Americký staffordšírsky teriér / American ... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Uto 10.06.2008 17:11

dve stenula sli do Ceska,jedno zostalo na Slovensku ,psik absolvoval sice vystavu Eurodog show ale neuchovnili ho ,je to skoda ,stenata v Cesku su domaci maznacikovia,teda uz teraz postarsi :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 23.06.2008 18:00

4 Tatiana: Jj, to je skoda :-( ... myslim, ze najma pre chovatela to je celkom pekne zadostucinenie, ked vidi ako sa steniatka z jeho chovu podielaju na dalsich chovoch :-)))) ... ja som celkom zvedava kam to dotiahneme s Tysonom :no: :ach:
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 23.06.2008 21:47

ja si myslim ze bude v pohode,je fakt vystavny kus :jop:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re:

Poslaťod tornado » Uto 24.06.2008 14:14

Ja mam amstafa s PP, ma 3 roky.Je zlatej farby, uchovneny, vycviceny v kynologickom klube.Je to najlepsi priatel, akeho mozes mat.MAMINU presvec, lebo aj ja som taka mamina a je to moj milacik, s ktorym chodim kazdy tyzden na cvicisko atd
PitBull píše:toto je super bojové plemeno....

no len pre správnych majiteľov... ak by sa dostal k slabému cvičiteľovi... dopadlo by to s ním zle... (myslím majiteľa) :ha: :ha:
tornado
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Uto 24.06.2008 14:22

4 tornado: Suhlas absolutny, inak meno mojho amstaffa v PP je "Tornado Junior Szalai" :jop: :lol: .... mas foto Tvojho psika? Z akej je CHS?
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Lorima » Pia 04.07.2008 16:43

Ahojky. amstaff je strašne krásny pes.Chcela som sa spýtať,či máte niekto skúsenosť s polskou chs Florida..? :hi: :aaa:
Ak áno,napíšte mi prosím na mail- lorima.carrera@gmail.com .Ďakujem
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Sob 02.08.2008 22:01

4 Lorima - ja myslim, ze Florida je viac nez ok, co sa tyka do spolahlivosti a ochoty, ale tiez pokial ide o exterier ci zdravotny stav steniatka, zalezi od spojenia rodicov....
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Ned 03.08.2008 20:18

prave vazne uvazujem nad kupou stenulata AST,zatial mam tip v Cesku,zaujimavy PP,planuju krytie na jesen,takze pouvazujem,uz je najvyssi cas rozsirit smecku o amstafika znova po rokoch :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Grim » Ned 03.08.2008 22:31

AST je asi jedine plemeno z bojovych psov ktore sa mi paci (sice este aj Bfila) aj ked mam s tymto plemenom len velmi smustnu skusenost... :plac: susedia ho mali ale za velmi :censored: skusenosti ho uz nemaju...

inak mirka - Tyson je uplne najsambobovejsi pes...fakt krasa... to by chcelo nejaku peknu galeriu
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Bibiana » Ned 03.08.2008 22:44

Tuším to máš celé nejaké domýlené, bojový pes neexistuje, takže vo co go? :no:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Grim » Ned 03.08.2008 22:47

SRY, ako by som to mal nazvat? bojovo vyzerajuce psy? ono je to taka specificka skupina... ale nechcel som tym nikoho urazit :ahoj:
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Tatiana » Pon 04.08.2008 13:42

ovela krajsie je psiky typu bull nemyslis?bojove plemena nie su :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Grim » Pon 04.08.2008 14:25

zas to nemozte brat tak doslova... je to uz take ustalene slovne spojenie ktore stratilo ten pravy vyznam... ale aj v zakonoch a ustanoveniach sa tiez pouziva charakteristika "bojove plemena spov"

ale to nic na tom nemeni ze su krasne...
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 04.08.2008 14:52

Grim, viem, ze si pouzitie slovneho spojenia nemyslel zle :-) , akurat, ked sa odvsadial pocuva, ze to bojove plemeno toto a to ono, tak to uz cloveku ide hore krkom...

Btw. dakujem za Tysonkovu pochvalu, kiez by boli toho nazoru aj rozhodcovia :-), Tysonko tu galeriu nema, ma web stranku a ta mi zabera mnozstvo casu, takze nad galeriou tu som zatial nerozmyslala :ua:
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Americký staffordšírsky teriér

Poslaťod Grim » Pon 04.08.2008 17:19

:lol: verim ze ta to irituje... tak ako mna ked idu ludia a hovoria na nasu Dany ze pekny labrador ale ze nech ho dame ostrihat :pac:

my sme mohli mat hned u susedov takeho AST ale ten :censored: sused nevedel rozdiel medzi Sterierom a Sbullterierom... staford ako staford ....mali uz jednu staru bullterierku a tak kupil dalsiu... ta terierka mala asi 3 mesiace a uz bola vyssia ako bullterierka a tak sa mi zacal stazovat ze ju asi da prec... tak som tu na tomto fore nasiel v teme mylsim ze "rozpoznavanie plemien" ze aky je rozdiel medzi Sterierom a Sbullterierom... na dalsi den som mu to doniesol pekne vytlacene na papieri.... a vtedy ma skoro rachlo co mi povedal... ze uz je to aj tak jedno, ze on ho odstrelil v pivnici a uz ho aj pochoval... :pac: :censored: :censored: :censored: :pac:
a taky pekny bol... take nieco ako je Tyson ale s oranzovymi skrvnami... normalne mi v prvom momente nedocvaklo ze co to povedal... keby som to vedel ze on je taky debil tak si tohu sucku od neho zoberiem, alebo aj kupim a nejaky novy domov by sa mu hadam nasiel (bo ja uz mam dost psov)... ale nedokazem pochopit ako to mohol spravit ked to bolo este steniatko... :nono: :plac:
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI