Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 15.03.2019 14:28

seite nicht gefunden

:ua:

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 15.03.2019 14:52

nedoběhnul do vystekavaci makety a vratil se k psovodovi

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pon 29.04.2019 13:42

Casshern a jeho dcéra Fleaur, obaja z našej ChS.
Prílohy
DSC_0743.JPG
Fleaur
DSC_0775.JPG
Fleaur
58756888_10214157729956811_9213941405364256768_o.jpg
Casshern

Re: Československý vlčiak (FCI)

Str 21.04.2021 12:02

Tak som sa dokopala a po rokoch som napísala malú publikáciu o našom národnom plemene. V inzerátoch je aj nejaké bližšie info, ak by mal niekto záujem, písnite mi cez tobrok.wolfdogs@gmail.com, ale v inzeráte tu na DF sú všetky info, tak tam nakuknite.
Prílohy
DSC_0922.JPG
DSC_0922.JPG (117.18 KiB) Zobrazené 5472 krát

Re: Československý vlčiak (FCI)

Str 21.04.2021 12:06

Super práca Leiluska, prajem veľa úspechov s "ďeťmi" :hi:

Re: Československý vlčiak (FCI)

Str 21.04.2021 12:09

ďakujem krásne. je to len také "mini dielko". na ozajstnej knihe pracujem už asi 5 rokov (hanba mi) a nejako sa neviem dokopať. chcela som ju vydať pri príležitosti, že ma prijmú za posudzovateľa plemena, ale akosi Corona sa priplietla... Tak si počkám a potom ju vydám snáď tiež.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 03.12.2021 10:23

Je tu niekto, kto ma vie zorientovat v aktualnych cenach za stenata? Oficialne je ta tema zrejme tabu. Za stena bez akcnych chovatelskych a vystavnych ambicii tri nuly teda nedam, tak ci ma vobec zmysel hladat a cakat, alebo sa vykaslat na PP aj plemeno a ist inym smerom.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 03.12.2021 10:32

aj teraz som videla za 500€ na bazosi, normalna chovka, prvy vrh. ceny su od 700€ do 800€, "tri nuly" za číslom som na SVK nevidela...

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 03.12.2021 12:23

To je cena v ceskej chovke. Ok tak budem cakat na nieco menej atraktivne.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 03.12.2021 15:10

podla mna uz ceny pod 700€ neklesnu, skor vynimocne alebo ak niekto nebude vediet predat stenata. oproti iny plemenam je to hlboko pod normal stale.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Štv 13.01.2022 22:10

Mackie, ja na toto nie som odborník :D u nás sa ale ČSV diagnóza šíri ako mor :lol: Toľko psov ako v poslednej dobe som v mojom okolí vážne nikdy nezaznamenala. Podľa mňa ti stačí počkať rok-dva a šteňatá budeš môcť preberať. Ak by nie, mám pár veľmi pekných mladých súk vo výhľade :joint: môžem ti skúsiť niečo dohodiť :no:

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 14.01.2022 11:35

problem je ten, ze zrovna tento rok pribudlo XY novych chovatelov a vsetci hura do steniat. bohuzial si neuvedomili, ze dopyt nie je taky vysoky. teda... je, ale vacsinou ludia, co maju ozaj skreslene predstavy... takze niekedy februar marec cakam navrat steniat a predaj tych, co zistili, co to je doma mat csv a ze to vlastne doma nechcu...

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pon 17.01.2022 15:07

Len co sledujem FB skupinu, tak tych vrhov je teraz naozaj vela, zima/jar je csv sezona :lol: neviem aky je realne dopyt, vobec by mi nevadilo, keby bol mensi. Zial, uspory teraz isli do operacie psa, a zacinat rozhovor cenou asi nie je velmi ok, plus paradoxne kedze ma teraz kludovy rezim a cas by bol, tak prave preto mu nemozem domov dovliect nieco male salene, lebo by bolo po kludovom rezime :pac: do tretice, odlozena kastracia, a bez toho tiez domov fenu neprinesiem, hoci sa zvyknu prvy krat harat ovela neskor ako bezny pes.. podtrzeno secteno, najskor uvidime o dva mesiace. Velmi som chcela, aby si nove decko este uzilo pani csv dochodkynu, ale obavam sa, ze takymto tempom uz to nestihneme.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pon 17.01.2022 19:27

Mackie píše:Len co sledujem FB skupinu, tak tych vrhov je teraz naozaj vela, zima/jar je csv sezona :lol: neviem aky je realne dopyt, vobec by mi nevadilo, keby bol mensi. Zial, uspory teraz isli do operacie psa, a zacinat rozhovor cenou asi nie je velmi ok, plus paradoxne kedze ma teraz kludovy rezim a cas by bol, tak prave preto mu nemozem domov dovliect nieco male salene, lebo by bolo po kludovom rezime :pac: do tretice, odlozena kastracia, a bez toho tiez domov fenu neprinesiem, hoci sa zvyknu prvy krat harat ovela neskor ako bezny pes.. podtrzeno secteno, najskor uvidime o dva mesiace. Velmi som chcela, aby si nove decko este uzilo pani csv dochodkynu, ale obavam sa, ze takymto tempom uz to nestihneme.


o + dva mesiace bude mat na odber Rado Kupkovič, chs zo Srdca Európy. Odporúčam.

Re: Československý vlčiak (FCI)

Pia 11.02.2022 14:38

Ahojte, zvazujem v blizkej dobe kupu CSV. Mam ale par otazok, na ktore by som sa chcel opytat ludi so skusenostami s CSV. Byvam v dome so zhradou - okrasnou..a to je moj otaznik. Nemam v tom uplne jasno ako vyriesit to , aby pes neurobil zo zahrady mesacnu krajinu a zaroven netrpel.

Planujem mu urobit volieru cc 3x4m, kde bud etravit cas ked ja nebudem doma. Moje otazky:

Ak bude mat dost pohybu mimo mojho pracovneho casu, dokaze prezit v takej voliere aj 8hodin bez toho aby trpel?
Mozem ho mavat aj v byte aj v zahrade? myslim z pohladu, ci si velmi neodvykne na chladnejsie podmienky vonku a tym bude potom v zahrade trpiet?
Ako mozem inak ochranit kriky, bambusy a pod. ktore na zahrade rastu?

dakujem za kazdu konstruktivnu odpoved :smile:
Odoslať odpoveď