Americký staffordšírsky teriér / American ... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 11.08.2008 8:15

No moja veterinarka ma odhovorila, ked som s kupirovanim za nou dosla ked mal Tyson 2 mesiace ... tiez mi ho neksupiruje a ratam, ze ani teraz ked ma v podstate zdravotne dovody na to ...
Tak uvidim, mam zopar vytipovanych, co odviedli celkom dobru pracu, tak verim, ze sa podari aj u Tysona.

Inak budes lepit? My sme vobec nelepili, zasa kamaratka co ma Tysonovu sestru lepila a popravde, je to viditelny rodiel, Tabitka ma nadherne sklopene ucho do ruze presne podla standardu .... tak teraz uz si myslim, ze to lepenie ozaj prinasa ovocie.
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Ninuliatkooo » Pon 11.08.2008 13:20

Ahoj. Ja som sa sem zaregistrovala na základe Mirkinho popudu :lol:
Tiež rozmýšlam nad kupíraciou, ale nič nie je isté, pretože mi bolo odporučené počkať, kým sa mu trochu vyvinie hlava... Uvidíme ako to dopadne...
My si ideme pre hafana teraz v sobotu 16.08. do CHS RED TORR, odkiaľ Bruno pochádza. Máme aj vlastné stránky, keby ste chceli pozrieť - www.amstaffbruno.wbl.sk

Tatianka - :fizel:
U mňa jednoznačne vyhráva Betty. Perfektné rovnomerné sfarbenie určite ocenia rozhodcovia :yes:
Ninuliatkooo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 11.08.2008 17:07

Mirka & Tyson píše:No moja veterinarka ma odhovorila, ked som s kupirovanim za nou dosla ked mal Tyson 2 mesiace ... tiez mi ho neksupiruje a ratam, ze ani teraz ked ma v podstate zdravotne dovody na to ...
Tak uvidim, mam zopar vytipovanych, co odviedli celkom dobru pracu, tak verim, ze sa podari aj u Tysona.

Inak budes lepit? My sme vobec nelepili, zasa kamaratka co ma Tysonovu sestru lepila a popravde, je to viditelny rodiel, Tabitka ma nadherne sklopene ucho do ruze presne podla standardu .... tak teraz uz si myslim, ze to lepenie ozaj prinasa ovocie.
uvidim este ako bude podla situacie,ak budu uska pekne nebudem kupirovat,a co sa tyka lepenia velmi zalezi ako to eto urobi,sucke som nelepila iba masirovala,ale psovi som musela do rulicky davat,toho vsak kupiroval iny veto,pevne verim ze kupirovat nebudem musiet,uska vyzeraju spravne nesene takze uvidim :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 11.08.2008 17:09

Ninuliatkooo píše:Ahoj. Ja som sa sem zaregistrovala na základe Mirkinho popudu :lol:
Tiež rozmýšlam nad kupíraciou, ale nič nie je isté, pretože mi bolo odporučené počkať, kým sa mu trochu vyvinie hlava... Uvidíme ako to dopadne...
My si ideme pre hafana teraz v sobotu 16.08. do CHS RED TORR, odkiaľ Bruno pochádza. Máme aj vlastné stránky, keby ste chceli pozrieť - http://www.amstaffbruno.wbl.sk

Tatianka - :fizel:
U mňa jednoznačne vyhráva Betty. Perfektné rovnomerné sfarbenie určite ocenia rozhodcovia :yes:

ahoj a vitam ta na fore :smile: tak aj Baccardi je pekna ibaze si ju nechava chovatel,tak druha volba Betty Boop,tiez uz sa tesim ,cez vikend ideme pre nu :1:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Lorima » Pon 11.08.2008 17:17

Ninuliatkooo & Tatiana >> tak keď už budete mať doma babatká,tak sa tu potom pochválte. Môžete aj fotečky hodiť.. :jazyk: Ja vám budem len tíško závidieť... :plac: :5:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 11.08.2008 17:24

urcite nieco pofotim,zatial aspon fotecka vo veku 4 tyzdne,urcite je uz baculka z Betinky :smile:ObrázokObrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Lorima » Pon 11.08.2008 17:26

Jeee!!!Krásavica!!!!! :aplause: :love: Aj ja cem už babatko..... :plac:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 11.08.2008 17:36

vsak sa dockas,a vyber si dobre :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Lorima » Pon 11.08.2008 17:38

Ďakujem.Budem sa snažiť,len dúfam že mi to aj vyjde... :lol:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Ninuliatkooo » Pon 11.08.2008 19:28

Lorima píše:Ninuliatkooo & Tatiana >> tak keď už budete mať doma babatká,tak sa tu potom pochválte. Môžete aj fotečky hodiť.. :jazyk: Ja vám budem len tíško závidieť... :plac: :5:



No ja mam strááášne veľa fotečiek na osobnom webíku, ale také čo mi prirástli k srdiečku -
Od miminka k staršiemu :no:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

TATIANA, ĎAKUJÉM :lol:
Aj ja už sa strašne teším, akurát dnes mi písal chovateľ, že Bruno je riadny lump a že potrebuje tvrdú ruku :fizel:
Dúfam, že to nebude až také zlé, ale zľakla som sa :ach:

// Používaj tlačidlo UPRAV
/ Bibiana
Ninuliatkooo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Uto 12.08.2008 6:43

Cauky holky :no: , tak ako sa nam to tu perfetkne rozbehlo super super :jop:
Betinka aj Brunko su prekrasni, to obe viete vsak, xixi, mne sa fakt cim dalej tym viac zacina pacit aj izabel, cervena, zlata farba amstaffa (aj ked ako sme sa s Ninkou dozvedeli, je dost problematicke urcit pri steniatku rozdiel v tychto 3 farbach) ...

Tatiana - nemyslela som lepit po kupirovani, ale lepit uska aby boli do ruze .... ako to je po kupirovani? Treba uska masirovat, aby sa postavili? Alebo ich aj lepit? Teeda popravde, o masirovani som vedela, ale o lepeni ee...hypermangan pomaha?Ten by sa este dal zohnat, skoncila som FChPT tak nejakych znamych snad este mam, xixiixix....
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Uto 12.08.2008 12:14

jaj aj som si myslela ze to asi do ruze,no da sa rulickovat,ale to uvidim,a po kupirovani som masirovala usko aby spevnelo,a hypermangan rychlejsie vyhoji a dezinfikuje zaroven,co sa tyka tych farieb je to dost tazko,izabel je uplne plava,zlata moze byt svetla az zlta,no a cervena ma asi najviac odtienov :smile: mne sa v podstate pacia vsetky farby ale vzdy som chcela zlatu sucku a az teraz mi to vyslo,no a po vzhliadnuti foteciek Brunka a jeho surodencov :ach: zeby este aj psik mohol byt,ale to by bolo naraz privela starosti a manzel :zz: takze uvidim ako Betty sa ukaze po case :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Uto 12.08.2008 12:18

Ninuliatkooo píše:Aj ja už sa strašne teším, akurát dnes mi písal chovateľ, že Bruno je riadny lump a že potrebuje tvrdú ruku :fizel:
Dúfam, že to nebude až také zlé, ale zľakla som sa :ach:


To sa nemusis bat,ihned nastol disciplinu,on ked nebude mat svojich surodencov aby do nich rypkal sa ukludni,aj ked je pravda ze su amstafici temperamentni,da sa to zvladnut v pohode,a Brunko je maly macko sladky :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Ninuliatkooo » Uto 12.08.2008 17:11

Mirka & Tyson píše:Cauky holky :no: , tak ako sa nam to tu perfetkne rozbehlo super super :jop:
Betinka aj Brunko su prekrasni, to obe viete vsak, xixi, mne sa fakt cim dalej tym viac zacina pacit aj izabel, cervena, zlata farba amstaffa (aj ked ako sme sa s Ninkou dozvedeli, je dost problematicke urcit pri steniatku rozdiel v tychto 3 farbach) ...

Tatiana - nemyslela som lepit po kupirovani, ale lepit uska aby boli do ruze .... ako to je po kupirovani? Treba uska masirovat, aby sa postavili? Alebo ich aj lepit? Teeda popravde, o masirovani som vedela, ale o lepeni ee...hypermangan pomaha?Ten by sa este dal zohnat, skoncila som FChPT tak nejakych znamych snad este mam, xixiixix....



XIxi. Si myslím, že pre každého je ten jeho psík najkrajší, či už je izabelový, červený, čierny, alebo aj ružový :heh:
Inak ja si myslim, ze Brunko ma tiez v PP izabelova, aj ked teraz uz vidiet, ze je zlaty... Ale ked sa narodil, vyzeral všelijako, len nie zlato a to aj prve 2 tyždne bolo take podivne sfarbenie :nwm:
Ale žily mi to nejako netrhá...

Ja som tušim videla, že kupirovane uška sa tak "vyviažu" hore, resp. spevnia obväzom alebo gázou alebo čo to bolo... Neviem sice čo je hypermangan :heh: ale mirka mi to určite na najbližšom stretku (alebo možno aj tu) vysvetlí :jop:
Ninuliatkooo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Ninuliatkooo » Uto 12.08.2008 17:16

Tatiana píše:
Ninuliatkooo píše:Aj ja už sa strašne teším, akurát dnes mi písal chovateľ, že Bruno je riadny lump a že potrebuje tvrdú ruku :fizel:
Dúfam, že to nebude až také zlé, ale zľakla som sa :ach:


To sa nemusis bat,ihned nastol disciplinu,on ked nebude mat svojich surodencov aby do nich rypkal sa ukludni,aj ked je pravda ze su amstafici temperamentni,da sa to zvladnut v pohode,a Brunko je maly macko sladky :smile:


No dúfam, že to tak bude :yes:
Pre istotu máme asi 2 tony všeličoho na žužlanie a okusovanie a aj za 3 igelitky hračiek :jazyk:
Inak keď už sme pri tom - ako to mám robiť s hračkami? niekde som čítala, že by mal mať pes vždy len PÁR hračiek, nie veľa, aby ich vedel jasne a zreteľne rozoznať od ostatných predmetov, ktoré jeho hračkami nie sú. Ak má totiž hračiek priveľa, myslí si, že všetko čo je v jeho dosahu je na hranie. :ach:
Máte s tým skúsenosti ? Teraz bezmála nesrandujem - nejakých 25 - 30 kusov hračiek už nakúpených má.
Ninuliatkooo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI