Foxteriér hrubosrstý / Fox Terrier Wire (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Uto 15.07.2008 21:36

Nevadí, vidím, že si troška pomätená. :heh: Nič si z toho nerob. A aj mne sa stáva, že som už mala bradáča. Ale som potom vysvetlila, že to je foxteriér. :smile: A tie šteňatá sú úplne super! Farbou po mopsovi, veľkosťou a povahou po foxíkovi. Ba mám niekedy pocit, že majú v sebe extra dávku foxteriéra. :lol:
A popravde...Posledné týždne som aj rozmýšľala, že si raz zaobstarám erdelteriéra. :smile: To je ako veľký foxteriér...S pár odlišnosťami, samozrejme.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Str 16.07.2008 13:24

noo my mame kamaratku erdelku taka este rocna zlata je mi vzdy tak smiesno ked sa stretnu :haha: su jak kopie ..velka a mala.. :haha: a ked sa salia velmi vtipne.. :aaa: my byvame v presove a viem len o troch erdeloch ze tu su.. :ua: malo ich je..nasa kamoska je az z ceska...aj ja by som niekedy chcela.. :no: a foxikov som videla tiez len troch..jeden taky cavargos furt si spaciruje kade-tade:Da ma taku srst zanedbany je.. :ua: keby ze to bola fenka uz by som ju schmatla no len tak k mojmu divochovi .. :lol:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Štv 17.07.2008 14:54

Ja mám foxteriérku sučku, by si možno aj s tvojím rozumeli. :lol: Škoda, že si tak ďaleko, by sme sa mohli stretnúť s hafanmi.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Štv 17.07.2008 20:45

no to by boli kamosi ..hmm to by bolo pekne stretko.. :no: by sa vysantili az az aj jeden aj druhy maju vela vela energie :smile:jooj fakt skoda ze tak daleko..to Dvory nad Zitavou su az pri Novych Zamkoch nie? :smile: no za dva roky budem mat vodicky :jupi: tak mozno pridem na navstevu :no: ale to myslim vazne :yes:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Pia 18.07.2008 12:56

Jojo, pri NZ sa nachádzame. :lol: A ja vodičák aj mám, alen fáro je u otca, ktorý chodí s ním domov len cez víkendy. Keby som mala vlastné, by som zašla k tebe aj ja. :smile: Bola by to sranda aj so psami! A mala si už nejakého psa pred týmto?
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Pia 18.07.2008 19:54

no mali sme vlciaka...ale ked sme isli do bytu tak musel ist k babke ale starala som sa o nho stale..zomrel uz asi pred 4rokmi :ua:mala som zajace,andulky a take.. :haha: inak tak oficialne moj je len tento welsak- :heh: som tak rada ze som ho nasla bol to taky osud jakeby..to je na dlho.. :ach: juuuuj normalne by som hned isla tam k vam :yes: bolo by dobre.. :jop: len jooj :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Sob 19.07.2008 22:20

No, by sme vedeli o čom kecať! :lol: Tieto zážitky s teriérmi sú niekedy až neopísateľné... To by bolo fajne ísť s nimi na lúku a zašantiť si s nimi... :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Ned 20.07.2008 10:22

:heh: no to urcite :no: tak keby som niekedy mala cestu okolo vas tak dam vediet :no: Alebo keby ty okolo Prešova alebo aspon tu na na vychode..tak sa ohlas :no: rada by som sa s vami stretla :yes:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Ned 20.07.2008 21:22

OK, jasné! :smile: Na východe nebude problém, ak tam budem študovať. Môžeme sa stretnúť aj tak!
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 8:46

no to by bolo fakt super :no: :jop:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 15:46

A este som chcela ze ty s akym trimovakom trimujes Elisku? :smile: Mas aj hrablicky? :ach:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.07.2008 15:51

Nie, zatiaľ len nožom. Neskôr, ak sa dačo múdreho naučím o trimovaní, sa dám do toho celá. :lol: Ale zatiaľ o tom neviem takpovediac nič. Možno neskôr omúdriem aj z knihy.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Pon 21.07.2008 16:53

:no: dala som dajake linky do temy AKY MA BYT SPRAVNY TRIMOVACI NOZ..skus pozriet :no:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod Vikiki22 » Uto 22.07.2008 13:54

NO, kukla som si! :smile: Vďaka! Ale ešte sa mám čo učiť o trimovaní. A nielen o tom. Niekedy ma aj moja foxina prekvapí! :lol:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hrubosrstý foxteriér

Poslaťod BasenA » Pia 25.07.2008 10:36

:ach: no moj ma pre mna prekvapenia kazdy den :lol: vcera mi niekde odbehol co sa stava casto lebo chodime na prechadzky na taku polnu cestu...medzi tym jak som ho cakala ze sa vrati..tak som skumala nedozrety orech :haha:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI