be/I3sKIV6KugA
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kellee » Sob 21.04.2018 10:38

:haha: :haha: :haha: ja som to myslel vazne
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 21.04.2018 11:45

Aj ja. Vcera tam mal proste monoskop :heh: Inokedy tam ma to, co poslala Elis. Nahodne chovanie, resp. pukance dopukali vcera. Vecer nasypali nove, som ho mala spat :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Slausa » Sob 21.04.2018 15:00

:heh: Toto
Prílohy
tenor.gif
tenor.gif (26.33 KiB) Zobrazené 3849 krát
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 21.04.2018 18:15

Ono, nech je ten pes aky chce, ja presne viem, preco k nam dosiel. Pozorovat ako sa hraju tito dvaja... Ta rovnocennost supera, to by s fundlom to dieta nikdy nezazilo = niekedy aj vyhrat a ze davaju do toho obe strany naozaj vsetko :heh: Ich hry su este lepsie hadam ako ked sa ja hram s tym psom. Pes nema taky respekt a dieta pred tymto psom respekt nikdy nemalo :haha: Dokazu si odpustit ci kusanec alebo slapnutie na nohu, pokracuju v hre, len kazdy zvreskne svoje au. Moje dieta sa tak nikdy nehralo s dietatom ako sa hra s tym psom :ha: Od deti boci, s tym psom sa zahra kludne dve hodiny a ten pes to vydrzi :haha: Spolu si lahnu do travy a valaju sa, dotykaju hlavami... Neviem kto sa opici po kom, nikdy som nevidela zaciatok :heh: Ale kedze ked trham travu korytnackam, pes opakuje a trha travu, tak predpokladam, ze zacina maly a pes sa prida :heh: Maju fakt krasny vztah, ja s tym psom taky vztah nemam :joint: On toho psa fakt miluje :lol: Len im to nesmiem pokazit a napr. vstat, lebo to pes dieta necha tak a ide ma sledovat :heh: Skoda, ze tak nevisi na tom dietati ako visi na mne. Ale aj tak, je to druha osoba v jeho psom vesmire, ktoru akceptuje a ma rad :yes:
Prílohy
IMG_9773.jpg
IMG_9709.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Snezienka123 » Sob 21.04.2018 20:30

Krásne, takí kamoši do pohody s kopou srandy :jop:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 21.04.2018 20:47

Hej :yes: S velkym psom sa toto proste neda. Fyzicky ten pes premoze dieta aj takyto maly, ked ma vyhodnu poziciu :heh: Velky pes, uz obycajne stena je vahovo rovnaka kategoria s dietatom a dieta uz nema sancu :joint: A dieta predsa rado vyhrava, ak nikdy nevyhra, strati zaujem, ale to psovi nevysvetlis :joint: Je to iny level proste. Ja taka mala som tiez mala radsej na hru tych malych psov ako velkych. Aj ked velki ma fascinovali, hrali sme sa aj s nimi, ale to bolo viac sramov ako vitazstiev :haha:
Zere mi to nervy, ale prinos v nasej rodine rozhodne ma. Len si to musim prilis casto opakovat, aby som ho nezabila :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Sob 21.04.2018 21:20

zlatí sú :smile: :jop:
Elis, ten popcorn :heh: :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 24.04.2018 4:50

Ale tak jednu vec sa naucil docela spolahlivo za tie roky. Chodit navolno. Ja uz by som ho navolno vzala kludne aj k dialnici :heh: Som si tak uvedomila, ze kedysi som musela mat voditko, pre istotu, bez neho fakt nikde. TEraz uz zas nenosim. A kludne s nim prejdem popri hlavnej, kde mi na zaciatku robil uplne CENSORED, tikal so sebou, vzdy ho zadrzalo voditko bud vpredu alebo vzadu, bal sa kazdeho prejdeneho auta a zvuku a u nas na ulici som sa bala, ze s voditkom mi skoci do auta a chodila som po uuuuplnom krajicku, aby voditko nedociahlo k autu, ani keby pes vyskocil a napol voditko (bo ked je maly, voditko je k zemi dlhe a jemu skakanie ide dobre :haha: )
A pojde na pod noz som sa rozhodla. Chcem vyskusat kastrovaneho psa, ak mi prestane blvat po vylizovani staniek doma, tak to za to stoji. Tym ma fakt rozculuje, keby bol sposobny a hadzal to na dlazku, ktora je na to usposobena, tak OK, ale nie sme doma a on to kludne vylozi na gauc :prd: Princeznicka, a vedla toho si lahne :blee: Takze som chcela dat v lete precalunit gauc, ale pockam este na tu kastraciu a gauc pride na radu az potom :haha: :haha: :haha:
Ja uz fakt nikdy maleho psa :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod akuk » Uto 24.04.2018 5:32

pigie píše:Pozorovat ako sa hraju tito dvaja...:

:jop: tiez to lubim na vnucke sledovat :hi: no tam je vahovo problem, kto z koho :joint: ked je Taja z domu, najviac si oddychne pes :heh: :angel:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI