Bígl / Beagle (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod Silwuska » Pon 29.10.2007 14:06

Bez srandy??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod lusy » Pon 29.10.2007 14:23

Úlfheidr píše:vraj uz dostat taky nasadec na vysavac na vysavanie ziveho psa :oo:


ako v zmysle, uz ho mas dost, tak prec s nim a zapnes vysac a vcucne ho to??? :heh:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 29.10.2007 14:25

bez srandy, mojej tete to raz ktosi ponukal v obchode. normalne to das na hadicu, das slaby vykon a mas povysavaneho a nervovo zruteneho psa :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Pon 29.10.2007 14:33

:oo: tyyyyyyy vole....lusy...to chcem vidiet jaky vysavac by si musela mat na to tvoje hovadko :heh:

Inak ako to by som ho musela zabetonovat po kolena do betonu, aby som na nom mohla nieco take pachat... :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Jack » Pon 29.10.2007 15:02

aj ja rozmýšlam nad kúpov bígla do bytu ... Len si musim naštudovať všetko o čistote... Ako zabrániť aby mam hryzol nabytok ,, aby vydrzal v noci bez čurania ako často chodit snim von atd ........ Mamu by asi porazilo keby nam dohryzol koženú sedačku alebo niečo iné :ha: :ha: byt preriadujeme kazdy rok :smile:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 29.10.2007 15:07

Úlfheidr píše:vraj uz dostat taky nasadec na vysavac na vysavanie ziveho psa :oo:


taký vysávač by bol dobrý aj na mojho pesana :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Pon 29.10.2007 15:14

Jukel sak ty mas dvoch biglov, ne?? ci to som zas mimo?? :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Jack » Pon 29.10.2007 15:17

hej mám ale nie doma :smile: byvaju 7 Km odomna :plac: :plac:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Jack » Pon 29.10.2007 20:14

Začali už pĺznuť vaše bígle ????? Aké kefy používate ???
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod Aris » Pon 29.10.2007 20:33

Aj ja si myslím to čo lusy, ze kazdy pes je vhodny do bytu ak je o neho riadne postarane
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod marty » Uto 30.10.2007 15:10

jukel píše:aj ja rozmýšlam nad kúpov bígla do bytu ... Len si musim naštudovať všetko o čistote... Ako zabrániť aby mam hryzol nabytok ,, aby vydrzal v noci bez čurania ako často chodit snim von atd ........ Mamu by asi porazilo keby nam dohryzol koženú sedačku alebo niečo iné :ha: :ha: byt preriadujeme kazdy rok :smile:


no nad tym som rozmyslal uz aj ja..ale myslim ze to by taky problem nebol..naucim ho ze nemoze ist do obyvacky a so sedackou sa nic nestane :lol:
marty
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Poslaťod Rika » Uto 30.10.2007 15:57

Bígl je do bytu vhodný, pretože potrebuje byť neustále v kruhu rodiny, no treba si to najprv dobre premyslieť, či naozaj bígla. Ak áno, netreba zabúdať na to, aby mal dostatok voľného pohybu (časté a hlavne dlhé prechádzky na voľno) a taktiež sa mu treba neustále venovať, musí mať neustále zamestnanie inak sa z neho stane naozajstný demolátor.

A s tou sedačkou?... ak sa chceš tomu vyhnúť, vstup do obývačky môže mať povolený, ale na sedačku nie.
V tom aby neničil veci, ktoré nemá u mňa pomohli kosti z byvolej kože, bohužiaľ kupujem len tie obrovské pre NO, lebo ostatné má za pár minút schrúmané a tak to nemá žiadny účinok. Má už 2 roky a musím jej ich dávať stále, pretože akonáhle nie je zamestnaná, hľadá čo by vyviedla, zničila. :hi: :heh:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Saba » Uto 30.10.2007 16:22

jukel:
hej mám ale nie doma byvaju 7 Km odomna


A jak casto chodis za nimi??
Saba
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava

Poslaťod Rika » Uto 30.10.2007 17:02

Toto je krásna ukážka toho, ako sa dá bígl vycvičiť. Na druhom videu je krásne vidno, ako ju pre chôdze pri nohe perfektne sleduje, celý čas sa jej pozerá do očí - teda až na tú 1 sekundu, čo skloní nos k zemi :hi: :smile:

K týmto videám som došla tak, že mi táto baba napísala ohladom agility (tiež sa tomu venuje) a ja som si kukla jej web. stránku, na kt. mala videá nie len z agility, ale aj dogdancingu.

http://www.youtube.com/watch?v=sEA2Nvx47aI
http://www.youtube.com/watch?v=BUe5Xsn7heU
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Jack » Uto 30.10.2007 19:33

sobota , nedeľa a dekady cez týždeň :plac: :plac:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI