Československý vlčiak (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 02.09.2016 17:08

pfff, neviem uz, ale myslim tuto

Obrázok
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Lindchen » Pon 05.09.2016 23:31

Leila, koľko kniha stojí? Mala by som záujem, len teda na výstavu sa nedostanem, lebo mám zakaždým nejaký seminár :ua: . Chcela by som ju ako dar.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod mattus33 » Uto 06.09.2016 14:38

Zdravim, potreboval by som pomoc. Som fotograf a hladam majitelov ceskoslovenskeho vlciaka (idealne aj troch) z okolia Popradu. Neviem, kde by som mohol najst takeho cloveka, tak to skusam cez forum. Islo by o spolupracu bez naroku na honorar z obidvoch stran.
Ak by ste o niekom vedeli, pripadne by ste mi vedeli poradit, kde mam hladat budem velmi vdacny.
mattus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod efendi » Str 07.09.2016 7:11

Prílohy
14274369_10210756614376318_1225070580_o.jpg
Koro (Hermiona Oskár Dór - Garon spod Ďumbiera)
14203407_10210756614576323_1482864909_o.jpg
Koro (Hermiona Oskár Dór - Garon spod Ďumbiera)
14274369_10210756614376318_1225070580_o.jpg
Koro (Hermiona Oskár Dór - Garon spod Ďumbiera)
efendi
Nováčik
 
Príspevky: 39

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod janajka » Str 07.09.2016 8:08

mattus, budeme mat dogtrekking 10 na Dedinkach a su tam nahlasene dake CSV (mozem sa ich popytat a nasmerovat ich)
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod mattus33 » Str 07.09.2016 12:27

janajka píše:mattus, budeme mat dogtrekking 10 na Dedinkach a su tam nahlasene dake CSV (mozem sa ich popytat a nasmerovat ich)

Dakujem, to by bolo super ... pripadne im mozte nechat email priamo na mna - matus.slavkovsky33@gmail.com
Pripadne FB stranku - https://www.facebook.com/slavkovskyphoto/
mattus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Poca » Štv 08.09.2016 18:31

mattus33 píše:Zdravim, potreboval by som pomoc. Som fotograf a hladam majitelov ceskoslovenskeho vlciaka (idealne aj troch) z okolia Popradu. Neviem, kde by som mohol najst takeho cloveka, tak to skusam cez forum. Islo by o spolupracu bez naroku na honorar z obidvoch stran.
Ak by ste o niekom vedeli, pripadne by ste mi vedeli poradit, kde mam hladat budem velmi vdacny.

Keď dobehneš do Revúcej, máme tu 4 použiteľné čsv
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod mattus33 » Pia 09.09.2016 11:07

Poca píše:
mattus33 píše:Zdravim, potreboval by som pomoc. Som fotograf a hladam majitelov ceskoslovenskeho vlciaka (idealne aj troch) z okolia Popradu. Neviem, kde by som mohol najst takeho cloveka, tak to skusam cez forum. Islo by o spolupracu bez naroku na honorar z obidvoch stran.
Ak by ste o niekom vedeli, pripadne by ste mi vedeli poradit, kde mam hladat budem velmi vdacny.

Keď dobehneš do Revúcej, máme tu 4 použiteľné čsv


Bohuzial to potrebujem nafotit v okoli Popradu ale dakujem.
mattus33
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 09.09.2016 12:24

Nálepky - vonkajšie alebo vnútorné 14,5*10,5cm, cena 2€ + poštovné (cca 0,3c).
info do správy.
Prílohy
14199241_10208897494427048_1582901892876008210_n.jpg
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Exor » Ned 11.09.2016 8:16

ČSV na treťom mieste na majstrovstvách slovenska v brannom viacboji kynológov a Poca sa tu ani nepochváli.. ts ts ts... :jop: Tomu hovorím reprezentácia plemena. :no: Gratulka.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Poca » Ned 11.09.2016 19:03

Ďakujem :) hoci to po prvom cviku vyzeralo kadejako (odniesla aport rozhodcovi) ale ďalej som to kazila hlavne ja. Napriek tomu sme obe dopadli nad očakávania dobre, prekonali sme same seba aj moju dávnu súperku.. :winner:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod saschia » Ned 11.09.2016 19:42

Jej, super, blahozelam!
Sasa Zahradnikova
saschia
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 832
Bydlisko: Bratislava, Slovensko

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod Faya » Štv 13.10.2016 19:26

Poca píše:Ďakujem :) hoci to po prvom cviku vyzeralo kadejako (odniesla aport rozhodcovi) ale ďalej som to kazila hlavne ja. Napriek tomu sme obe dopadli nad očakávania dobre, prekonali sme same seba aj moju dávnu súperku.. :winner:


tak to GRATULUJEEEEEEEEEEM :poklona: :poklona: :aplause: :aplause: :aplause: :winner: :winner: :winner: :winner:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod garish » Str 26.10.2016 22:33

Zdravím, už dlhšie toto nádherné plemeno obdivujem a teraz sa konečne vyskytla môžnosť mať ho aj doma a nie len na obrázkoch :) ... Chcel by som sa však spýtať na pár vecí, kedže informácie o tom sa dosť líšia, prvá a asi aj najdôležitejšia je výcvik, je naozaj také tažké naučiť tohto psa poslúchať ? Som začínajúci "psíčkar" (mám zo psov skúsenosti iba s Jackom ruselom, ktorého mam doma) a preto ma to dosť zaujíma či pes, aj skrz moje snaženie, bude stále robiť, čo chce on alebo sa ho dá naučiť aspon základne povely ako iné psy ? Ďalšia vec je socializácia, bývam v rodinom dome s obrovskou záhradou, ale háčik je v tom že na záhrade sa takmer stále pohybuje niekto z rodiny (aj dieťa) a nerád by som, aby sa niekomu niečo stalo. Takže otázka znie, aký vzťah má k ostatným ľudom a hlavne deťom ? Ďakujem :)
garish
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Československý vlčiak (FCI)

Poslaťod saschia » Pia 28.10.2016 10:10

garish píše:Zdravím, už dlhšie toto nádherné plemeno obdivujem a teraz sa konečne vyskytla môžnosť mať ho aj doma a nie len na obrázkoch :) ... Chcel by som sa však spýtať na pár vecí, kedže informácie o tom sa dosť líšia, prvá a asi aj najdôležitejšia je výcvik, je naozaj také tažké naučiť tohto psa poslúchať ?


Nie. Najtazsie je naucit seba byt kozistentny a nezanedbat vychovu. Navyse je rozdiel medzi vychovou a vycvikom. Posluchanie je o vychove, vycvik je o nauceni konkretnych povelov a ich spravnom prevedeni.

garish píše:Som začínajúci "psíčkar" (mám zo psov skúsenosti iba s Jackom ruselom, ktorého mam doma) a preto ma to dosť zaujíma či pes, aj skrz moje snaženie, bude stále robiť, čo chce on alebo sa ho dá naučiť aspon základne povely ako iné psy ?


Da sa naucit obrovske mnozstvo povelov. Ale pokial ho nevychovas bude robit co len chce. Niekedy aj poskuchat lebo rpave chce :D

garish píše:Ďalšia vec je socializácia, bývam v rodinom dome s obrovskou záhradou, ale háčik je v tom že na záhrade sa takmer stále pohybuje niekto z rodiny (aj dieťa) a nerád by som, aby sa niekomu niečo stalo. Takže otázka znie, aký vzťah má k ostatným ľudom a hlavne deťom ? Ďakujem :)


Ako ho vychovas taky bude. Od malicka potrebuje vediet co sa patri a co nie. S detmi sa naucia nadherne zzit, ale vzdy je to vec majitela, ci jeho vychovu zvladol.

CSV je extremne inteligentny pes, ale potrebuje aby jeho majitel chapal jeho myslienkove pochody a chapal jeho motivaciu. Pri kazdej vychove a vycviku je dolezite aby pes chcel spravit to co sa od neho ziada a nechcel sprvit to co ma zakazane. Niektore plemena lahsie zosynchronizuju vlastne chcenie so zelanim majitela. Ak mas vychovaneho jacka russela, s CSV by si nemal mat problem, mas uz skusenost s tvrdou hlavou. Dolezite je nezabudnut ze pokial ma pes fungovat s hociktorym clenom rodiny, vojensky vycvik mu nepomoze, je dolezita vychova a vycvik cez pozitivnu motivaciu. Ked pes vie, ze posluchanie znamena spokojnost a lasku od vsetkych, omnoho lepsie poslucha ako ked je duseny zakazmi a prikazmi.
Sasa Zahradnikova
saschia
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 832
Bydlisko: Bratislava, Slovensko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI