Rotvajler / Rottweiler (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Ned 20.12.2009 20:58

no ja som odtial este nekupovala tak sa neviem vyjadrit :heh: ale hadam to az take nie je :nwm:

my sme dnes boli na vychadzke uzit si sneh,Sirius bol ako Pacman,nic ine nerobim len zapochodu otvaral a zatvaral usta a cvakal do snehu :ach: ...slnko uz zapadalo takze fotky nie su nic moc :plac:

milujem ked takto nieco intenzivne pozoruje a z chvosta sa mu urobi zavinac :pac: :heh:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
zas :heh:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod sarinka » Ned 20.12.2009 21:08

Super momentky :aplause: :aplause: :aplause:
sarinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Ned 20.12.2009 21:19

dikes :heh: rozmyslam ci sem dam aj tie "v behu"..su toti poriadne rozmazane, (zial,to je dan za tmaveho psa uz v polotme kedy treba prisposobit nadstavenia :ua: ), ale jeho radost nanich je vidno tak asi ich sem predsa dam :joint:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod Sunny » Ned 20.12.2009 22:01

Jak skacká, pakoško :haha: :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Ned 20.12.2009 22:03

tiez sa na tom musim smiat :heh: niekedy skacka jak zaba,proste zo 4 na 4..len hop hop hop :haha:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod Ivanka.P » Ned 20.12.2009 22:09

Slawin :jop: supééér. Aj my sme dnes mali fotodoobedie. Od môjho otca má požičaný CANON EOS 40D
ale ajtak niekedy čierny pes vyzerá ako čierny flak. Zo 100 fotiek vyberiem tie naj.

Obrázok

Obrázok

Obrázok
To ju decká čistili so snehom
Obrázok
a takto sa otriasla :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
To je moje :no:
Obrázok
nedám ani za svet
Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Ned 20.12.2009 22:11

nadherna je :aplause: vidis,fotodoobedie by sa siklo aj mne :haha: nie ze ked to slnko zapada :haha:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod Ivanka.P » Pon 21.12.2009 10:21

Anó, už bolo na čase zmeniť letný avatar :heh: a teraz vidím, ako sa tí naši psi podobajú hlavne sfarbením. A rozdeil je v hlave, lebo Siro má takú samčiu a Rituša takú samičiu :joint: to vytýkajú niekedy na výstavách tak som si to zapamätala. Že podla pohladu má byť vidno či je to pes alebo suka :joint:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Pon 21.12.2009 13:48

jj ako uvadza standard :heh: ved ako by to bolo keby samec vyzeral jak dievca ni? :joint:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re:

Poslaťod anet » Pon 21.12.2009 16:36

.
Naposledy upravil anet dňa Ned 28.02.2010 13:02, celkovo upravené 1
anet
BANNED
 
Príspevky: 170

Re: Rotvajler

Poslaťod sarinka » Pon 21.12.2009 17:49

anet ďakujem za informáciu , ale ja chcem naozaj len toooooooop kvalitu a toto :www.el-carajillo.szm.com je ďaleko od mojej predstavy. Ešte raz ďakujem za ochotu.
sarinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Rotvajler

Poslaťod sarinka » Pon 21.12.2009 17:54

Slawin píše:dikes :heh: rozmyslam ci sem dam aj tie "v behu"..su toti poriadne rozmazane, (zial,to je dan za tmaveho psa uz v polotme kedy treba prisposobit nadstavenia :ua: ), ale jeho radost nanich je vidno tak asi ich sem predsa dam :joint:


Ty máš gumkáča? :haha: :haha: :haha:
sarinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Rotvajler

Poslaťod Sinuhet » Pon 21.12.2009 18:02

Slawin píše:jj ako uvadza standard :heh: ved ako by to bolo keby samec vyzeral jak dievca ni? :joint:

ako metrosexual :haha:
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Rotvajler

Poslaťod Slawin » Pon 21.12.2009 19:09

sarinka píše:
Slawin píše:dikes :heh: rozmyslam ci sem dam aj tie "v behu"..su toti poriadne rozmazane, (zial,to je dan za tmaveho psa uz v polotme kedy treba prisposobit nadstavenia :ua: ), ale jeho radost nanich je vidno tak asi ich sem predsa dam :joint:


Ty máš gumkáča? :haha: :haha: :haha:

asi mam,ten pes nema kosti urcite :ach:
Obrázok
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Rotvajler

Poslaťod Cháron » Pon 21.12.2009 19:25

sarinka píše:anet ďakujem za informáciu , ale ja chcem naozaj len toooooooop kvalitu a toto :www.el-carajillo.szm.com je ďaleko od mojej predstavy. Ešte raz ďakujem za ochotu.


Ked nechceš radi od ludi tu čo je v ponuke teraz a čo neni dobre pre teba tak si obvolaj všetky stanice a popitaj sa aj na tie druhe čo si o nich myslia lebo to su konkurenti! a ak chceš niečo z nemecka alebo NDR krv tak si poštuduj aj rodokmene a potom sa rozhodni, alebo sem daj čo asi chceš a mi ti povieme čo si o tom myslíme!!! :jop:
Obrázok
Cháron
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI