Americký staffordšírsky teriér / American ... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 04.08.2008 17:34

tak mne sa o par dni rozrastie smecka o novy prirastok :smile: pribudne sucka AST z ch.s.Tiann,kto chce kuk na www.tiann.sk ,konecne budem spokojna :ach:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod raky » Pon 04.08.2008 17:54

Tatiana,
tie sučky sú nádherné!!!! Gratulujem k výberu!!! :jop:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Bibiana » Pon 04.08.2008 18:12

Táni, to ale išlo rýchlo :ha: Gratulujem k novému prírastku a prajem veľa zdravia, šťastia a úspechov do budúcna :jop: A heh, budem zas zvedavá, noo ktorá bude tvoja? :hi:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 04.08.2008 18:12

Raky diky,vsak som nevahala ani minutu,som zamilovana :heh:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod julieta » Pon 04.08.2008 18:17

Tani, ja sa tiez pridavam ku gratulacii a tesim sa s tebou.. stenda su krasnucke.... drzim palce do buducnosti s malou babulkou...
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 04.08.2008 18:20

dik Juli,kedze mi nevyslo ponechat si stenika stafbulika aspon si srdce potesim teraz :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod tana » Pon 04.08.2008 18:34

Táni, aj ja sa pripájam ku gratulácii :smile: Fenušky su fakt krásne, tiež by ma zaujímalo či máš už rezervované konkrétne štena...
Nedovolí mi strelit sem moj "od oka" tip, a to je Bonita s jej krásnou symetrickou "lysinkou" na hlave. A možno dalšie dve sestry su o to krajšie, že nie su až tak dokonale farebne zladené.. Tažký výber :no:
I ked ty máš v oku daleko viac vecí ako len sfarbenie, tot moj subjektívny dojem.. No aj tak.. :jop:
tana
Junior
 
Príspevky: 204

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 04.08.2008 20:15

diky,tiez mam predbezne zaujem o Baccardi a druhu Bonitu,kedze majitel rozmysla nad tym ze si Baccardi necha,vsak uvidim,vsetky su krasne :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Grim » Pon 04.08.2008 20:43

:jeah: BONITA :jeah:

ma taky fajny vyraz v ociach
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 04.08.2008 21:54

Tatiana, velmi blahozelam, myslim, ze je uplne jedno, ktoru si nakoniec vyberies, pretoze obidve su uchvatne :smile: :yes: ...
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod raky » Pon 04.08.2008 21:56

nikdy som nebol na plemená typu bull, ale Tatiana ma presvedčila, že si tieto fenečky zaradím, že ako raz by som mohol mať....... :aaa: :yes: :ahoj:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod julieta » Uto 05.08.2008 15:32

mne sa tiez velmi pacia AST? hlavne cisto cierne.....mam slabost pre vacsie plemena, ale trosku sa obavam, ci by som ho zvladla.... neviem, mam voci tomuto plemenu respekt.. aj ked viem, ze tieto plemena ludi miluju, ale co sa tyka vztahu ku psom, tak tam je to asi este horsie ako pri stafbuloch...teda ja nepoznam AST, ktory by sa v pohode vyhral aj s rovnakym plemenom....stafbul je oproti tym AST co poznam anjelik.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Uto 05.08.2008 17:17

Jj, cisto cierne AST su aj moja slabost, mozno pribudne k Tysonovi cisto cierna fenecka, aj ked uplne cierna farba, bez bielych znakov je viac nez vzacna a ojedinela....

K tej povahe, popravde, ani moj Tyson, co bol od malicka socializovany maximalne medzi psami nie je vynimkou, po dovrseni cca 8 mesiacov sme "prisli" o niekolko dovtedy dobrych kamaratov ... cim to je sposobene netusim ... ma fenky a steniatka je super, necha si od nich snad vsetko ... problem pride pri strete s inym psom, najhorsie ak ten iny pes zavrci, to uz Tyson skace a je mela :plac: :plac: :plac: .... dokonca bez rozdielu, ci ide o kamarata, seberovneho psa, dominantnejsieho psa, alebo hoc aj maleho maltezaka....a to uz nehovorim ani o tom,ked je s nejakou kamaratkou a pride iny pes..to je uz "koniec sveta" ... je teraz sice v puberte, tak snad sa nam podari potlacit tieto prejavy :aplause: , uvidime .....
Kazdopadne si nemyslim, ze medzi AST a SBT je v povahe az taky rozdiel, urcite SBT su miernejsi a priatelskejsi k inym psom, ale poznam SBT, co tiez s rovnakym pohlavim byt nemozu .. asi je to najma vec dedicna, mozno aj vychova...netusim ....
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Uto 05.08.2008 19:16

ja uz skusenosti s AST aj APBT mam,tak viem co mozem cakat ,ale ak bude od malicka v svorke ono sa to da,samo urcite nie bez dozoru :no:som trochu smutna lebo dnes mi chovatel oznamil ze Baccardi si necha,takze bud Bonita alebo Betty Boop,tazke to rozhodovanie su vydarene obe :ua:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Uto 05.08.2008 19:50

Tatiana, dam ti jednu prihodu :-)
Ked som nasla steniatka - Tysonkov vrh...nevedela som sa rozhodnut medzi tysonom a ciernym psikom, Tysonovym braskom Jacky...ked uz navela navela sme sa s priatelom rozhodli, ze zoberieme Jacka, volal mi chovatel, ze este mu nemam hovorit, ktoreho som si vybrala, pretoze on sa rozhodol jedno stena z vrhu nechat ... na druhy den mi zavolal, ze si nechava Jacka, takze ja automaticky som brala Tysona....ked sme dosli pre tysonka, chovatel vravi, ze hned po nas si pride po toho cierneho psika nejaky Cech....ja pozeram, ze ako to .. ale nepytala som sa nic, jasne, ze som mala oci uz len pre Tysonka...o nejaky tyzden na to, sme sa dali dokopy majitelia steniatok s Tysonovho vrhu co sme na SR a v CR ... a Jackov majitel hovori, ze jemu mesiac pred kupou Jacka zomrel jeho amstaff, na vlas rovnaky ako Jack, ked zbadal maleho Jacka, musel ho jednoducho mat :-))) ... viem, ze jeho Jack urobil velmi stastnym, presne tak ako Tysonko nas, a ze tak to jednoducho malo byt ... osud.....mozno tak je to aj u vas :-)))) ... fiii ako som sa rozpisala :pac:
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI